"זה לא משהו שבא בקלות" מירי כהן ובעלה יורי פותחים את ענייני הזוגיות!

השמועה אומרת...

שבועיים חלפו מאז שאמא של גורו היופי אלין כהן וכוכבת "האח הגדול", מירי כהן החלימה מהקורונה. ונראה שמאז המפגש המרגש עם בעלה יורי, המשפחה והילדים היא הספיקה גם להיפגש עם החברות מבית האח וגם חשפה פרט מסקרן על הזוגיות עם יורי.

שתפו

בזמן שלא מעט עוקבים עסוקים בסוגיית השיער של מירי שכזכור, היא חוותה נשירת שיער קשה מאוד בעקבות תסמיני הקורונה ואף סיפרה שהיא הולכת לשים תוספות שיער בעקבות העניין וכהלצה על כך שגולשות טוענות ש"גם ככה אומרות שיש לי תוספות". נראה שמירי כבר חזרה לסדר היום והעניין אינו מהווה כבר מטרד.

 

עוד בזמן שהייתה מבודדת במהלך ההחלפה מהנגיף, ביתה של מירי עבר שיפוץ שהסתיים לו בימים האחרונים והיא חשפה את המטבח החדש לעיני כל ואף הספיקה לארח את חברותיה מהבית המפורסם: שרית פולק ורומי גיאור ואף לענות לשאלה שעניינה רבים:"האם תחזור שוב לבית 'האח הגדול'?" והתשובה כמובן הייתה "לא".

אך נראה שמה שתפס את תשומת ליבם של עוקביה של מירי ממש היום הייתה שיחה פתוחה שלה ושל בעלה יורי שחשפו את ענייני הזוגיות שלהם ואף דברים שכנראה מעולם ידענו כדי לשמר את שלום הבית.

 

"כל הזמן את אומרת לי שהם אוהבות את הזוגיות שאת מראה בינינו, אז אני אומר שזה לא משהו שבא בקלות. זה משהו שאתה צריך לעבוד עליו. צריך לדעת לקבל אחד את השני, להכיל אחד את השני, לכבד. ליצור מערכת זוגיות שמושתת על ערכים, על אמון, על הדדיות וכבוד." אמר יורי ואז הגיע התגובה של מירי בנושא:

"זה לא משהו שבא בקלות!" הגיבה מירי לדבריה של בעלה. ויורי הוסיף:"והיא מוותרת לי הרבה, הרבה. גם אני מוותר הרבה." ומירי הוסיפה:"אז מה אני לא רואה בזה משהו לא בסדר" ולמרות שהשיחה התחילה להישמע יותר ג'וסית, העוקבים היו צריכים להסתפק בחלק הזה של השיחה של השניים. המשך יבוא?

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניקי
1 שנים

שחקנים צבועים

ורד
1 שנים

אז מה היה לנו ???

אלי
5 חודשים

מירי תאספי היער שאת מבשלת זה דוחה