כך הגיב ישראל לטענתה של גרושתו ג'קי אזולאי שלא אהבה אף פעם בחייה!

כך הגיב ישראל לטענתה של גרושתו ג’קי אזולאי שלא אהבה אף פעם בחייה!

השמועה אומרת...

רק לפני כשבוע, נרקם המפגש המסקרן בין כוכבת “הישרדות VIP” שהתלוותה בבן זוגה בחודשים האחרונים, דניאל בוסי לבין האקס ישראל אזולאי. ואחרי הלחישות והתמונות שהיו נראות מעט קרינג’יות מהצד, מקרה חדש בין השניים תופס עכשיו את מלוא תשומת הלב.

שתפו

נראה שפרשת הגירושין של השפית וכוכבת העונה הנוכחית של “הישרדות VIP” לבין בן זוגה לשעבר, ישראל אזולאי ממשיכה לבעור ולסחוף גם לא מעט ביקורות משני הצדדים. לאחר הכתבה האחרונה שפרסמנו כאן על המפגש המשולש בין ג’קי, דניאל וישראל היו לא מעט תגובות תמיכה דווקא לישראל:“ישראל צריך לברך כל יום ברוך שפטרנו.” כתבה אחת הגולשות.

 

בזמן שכנראה לא נדע מה לחש ישראל אזולאי לדניאל בוסי באוזן כאשר היה נראה שג’קי נסה לקטוע אותו מהמאורע המפדח. החליטה ג’קי להתראיין לידיעות אחרונות והכותרות של אותה כתבה הייתה “אני חושבת שלא אהבתי אף פעם בחיים שלי” ואף סיפרה שלא הייתה מעוניינת בטיפול זוג אלה רק רצתה גט ולהיות לבד – לישראל היה הפעם מה להגיד בתגובה לכך.

כך הגיב ישראל לטענתה של גרושתו ג'קי אזולאי שלא אהבה אף פעם בחייה!
ישראל אזולאי ואוראל במסיבת יום ההולדת. עדיין ביחד? צילום: אור גפן

ג’קי סיפרה על כך שבהתחלה השתעשעה מהרעיון שגברים בני 20 שולחים לה הצעות מסקרנות לתיבת הדואר הפרטית אך מנגד לא חשבה על עוד גבר בחייה באותה תקופה אך אז כשפגשה את בן זוגה הנוכחי, הכדורגלן דניאל בוסי שצעיר ממנה ב-14 שנים, היה שם קליק שהדליק לה את הלב.

 

אך הכותרת המהדהדת בכך שג’קי “אף פעם” לא אהבה בחייה גרמה לגרוש שלה, ישראל להעלות תגובה משלו: ונראה שהוא החזיר לגמרי באותו מטבע? “וואלה???!! לא הייתה הערכה???? אז מה היא בכלל אהבה???”. לצד תיוג ב-ע-נ-ק של ג’קי מתחת לתגובתו החד משמעית.

כך הגיב ישראל לטענתה של גרושתו ג'קי אזולאי שלא אהבה אף פעם בחייה!
לקח ללב? התגובה של ישראל אזולאי לדבריה של ג’קי בסטורי.

מה דעתכם על התהליך שג’קי עוברת לאחר חיי הנישואים עם ישראל וחשיפת הדברים הללו בכותרות העיתונים? צעד אמיץ וראוי או שפחות התחברתם? דברו אלינו בתגובות למטה!

208 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
השם שלה
1 שנים

לא מצליחה להבין את ישראל תיתקדם מה אתה ניכנס לכול זה אתה יוצא לא טוב זהו ניגמר הלאה הרבה נשים ישמחו בגבר כמוך בהצלחה לא חסר לך כלום.

מירי
1 שנים

בחורה דוחה

יהודית
1 שנים

אילו היה לה רגישות לבני אדם. לא היתה אומרת את הדברים הללו.