"סליחה בן שלי על הכל": מה קרה במפגש המרגש של ג'וזי ואמו בצרפת?

“סליחה בן שלי על הכל”: מה קרה במפגש המרגש של ג’וזי ואמו בצרפת?

השמועה אומרת...

נראה שלא רק הזוגיות של כוכבי “האח הגדול” ג’וזי זירה, וקארין עליה תופסת את מלוא תשומת הלב והכותרות לאחרונה אלה גם המפגש המרגש של ג’וזי עם אמו בפריז לאחר 20 שנה של נתק. ואך נחשפים פרטים ראשונים על מה שבאמת קרה שם.

שתפו

כשהפאפי היה דייר בבית המפורסם במדינה בחודש פברואר האחרון הוא נשאל ע”י האח הגדול בחדרו האם הוא אי פעם יוכל לסלוח לאמא שלו על הדברים שעבר בתור ילד. וזה לא היה עניין של מה בכך והיה נראה ג’וזי מתפתל בלבטים “אני רוצה ולא מצליח. אני מת לעשות את זה ולא יודע איך” אך לימים לפני כחודש הוא אזר אומץ ומימש את המפגש המרגש והמחודש עם אמו אוסנת  נחמני.

 

ג’וזי סיפר לא פעם את תלאות ילדותו ועל איך שגדל בבית מתעלל עם אמא נרקומנית ששלחה אותו עם מכנסיים רטובים משתן לבית הספר ואף הייתה קורבן לגילוי עריות, זנות ואלימות מינית קשה בעצמה, היא ביקשה אחרי שנים ארוכות שהוא יסלח לה ובסוף זה קרה והוא הגיע אליה עד לפריז.

"סליחה בן שלי על הכל": מה קרה במפגש המרגש של ג'וזי ואמו בצרפת?
ג’וזי בבית “האח הגדול” ניסה למצוא דרך למחול לאמא שלו ובסוף זה קרה.

“התחבקנו שתי דקות ולא דיברנו” סיפר ג’וזי בראיון המלא למוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות שיתפרסם מחר(שישי) והוסיף “היא רעדה ובכתבה, הייתי משותק. תוך כדי שאמא מחבקת אותי היא אומרת לי בצרפתית:’סליחה בן שלי על הכל, אני אוהבת אותך’. כאן כבר רעדתי. לא יכולתי לענות, ירדו לי דמעות מהעיניים”.

עוד סיפרה אמא של ג’וזי, אוסנת נחמני בראיון על ההתעללות והאונס שעברה מצד אביה החורג ואביה הביולוגי:“הגעתי לצרפת לאבא שלי בגיל 12, אחרי שאמא של שלחה אותי. הוא היה נשוי כבר לאישה אחרת, ותוך חודש התחיל לאנוס אותי. סיפרתי לאחי, שאמר לאבא. ואז הוא סגר אותי חודש בחדר ועשה לי קרחת”.

"סליחה בן שלי על הכל": מה קרה במפגש המרגש של ג'וזי ואמו בצרפת?
ג’וזי נושק לידה של בת הזוג הנוכחית, קארין עליה.

בראיון המלא שיפורסם מחר בידיעות אחרונות במוסף 7 לילות סיפר ג’וזי גם על התקפי החרדה שהתחילו כשהיה בבית “האח הגדול” על הזוגיות עם קארין עליה:“אמרתי לה שאני אוהב אותה ראשון, רק לפני שבוע וחצי” ועל הקריירה שלו בתור דיג’יי.

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניע
1 שנים

ממש כואב לקרוא על מה שעברו שניהם, אני מאחלת לכם רק טוב בחיים. טוב שעשית סגירת מעגל עם אמך, אתה אדם טוב ובעזרת השם תהיה גם אבא נהדר!

נעמי
1 שנים

ואווווו, רק מהתקציר של הכתבה מצמרר לקרוא, כמה שגוזי עבר בחיים והרים את עצמו לבד, גוזי אתה השראה לכולנו!! אוהבים אותך 💖💖💖💖💖

נופר
1 שנים

וואו אני כל כך אוהבת אותו! הוא כזה בנאדם טוב עם לב ענק וכיף לשמוע שהוא הצליח למחול לאמא שלו ולחזור להיות איתה בקשר… הוא כזה רגיש וחמוד וגם די ג׳יי מעולה ואני רואה שהוא בנתיים ממשיך רק להצליח אז מקווה בשבילו שימשיך לבנות את הקשר החדש עם אמא שלו ואמןן שהזוגיות שלו עם קארין תצליח כי הם באמת מתאימים♥️