סערה ברשת: אייל גולן פרסם שישתתף במופע לכל המשפחה וזה מה שקרה!

סערה ברשת: פורסם שאייל גולן ישתתף במופע לכל המשפחה וזה מה שקרה!

השמועה אומרת...

אחרי שהפך רשמית לאב לחמישה ילדים לאחר הולדת בנו השני, רון לאשתו דניאל גרינברג. פורסם כי אייל גולן ישתתף במופע לכל המשפחה בחג החנוכה והתגובות הזועמות מצד מספר לא מבוטל של טוקבקיסטים לא אחרו לבוא גם הפעם.

שתפו

בחודש יוני האחרון פורסם ברשתות כי הזמיר הלאומי, אייל גולן ישתתף במופע השנתי של הדי.ג’יי עופר ניסים והביקורת פלוס המחאות להשתתפותו צצו לצד התגובות התומכות. לאחר לא מעט רעש בתקשורת ההופעה התקיימה בהשתתפותו של גולן בתמיכתו של דניאל גרינברג אך נראה שגם לקראת המופע בחג החנוכה מגיע גל שני של ביקורות לא פשוטות ברשת.

 

בחג הקרוב יעלו למופע משותף לא מעט זמרים מפורסמים הכוללים את שרית חדד, מרינה מקסימיליאן בלומין, עידן חביב, רביב כנר וגם עומר אדם שיתחרה לצד הזמר אייל גולן שנחשף כי יחזור לבמת מופע החנוכה המשפחתי לאחר שנים ארוכות של היעדרות.

סערה ברשת: אייל גולן פרסם שישתתף במופע לכל המשפחה וזה מה שקרה!

כאשר נודע כי גולן יעשה קאמבק למופע מאז שנת 2009 וישתתף השנה בפסטיבל הזמר השנתי “פופ אפ מיוזיק” וזאת גם בעקבות פרשת “משחקי החברה” שהתפוצצה בשנת 2013 ובעקבותיה נמנעו בהפקת הפסטיגל ללהק את הזמיר. הגיעו לא מעט תגובות ברשת בביקורת לליהוק ולקאמבק הצפוי של גולן למופע.

 

“תעודת עניות. מי החכם שנתן לאיש הבזוי הזה את הבמה שמיועדת לילדים, הרי הוא התעסק עם ילדות למען השם!!” עלה טוקבק מוביל באחת מערוצי התקשורת. עוד נכתב בטוקבק בעמוד של “ערב טוב” ע”י כותבת:“איך בן אדם שהוביל נשים ב’פוטמוביל’ אמור להיות דוגמה לילדים? לא משנה זכאי או לא זכאי. ההתנהגות שלו לא מוסרית בעליל ובטח ובטח שלא דוגמה לילדים”.

סערה ברשת: אייל גולן פרסם שישתתף במופע לכל המשפחה וזה מה שקרה!

למרות שכזכור, יצא גולן זכאי מהפרשה נוספו עוד לא מעט תגובות סוערות בעניין השתתפותו ברשתות:“יפה שכולם מגינים עליו כי הוא זמר אהוב.. אם היו מדברים על הנושא על זה וזה לא היה ״אייל גולן״ כולם היו מסכימים עם האמירות נגדו, צביעות זה הכל.” כתבה גולשת נוספת.

 

מנגד היו לגולן לא מעט תומכים שהגנו עליו בתגובות:“הבן אדם הכי ראוי שיש !! מלא שמחה, לב מזהב. הקנאה שלכם אליו תהרוג אתכם !! אייל גולן מעולם לא הואשם [email protected] מלך !!!”

 

מה דעתכם בעניין הליהוק של גולן למופע בחג החנוכה? הכי ראוי שיש או פחות התחברתם? דברו אלינו בתגובות למטה

138 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שושי
1 שנים

אייל גולן ראוי לכל הכבוד להופיע בכל מקום שיתכבד.למרות כל המחאות של קומץ מתוסכלות.איתך ולמענך כל אוהבייך

בן שלמה זוהר
1 שנים

לא מבין מה נפלתם עליו.אני הראשון ולא מתביש.הבנות שהיו במסיבות האלה.וכל הבנות בגיל הזה שמתנהגות ככה.זה חינוך קלוקל של ההורים.ובמיוחד של האימהות.אז אייל יצא זכאי.וזהו.ואם תרצו להאשים מישהו.תלכו להורים שחינכו את הבנות שלהם ככה.וגם נתנו להם להתלבש חצי ערומות.ולשתות אלכוהול בגיל 14

עמיר גולן
1 שנים

הכי ראוי שאייל יופיע בפסטיגל..ולכל הלשונות הרעות תנוחו..ורק בריאות