"ככה נראית מערכת יחסים מתעללת" התגובות הקשות ברשת לקשר של קארין ואיתמר

"ככה נראית מערכת יחסים מתעללת" הצעד בעקבות התגובות הקשות לקשר של קארין ואיתמר

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

לא מעט כוכבי ריאלטי סופגים לאחרונה אש ברשתות החברתיות לאחר דברים שאמרו או חשפו על המרקע. ובמקרה של כוכב חתונמי איתמר עמי שנמצא גם הוא על המוקד. זה לא נגמר בתגובה שלו או סטורי הסברה בלבד אלה כמה צעדים קדימה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

נראה שלא מעט גולשים ומגיבים החליטו שמערכת היחסים להם נחשפו מעבר למרקע בין המשודכים בתוכנית: קארין שניידרמן ואיתמר עמי אינה מתאימה בלשון המעטה. אך מי שזכה למתקפות מצד העדר הזועם הוא איתמר עצמו שלפי לשון התגובות זכה לבוז וטענות קשות כנגדו על האופן בו ניהל את הקשר שלו עם קארין.

"ככה נראית מערכת יחסים מתעללת" התגובות הקשות ברשת לקשר של קארין ואיתמר

בעמוד האינסטגרם של התוכנית עלו לא מעט תגובות על פרומו ה"פרידה" של הזוג שכנראה דרכיו לאחר צילומי התוכנית התפצלו. אחת הכותבות רשמה תגובה זועמת שהפכה למובילה בפוסט:"איתמר פשוט בן אדם אלים, כרגע הוא אלים וורבלית, בעתיד בקלות אני רואה אותו אלים גם פיזית. זה פשוט האופי שלו. תשימו לב שגם כשהכל בסדר בניהם הוא האחד שתמיד יש לו דרישות, הוא האחד שיושב על הספה לא מתקרב אליה ואומר לה לבוא לנשק אותו, הוא האחד שאומר תביאי נשיקה ולא מתקרב, זה פשוט דוחה."

 

כותבת אחרת הגיבה באותו הפוסט:"לא. זה לא הסוף שלהם. כי ככה בדיוק נראית מערכת יחסים מתעללת: גם כשהאישה מתעוררת על החיים שלה הגבר לא משחרר. איתמר יתנצל, יבקש הזדמנות נוספת, יבקש לתקן. היא תסכים והכל יחזור על עצמו. עצוב 😔"

"ככה נראית מערכת יחסים מתעללת" התגובות הקשות ברשת לקשר של קארין ואיתמר

עמי שהחליט לא לעבור בשתיקה על העליהום התקשורתי אותו הוא עובר ברשתות החברתיות החליט לעשות צעד משמעותי במיוחד לקחת את שירותיו של משרד יחסי ציבור העוסק בעיקור בניהול קמפיינים המתמחים בניהול משברים.

 

לפי המידע שרץ ברשת לאחרונה, עמי שכר את שירותיהם של "אימפקט שירותי תוכן". חברה מוכרת בתחום במיוחד בזכות ייצוגן של המתלוננות הקשורות לאייל גולן. עמי צפוי לקבל הנחיה לגבי ההתנהלות מול אותן מתקפות אותן הוא חווה על בסיס יומיומי ברשתות בזמן האחרון עם התפתחות העלילה בתוכנית ולפעול כנגד התדמית השלילית המצטיירת לו.

21 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לירוי
6 חודשים

אולי לפני שהוא משלם כסף לאנשים שיצילו את התדמית הנוראית שלו שישלם לפסיכולוג בשביל לתקן את האופי האלים שלו ואת הביקורתיות החולנית שלו!

יעל
6 חודשים

לאיתמר סממני הגבר המכה.ולקארין סינדרום האישה המוכה.יעל ודני תעשו לזה סוף.זן חרפה

חן
6 חודשים

-קארין: אתה לא רואה אותי, לא טוב לי אני רוצה שנסיים.
-איתמר: מה שיש לנו זה משהו טוב, לא חותכים על כזאת שטות אני לא מסכים!
-קארין: טוב…(היתה צריכה להגיד מ.ש.ל)