"זה ממש טראומה" אילנית לוי חושפת את הניתוח שהסתבך במהלך הלידה!

"זה ממש טראומה" אילנית לוי חושפת את הניתוח שהסתבך במהלך הלידה!

השמועה אומרת...

פחות מחודש חלף לו מאז שכוכבת ומנחת הטלוויזיה, אילנית לוי ילדה את בתה השלישית והראשונה במשותף עם בעלה אלירז שדה וכולנו זכינו להיחשף לשם המקורי שנתנו לה השניים: אריאה. אך נראה שמלבד ההתרגשות והשמחה הגיעו גם לא מעט שבועות של סבל מלווה בטראומה קשה.

שתפו

זו הייתה ציפייה ארוכה מאוד מקרב המעריצים, העוקבים ומדורי הרכילות להריון של לוי ושדה. לילד או הילדה הראשונים שלהם במשותף. למעשה כ-3 עברו מאז שהשנים נשאו בחתונה מרגשת במיוחד וסוף כל סוף הגיעה הבת אריאה אל העולם ועכשיו מגיע הסיפור שמתלווה לאותה הלידה המדוברת כאשר אילנית החליטה לפתוח את הכל.

"זה ממש טראומה" אילנית לוי חושפת את הניתוח שהסתבך במהלך הלידה!

"יש לי את הילדה הכי הכי מתוקה בעולמות" בישרה אילנית לוי בסטוריז אותם העלתה אתמול בערב לצד סיפור לא פשוט אותו החליטה לפתוח לעוקביה:"זה היה מסע שעברנו לפני חודש, אריאה הגיע לעולם.. קודם כל אין חלום כזה, אין שלמות כזאת. אין אי אפשר לתאר את זה במילים כאילו זאת הפעם הראשונה. הלב כאילו מתפוצץ ומתרחב בצורה מטורפת!"

 

ואז פתחה על המסע הקשה אותו עברה במהלך הלידה:"כולם כבר יודעים נדמה לי.. אני עברתי ניתוח קיסרי לפני חודש. גם עם ליאם ואלין עברתי ניתוח קיסרי כך שלא היו לי ברירות והניתוח הקיסרי שקצת הסתבך.. אני לא ארחיב יותר מדי אבל יש עניין כזה של הידבקויות בניתוח קיסרי מקיסריים שעברו וההידבקויות האלה הובילו קצת לסיבוכים. מה שגרר בעקבותיו ניתוח שני."

"זה ממש טראומה" אילנית לוי חושפת את הניתוח שהסתבך במהלך הלידה!
אלירז שדה ואריאה, הכי הרבה שנחשפנו עד עכשיו?

והמשיכה:"ובעצם שני ניתוחים האלה גררו איתם ארבע עשרה יום אשפוז. שבועיים בבית חולים. כאבים אני אגדיר אותם.. שלא ברא השטן. אלו היו הכאבים. וזהו בגדול, אחרי שבועיים הגענו הביתה. תודה לאל עכשיו זה מאחורינו. אני מתאוששת פיזית ונפשית. שזה לא פחות חשוב וקשה האמת כי כרגע זה פשוט טראומה, אבל אנחנו מאחורי זה."

 

אילנית הוסיפה חיזוק מאוד גדול לבעלה שעבר איתה את התהליך הלא פשוט:"בעלי המושלם חווה את הפחד את האימה, את הכאבים. אני חושבת לא פחות ממני. ולא זז ממני ומבית חולים שבועיים, לא זז מהמיטה שלי, אז יש לי את הבעלה הכי אלוף בעולם.. ויש לי את הילדה הכי הכי מתוקה בעולמות! ואני רוצה להגיד לכם תודה."

 

צפו ברגעי החשיפה של אילנית לוי וספרו לנו מה אתם חושבים בתגובות למטה בכתבה!

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
1 שנים

שתדעו רק נחת וידיים מלאות!

הילה
1 שנים

מזל טוב בריאות איתנה

אבירן אברהם
9 חודשים

תחפשו בלנידר פלראיים לחלק בתיבות דואר סבבה אני הכי טוב בארץ