אוי לא: מה גרם לירדן אדרי לעשות סטופ לעסק המצליח שלה?

אוי לא: מה גרם לירדן אדרי לעשות סטופ לעסק המצליח שלה?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

תחילת שנת 2021 התחילה לכוכבת "האח הגדול", ירדן אדרי ברגל ימין כאשר השיקה את העסק החדש והבושם לשיער "ג'ורדי הייר" שמאז זכה להצלחה מרובה, אך כבר באוגוסט האחרון החליטה אדרי שהיא מורידה את המוצרים שלה מהמדפים והסיבה תשאיר אתכם המומים.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

ירדן אדרי אומנם הייתה זו שהגתה והקימה את העסק המשגשג שלה Jordi Hair, עבדה ימים ולילות בשביל להגיע לתוצרת המוגמרת אותה רצתה לשווק תחת שמה והשקיעה בפרסום מושקע ביותר שזכה להכרה גם בכל הצהובונים כאשר הצטלמה בפוסטר המפורסם בצמידות לצד הדוגמן הלוהט אביב מנשה.

 

אך נראה שבחודש אוגוסט האחרון בעקבות חשיפת פרשה מרעישה במיוחד שהכתה תדהמה בכל התעשייה המקומית, החליטה אדרי להפסיק למכור את מוצריה והסיבה? מתברר כי סוכן הדוגמניות, שי אביטל שהיה גם סוכנה של אדרי בעבר. היה גם שותפה המלא של אדרי בעסק השיער שלה, ולכן מרגע שהוא נמלא מהארץ כאשר הפרשה הכתה גלים. העסק המשותף שלהם נבלם.

אוי לא: מה גרם לירדן אדרי לעשות סטופ לעסק המצליח שלה?
עם שי אביטל וה"נסיכה שרה" בתקופה אחרת.

הלקוחות שניסו לרכוש את מוצריה של אדרי בעת האחרונה שמו לב שבאתרים רבים המוצרים פשוט לא קיימים או דפי המכירה נמחקו לחלוטין. למשל, באתר של אדרי מוצריה אינם זמינים במלאי ומתברר עכשיו שהכל קשור לשותפות עם אביטל, וזו בעצם הסיבה שהיא השאירה את העסק המושקע שלה בהולד והחליטה להתרכז באומנות שלה אך לא רק זה.

אוי לא: מה גרם לירדן אדרי לעשות סטופ לעסק המצליח שלה?
"המלאי אזל" או שעמודי המוצר לא קיימים. הפסיקה למכור את המוצרים

אדרי נמצאת בחודשים האחרונים בארה"ב ומתגוררת אצל אחותה לצד ההורים שקפצו לבקר ונראה שהיא מתרכזת כרגע בעסק אחר: עוסקת וסוחרת באומנות, המקצוע אותו הציגה בבית "האח הגדול", אך נראה שיש סיכוי והמעבר הזמני הזה יהיה קבוע וירדן הולכת להשתקע שם? מקורבים טוענים שבהחלט זה לא יפתיע אותם.

 

ירדן אדרי מסרה בתגובה לפרסומים על הפסקת מכירת המותג שלה:"המותג שלי הוא בבעלות שי ובבעלותי ונכון לרגע זה, עד שאין הסכם היפרדות אני לא ממשיכה למכור. אני הפסקתי למכור מוצרים בדיוק ביום ששי יצא מהארץ ואני לא ממשיכה למכור מוצרים כל עוד "ג'ורדי הייר" לא בבעלותי בלבד. כרגע אני מתרכזת באמנות".

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דני
7 חודשים

עאלק אומנות, דייי ירדן עם החארטה הזאת