“כולם רק חיכו להזדמנות לצאת ולפגוע!” מי הסלב שיצאה נגד המתקפה על בן זיני ואדם אליוף?

השמועה אומרת...

מה שמעסיק הרבה מאוד גולשים וצופים המומים לצד לא מעט מפורסמים מהתעשייה המקומית הוא סרטון בו השתתף יוצא “האח הגדול” אדם אליוף כשהוא מעביר כלבה קטנה לגולש נוסף שהניח אותה על הגלשן. בן זיני שנכח בסירה הסמוכה ותויג באירוע חטף גם הוא ביקורות חריפות.

שתפו

זה ללא ספק אחד הסרטונים היותר קשים לצפייה שעלו לאחרונה. כלבה קטנה עברה לידיו של גולש שהניח אותה על גלשן ממש באמצע הים ובמהירות רבה כאשר היא כמעט מעדה וברקע נשמעות צרחות. ונראה שמי ששילמו על כך מחיר בביקורות ברשת למרות שהתנצלו והסבירו את גרסתם בנושא: היו החברים המפורסמים, אדם אליוף ובן זיני.

“ווווואווווו! אני קם למתקפה! כיתת יורים! ראשית, זה לא אני שם על הגלשן ולא מסרתי את הכלב. כיתת היורים הזו עלי לא הגיונית בשום צורה. ולמרות זאת כן יש לי מה להגיד כי כן נכחתי בסיטואציה. אני מתנצל, זה היה מעשה לא אחראי!” כתב בין היתר בן זיני בתגובה להאשמות והביקורות נגדו

 

אדם אליוף הסביר מנגד:“אני יודע שהסרטון נראה על הפנים ואני רוצה רגע להסביר ולהתנצל. בסרטון אתם רואים את הבעלים של הכלב מבקש ממני להעביר לו אותו, אני הנחתי שהוא יודע מה הוא עושה, בדיעבד הייתי צריך להפעיל יותר שיקול דעת, הייתי צריך לפעול אחרת.” והוסיף:“זה לא היה איזה סרטון בשביל לייקים וצפיות” כמו שטענו רבים בתגובות.

בין המבקרות ברשת הייתה עדי בוזגלו שכתבה:“בהמות!! כמה רוע לב.” בעלה, השייח אסי בוזגלו הצטרף בטוקבק אחר וכתב ישירות לבן זיני:“אני יודע כמה אתה אוהב כלבים ואת שלך בפרט. אבל בתור חבר הייתי גם מצפה ממך לתגובה אחרת או לפחות התייעצות עם יח״צ נורמלי כי זה לא יוצא טוב בשום צורה!!! “. כוכבת הילדים דנה פרידר כתבה:“רעים וטיפשים טיפשים טיפשים!!!!! בא לי לבכות🥺”

 

אך מי שיצאה להגנת השניים בצורה חד משמעית הייתה כוכבת הריאלטי אדל בספלוב שהחליטה להעלות מספר תגובות חריפות במיוחד נגד התעשייה והסלבס ככלל על ההתנפלות הזו כנגד השניים:“עצוב לראות את כל הסלבס יוצאים על בן זיני ואדם ונותנים למתקפה הזאת להמשיך!!! תמיד אמרתי תעשייה מגעילה!!!(ולא אני ממש לא מצדיקה את הסרטון)”

אדל בספלוב וההקבלה במקרה של בן ואדם למקרה שלה ושל בעלה בעבר

אדל נימקה את הטיעון שלה שחבריה לתעשייה משחרים לטרף כדי לקצור אור זרקורים וכתבה:“אני אומרת רק אמת! יש דרכים להגיד לבן אדם. אנחנו דמויות ציבוריות ולא צריך לצאת על הבן אדם בפומבי יש עליו גם ככה מתקפה!! אפשר גם לכתוב בפרטי ולהסביר למה לא בסדר ולא להגיד מילים פוגעניות.”

 

והוסיפה:“אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות בסיטואציה הזאת, ובוא נגד את האמת. הם התנפלו על ההזדמנות לקבל עוד לייקים כשהגיבו נגדו וזה הכי מגעיל!”

בטן מלאה: בספלוב מנמקת מדוע התעשייה צבוע בסטורי

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
1 שנים

ומה דעתך אדל שמה שהם עשו חבריך הכוונה גדי לצבור עוד לייקים תתבישי שאת מצדיקה אותם תתבישי!

לילך
1 שנים

אדל צודקת סוף סוף מישהי הגונה התעשיה האיומה הזאת

גילי
1 שנים

אדל ממש צודקת, הם בסך הכל בני אדם