חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
טום אביב במתקפה ברשת נגד גל גברעם:"תוציאי את השם שלי מהפה הרקוב שלך ילדה טיפשה"

טום אביב במתקפה ברשת נגד גל גברעם:”תוציאי את השם שלי מהפה הרקוב שלך ילדה טיפשה”

השמועה אומרת...

סערה אדירה ברשת ביממה האחרונה סביב דברים שאמרה כוכבת “האח הגדול”, גל גברעם בראיון למאקו והצליחו לגרור תגובות שלא לא מעט אנשים, אחד מהם היה האקס המוכר ביותר שלה – טום אביב שהחליט לצאת בסטורי קטלני ביותר.

שתפו

סופ”ש לא שקט עובר ברשתות החברתיות בהקשרה של כוכבת הרשת גל גברעם שאמרה מספר דברים שהניעו את גלגל הטוקבקיסטים. בין היתר, גברעם נתנה תשובות למספר שאלות בראיון שהתפרסם אמש והפכו למוקדי ביקורת בכמעט כל הפוסטים שציטטו אותה.

 

גברעם ענתה לשאלה: “איך הקורונה השפיע עלייך?” בצורה הבאה:“בגדול אני חושבת שהקורונה זה פלוץ של כדור הארץ. משהו שנוצר בגלל זיהום תת קרקעי של מיליוני שנים, ובגלל זה אף אחד לא ידע עליה כלום. אני חושבת שכדור הארץ עשה את הקורונה כדי לדלל את עצמו. עצוב לי להגיד את זה, אבל אני חושבת שהאנשים שנפטרו מקורונה היו צריכים למות” לצד תגובה נוספת עם אזכור לשואה שגררה ביקורת גם היא:“כשאני בהופעה בפארק הירקון עם חמישים אלף איש זה נראה לי המון, אז שישה מיליון?” 

 

אך לצד לא מעט תגובות קשות ברשת האינסטגרם והטוויטר, התגובה שבלטה ביותר הייתה של האקס, טום אביב שהחליט לצאת במתקפה על גברעם שהעלתה את שמו בראיון:“אני לא מצטער על העבר, זה מיותר וסתם מייצר סבל. אבל היום העבר רודף אותי.” כתב אביב והוסיף.

טום אביב במתקפה ברשת נגד גל גברעם:"תוציאי את השם שלי מהפה הרקוב שלך ילדה טיפשה"
גל גברעם ובן הזוג תום חיימוב, טרם נרשמה תגובה לאקס ברשתות החברתיות.

“מביך אותי שבזבזתי זמן מחיי על אדם קטן, חסר כשרון, שכל וכנראה גם רחמים. לא, אניי לא אשם במה שהדבר הזה הפך להיות היום, אני לא לוקח שום אחריות על רוע ושאיפה חסרת תוכלת להתפרסם. אני מתנצל בפני כל מי ששכל קרוב אליו מהמגיפה הנוראית הזאת, אף אחד לא צריך למות.”

 

וסיים בעקיצה לגברעם:”הפלוץ היחיד זאת הבמה שנותנים לאנשים חסרי זכות קיום להפיץ את הטמטום שלהם. בנימה אישית… תוציאי את השם שלי מהפה שלך ילדה טיפשה”.

טום אביב במתקפה ברשת נגד גל גברעם:"תוציאי את השם שלי מהפה הרקוב שלך ילדה טיפשה"
הסטורי של טום אביב בתגובה לדבריה של גל.

הסטורי של טום עצמו נמחק על ידיו זמן קצר לאחר שעלה לאוויר, לא ידועה עדיין מה הסיבה הספציפית להסרתו. אך ההד התקשורתי שנגרם ברשת בעקבותיו היה לא פחות אדיר מדבריה של גל בראיון. אז מה גרם לטום להגיב כך לגל? אולי הציטוט הבא שלה מהראיון בהקשר שלו: “באחד הריבים שלנו אמרתי לו שביום שאני אעמוד על הפודיום ואצטרך להגיד תודות לאנשים בחיי הוא יהיה התודה הכי גדולה שלי. אם לא הוא, לא הייתי הופכת למי שאני היום”.

טום אביב במתקפה ברשת נגד גל גברעם:"תוציאי את השם שלי מהפה הרקוב שלך ילדה טיפשה"
טום אביב וגל גברעם בימים עברו כבני זוג מפויסים.

בצד של מי אתם?

גם יוצא “הישרדות”, נתי שדה כתב פוסט ביקורת חריף על דבריה של גברעם:“והיום בפינתנו ‘אין לי מה למכור אז אני מדברת שטויות כי אני חושבת שאני מלכת אנגליה’ קבלו את גל גברעם!!!” והוסיף בין היתר:“היא סתם אחת מהיישוב שנראית לא רע. – אי לכך ובהתאם לריקנות שפשה בדור הנוכחי זה מספיק בשביל להחזיק פרופילים עמוסים בעוקבים ברשתות החברתיות.”

Subscribe
Notify of
guest
25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
אני
2 שנים

צודקים. פשוט ילדה חסרת מח, חסרת תוכן, חולת פרסום.

אמיר
אמיר
2 שנים

צודק לגמרי, ילדה סתומה שמדברת שטויות. ולמה החבר הסמרטוט שלה לא אומר לה על זה משהו? הוא מפחד שירדו לו העוקבים?? שתי מסכנים…

כוכי
כוכי
2 שנים

מזעזעת ביותר ההתנהגות שלה באח הגדול יצא משליטה מרד שנאת חינם ומה יש ל להגיד קנאים תראי את עצמך התנהגות חסר תרבות בושה וחלימה