חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

גל ותום מפוצצים ראיון ברדיו בתגובה לסערה האחרונה:”אתם עושים דבר מכוער”

השמועה אומרת...

בסוף השבוע האחרון עלה ראיון של כוכבת הרשת ו”האח הגדול”, גל גברעם בכתבה מסוקרת ביותר שמתוכה מספר תגובות שצוטטו על משיחתה בהקשר לנגיף הקורונה והשוואה לשואה גרמו ללא מעט ביקורות להציף את הרשת. הבוקר ניסו להשיג את תגובתה של גברעם בתוכנית “הבוקר” ולא תאמינו איך זה נגמר.

שתפו

גברעם שבין היתר ציטוטים שלה מתוך ראיון למגזין סוף השבוע הציפו את הרשת שבראשם:“עצוב לי להגיד את זה, אבל אני חושבת שהאנשים שנפטרו מקורונה היו צריכים למות” וגם בנושא השואה:“כשאני בהופעה בפארק הירקון עם חמישים אלף איש זה נראה לי המון, אז שישה מיליון?”  הביאו את מנחי תוכנית הבוקר ברדיו 90FM לדרוש תגובה לדברים. וזה לא בדיוק נגמר בצורה שהם ציפו.

 

מנחי הרדיו של רדיו 90 דרור רפאל וארז קליימן עשו הבוקר שיחה בתוכניתם לגל גברעם בסביבות השעה 9 בבוקר כדי לקבל את תגובה לדברים שאמרה במהלך הראיון ופורסמו ברשת:“מה קרה? הכל בסדר?” שאלה דרור ונענה ע”י גל:“אני ברשותכם אגיד לכם ביי ושבוע טוב”. 

 

המנחים ניסו בכל זאת לקבל תגובה וניסו להסביר שהם באים ממקום טוב:“למה? אנחנו בטוב, אנחנו לא מאלה שבאים לחפש משהו. וגם אמרת דברים שהם כן דורשים הסבר.. שכאילו אמרת שאלו שמתו..” ונעצרו ע”י גל:“לא לא לא. אז לא. אני פשוט רוצה לנתק לך אבל באמת באמת נעים. הרבה אנשים שומעים את מה שאני אומרת לך עכשיו ולא כל כך בא לי.”

במהלך השיחה התערב בן זוגה של גל, תום חיימוב והגיב לשדרני הרדיו שהתעקשו להסברים בקשר לכתבה בצורה הבאה:“אתה לא צריך להסביר לי יקירי אני כבר קראתי את הכתבה. אני לא מתייחס לכתבה, אני מתייחס לצורך שלכם להתקשר לילדה בשעה 9 בבוקר”. הגיב תום והוסיף:“ולשמוע תשובות על כתבה ששנינו יודעים שאיך שהציגו את הייתה מסולפת בצורה מכוערת”

 

מנחי הרדיו הגיבו:“אז תגידו שזה היה מסולפת, א. היא לא ילדה היא בת 21 ודבר שני זה לא כזה מוקדם..” ונבלמו ע”י תום שהגיב:“עם כל הכבוד הראוי שהבת שלך תגיע לגיל 20 ותגיע למעמדים כאלה ולחצים כאלה את תתייחס אליה במשני זהירות. עם כל הכבוד הראוי אתם עושים דבר מכוער, באמת!” ודרור הגיב:“ומה שהיא אמרה?”. תום מסר:“אני לא מתייחס למה שהיא אמרה”.

 

הקשיבו לרגעים מתוך שיחת הרדיו הבוקר שפורסמו ברשת:

Subscribe
Notify of
guest
31 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אילוז יפה
אילוז יפה
2 שנים

כשהם רוצים היא ילדה…
ילדה עם פה גדול שלא מפסיקה להקיא שטויות כמעט פעם בשבוע שתלך תכין קפה למפקדים שלה ותשאיר אותו בשקט

רון
רון
2 שנים

שתי מטומטמים!! וטומי מה קרה? החלטת פתאום לגדל עמוד שדרה??? יאללה סתום סתום

רון
רון
2 שנים

תפסיקו לראיין אותה ולעשות ממנה מה שהיא לאפשוט טיפשה דוחה