"קודם שילמד מילים אחכ סטודנט שנה ב' למשפטים": רון שחר הגיב לגדי פניבילוב ולא תאמינו מה הוא עשה!

“קודם שילמד מילים אחכ סטודנט שנה ב’ למשפטים”: רון שחר הגיב לגדי פניבילוב ולא תאמינו מה הוא עשה!

השמועה אומרת...

אחרי הפרסום הבלעדי כאן בשמועה על רעידת האדמה בתעשייה לאחר שבמהלך ראיון, יוצא “האח הגדול” ו”הישרדות VIP”, גדי פניבילוב הביע דיעה שונה בנוגע לפרשת שי אביטל ואף טען שהיה שמח לייצג אותו. אחד המגיבים בין שלל המפורסמים שיצאו בתגובות זועמות נגד פניבילוב היה של המנחה רון שחר, אך הפעם גדי לא נשאר חייב והחליט להגיב באותו מטבע.

שתפו

אתמול עלה קטע ערוך מתוך ראיון של פניבילוב לאחת מרשתות התקשורת המפורסמות ובו בין היתר אמר שהיה מסכים לייצג את סוכן הדוגמניות המואשם בהטרדות מיניות של עשרות נשים, שי אביטל:“בטח אני לוקח אותו קל, זה כבר ישן. אנשים באו אחרי כמה שנים והתלוננו על הדבר הזה. אני חושב שיש התיישנות, אבל שוב פעם צריך לבדוק.” והרשת געשה בצורה קיצונית במיוחד.

 

לצד חיזוקים מהחברים, זכה גדי לביקורת חריפה במיוחד על דבריו מלא מעט ידוענים מהתעשייה המקומית ומאוחר יותר יצא בהודעה מסודרת על הראיון שהתפרסם והסביר בין היתר שהוא בז להתנהגותו של שי אביטל ועל כך שלא היה מעורה בפרטי הפרשה וציין במפורש שבראיון המפורסם חתכו לא מעט מהדברים שאמר והיו רלוונטיים בנושא.

גדי והאיש במסיכה(זוהר שטראוס?) מתוך הישרדות שתעלה מחר במוצאי שבת

אך בין כל התגובות שספג גדי ברשתות החברתיות לרבות בפוסט של ישראל בידור, הייתה תגובה אחת של מנחה “המירוץ למיליון” רון שחר שהחליט להגיב לפוסט תגובה שפגעה בגדי וכתב:”קודם שילמד מילים ואחכ סטודנט שנה ב’ למשפטים”. אך הפעם גדי לא נשאר חייב כלל והחליט לענות לו בצורה שגרמה לתגובה המקורית להימחק?

 

גדי שעשה קצת שיעורי בית בעניינו של רון מצא את הפוסט של שיר נוסצקי בפייסבוק מ-2013 ובו טענה כלפי רון שחר:“רק שלפני 15 שנה, כשהייתי ממש בת 14, והוא היה בן כ-28, הייתי ערומה על המיטה שלו. הוא לא ידע בת כמה אני, כי הוא מעולם לא שאל.”

 

גדי הגיב לשחר בתגובה לתגובה שלו בפוסט:”צדיק יקר… אשמח לקבל ממך שיעור אבל לא כמו זה שנכתב שהעברת לשיר נוסצקי”. ולטענת גדי, התגובה מיד נמחקה והוא הוסיף צילום מסך לסטורי עם עקיצה משלו:“מסתבר שפשפוש קל בציציות שעל גופם עשוי לגרום לרוכבים התמידיים על גלים שמתנפצים לשקול בשנית ולמחוק את תגובתם. כנראה שהציציות לא נוצצות!”

גדי לא שתק והעלה את התגובה בסטורי עם עקיצה משלו

 

גדי בסטורי עם צילום מסך מתוך הכתבה על שחר

12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חן
1 שנים

גדי לב ונשמה ענקית, אנשים סתם מתבהמים מבלי להכיר אותו. הוא התראיין לישראל בידור וראו שהכתבת מנסה ממש להוציא ממנו משהו, הטעות שלו זה שדיבר מבלי להכיר את הפרשה. אבל אני כל כך לא מתייחסת לזה כי הוא הסביר את עצמו מאוד ברור, וכל מי שיודע מי זה גדי יודע מה זה הנשמה העצומה של הבחור הזה.

גדי
1 שנים

גם אתה למדת לדבר.
מאיפה צצת שוב רון

ענת ביטון
1 שנים

חתיכת טמבל הגדי הזה.הפך טימטום ובורות לקריירה.זה גיבור תרבות עכשוי וככה אנחנו נראים,מה גם שהוא לא מצחיק,לא אמין,טיפש ובור.