"מתחכמת כל כך בשביל להיות שונה" איך הגיבו ברשת לשם בתה של מיכל אנסקי?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אחרי שמות ייחודיים אותם העניקו לאחרונה מפורסמי הביצה לילדיהם לדוגמת אריאה, בתם של אילנית לוי ואלירז שדה. מיאל של דניאל גרינברג ואייל גולן, קאי של מור סילבר וואדים צ'יבוטר. הגיעה תורה של מיכל אנסקי שנתנה לבתה התינוקת שם לא פחות מקורי.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

שופטת הריאלטי, מיכל אנסקי זכתה להביא לעולם את בתה השלישית יחד עם בן זוגה אייל אמיר ביום הולדתה ה-41 שהפכה לבת הזקונים לצד בנותיה דניאלה וגבריאל-לי ונראה שלצד ההתרגשות מרגע הלידה המרגש, השם המיוחד שבחרה לבתה כנראה שבר את שיא היצירתיות ששוטף את מפורסמי הביצה לאחרונה.

לצד השם המיוחד אותם בחרו ההורים לבתם הטרייה: מאודי הגיע פוסט שחשף את השם ובחירתו לצד פסוק מהתנך אותו שיתפה אנסקי בחשבון האינסטגרם שלה:"בקריאת שמע אנחנו נקראים לאהבה; וְאָהַבְתָּ אֵת ה' אֱלֹהֶיךָ, בְּכָל-לְבָבְךָ וּבְכָל-נַפְשְׁךָ וּבְכָל-מְאֹדֶךָ (דברים ו') כל בוקר אני מצוות לאהוב בליבי, בנפשי ובכל מאודי מכאן שמך יפה שלי- את כל כולי, באת ממני אלי ביום הולדתי, ואבא ואני אוהבים אותך מאוד ❤"

 

עם השם הייחודי והמעניין הזה הגיעו לא מעט תשבוחות מצד עוקביה כולל כמה גולשים שנדמה כי משריינים את השם המיוחד הזה שבחרה אנסקי לבתה לילדיהם העתידיים אך מנגד גם למספר תגובות מעט פחות מפרגנות ומבקרות על היצירתיות המוגזמת?

מספר הטוקבקיסטיות ברשת האינסטגרם הגיבו לדבר בחירת השם "מאודי" בביקורת כלפי מורכבות השם בשילוב הילד במסגרות:"מאודי בקריאת שמע זה 'הרכוש שלי'. בחירה תמוהה." גולשת נוספת כתבה:"מה יהיה עם השמות האלו???😮 תקלילו להם את החיים! הם מגיעים לביהס לגן ואז מתחילים לצחוק להם על השם בגלל איזן שהיא גחמה של שם של ההורים"

 

גולשת נוספת הוסיפה ביקורת:"סבבה רצתה לקרוא לילדה בשם מיוחד וכל זה , אבל למה לנסות להתחכם עד כדי כך בשביל להיות שונה?! גם אני חושבת. כבר מגזימים עם הרצון להיות מקוריים ומיוחדים. זה כבר נעשה מגוחך." בזמן שגולש נוסף נתן את ביקורת על הפרשנות המקראית:"מאודי בקריאת שמע זה 'הרכוש שלי'. בחירה תמוהה." וגולשת נוספת צחקה:"על שם ירקות מאודים"

 

ספרו לנו מה חשבתם על בחירתם השם? התחברתם או שפחות? דברו אלינו בתגובות למטה!

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאת
7 חודשים

מזל טוב להולדת הבת שתרוו ממנה רק נחת בעז"ה

מייקל
7 חודשים

השם לא לטעמי,זה רק יגרום שיצחקו עלי כשתגדל,רק בגלל שההורים רוצים להיות שונים מכולם,לא חסרים שמות מקוריים ויפים

שרה עובדיה
7 חודשים

מאודי שם מיוחד. בכל ליבי בכל נפשי ובכל מאודי.זה כולל את כל צורות האהבה. מזל טוב תגדלו אותה בנחת