"אמצעי התקשורת עושים לינץ׳ תקשורתי למפורסמים כדי למכור מבלי לחשוב על ההשלכות"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

נראה שבתקופה האחרונה עלו לא מעט סערות תקשורתיות סביב מפורסמים עליהם עלה זעם רב ברשתות החברתיות. אך נראה מנגד שישנה מגמה הפוכה הקוראת לאותם לינצ'ים תקשורתיים להיפסק בטענה שהם חוטאים כמעט לאותה מטרה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אלוף העולם ולוחם ה-MMA הוותיק חיים גוזלי(49) ידוע מלבד שלל התארים שקטף בזירה לאורך השנים גם בתור לוחם צדק לא קטן. הפעם הוא החליט להפסיק לשתוק בנושא מאוד כאוב שנגע גם לו בעבר ויצא בפוסט חריף נגד ה"לינץ'" אותו עברו לא מעט מחבריו לתעשייה לאחרונה הכוללים את בן זיני, אדם אליוף, מישל טרוני ודניס צ'רקוב, גל גברעם ותום חיימוב.

 

גוזלי העביר את המסר דרך הדברים הבאים:"אני כותב את הדברים הבאים רק בגלל שניסו לעשות לי את אותו לינץ׳ לפני מס׳ שבועות . נדבר על התרבות שנהיתה פה בישראל . כשאמצעי התקשורת עושים לינץ׳ תקשורתי למפורסמים כדי למכור ,מבלי לחשוב על ההשלכות . זה קרה גם לחברים שלי מישל טרוני ודניס צ'רקוב, שצלבו אותם מבלי לדעת יותר מידי פרטים."

"אמצעי התקשורת עושים לינץ׳ תקשורתי למפורסמים כדי למכור ,מבלי לחשוב על ההשלכות"
חיים וורד גוזלי

"אני יודע שמישל ודניס לעולם לא יפגעו בזבוב . גם השבוע עוד כמה מכרים שלי , בן זיני ואדם אליוף ופרשת הכלב ..לפעמים אנשים עושים דברים מבלי לחשוב זה לא אומר שהם מתעללים או שונאים בעלי חיים . דרך אגב שניהם מגדלים ואוהבים כלבים לא פחות מהרבה אחרים . הכתב שהעלה את הפוסט עליהם כתב שהם עשו את זה בשביל קצת טרפיק."

 

"שאלה קטנה, למה כשאתה העלית את הפוסט עליהם , זה לא בשביל טרפיק ? גל גברעם ותום חיימוב, שהוא אח שלי .וואלה לקחו משפט ,שאני בטוח שזה לא מה שהתכוונה להגיד ,הפכו אותו לכיוון שרצו ,והכל כדי למכור יותר. ובכך שלחו את הקוראים לעוד לינץ׳ תקשורתי , על גבם של אנשים . וזאת באמת מבלי לדעת ולבדוק את הפרטים האמיתיים בנושא. זה גם לא פסח עלי. כולם זוכרים את המקרה שהיה לי ,החליטו שתקפתי שוטרים ,והסיפורים הגיעו לרמות של בזיון והוצאת דיבה."

גל גברעם במסר לעוקבים והתקשורת אמש בסטורי

"כתבו שתקפתי מאבטח באגרוף ללב (סצנה מסרט של ברוס לי) ,והוא מאושפז בביה״ח. כתבו שתקפתי שוטרים ,שעצרו אותי עם אבי ,שנפטר לפני 14 שנים,ש עצרו אותי עם הבן שלי אביב, שנמצא בניו יורק 4 שנים .כל זה רק בשביל סיפור עלוב של לוחם MMA שתקף. התקשורת עלתה על איזה קטע לנסות לשסע את העם בכל מחיר ,על כל טעות שמפורסם עושה,כאילו היתה הרת גורל. העניין הזה הפך לגועל, והאנשים רק מחפשים איפה לנגוס באחר, איפה לקלל איפה לתקוף ."

 

"די ! לא נמאס לכם להיות כאלה ? הכל רק כדי להביא עוד כמה צופים לרייטינג. לתקשורת אני אומר : דייי ,תפסיקו ! בשביל עוד קצת רייטינג אתם דורסים אנשים ,בשביל עוד כמה לייקים אתם הורסים לאנשים את החיים . לקהל הצופים שבכם ,גם אתם צריכים לחשוב לפני שאתם תוקפים אנשים מבלי לדעת את האמת .לא כל מה שכתוב זו האמת ,לא כל מה שהם אומרים קרה .תחשבו , יש אנשים ומשפחות מאחורי כל דף פייסבוק ואינסטגרם."

"אמצעי התקשורת עושים לינץ׳ תקשורתי למפורסמים כדי למכור ,מבלי לחשוב על ההשלכות"
בן זיני בנשיקה רטובה עם טוי בסטורי לאחר תקרית הגלשן

"בושה וחרפה לאן הגענו . אני חוזר ומדגיש, אני לא מצדיק אף אחד ,נתתי פה כמה דוגמאות של אנשים שאני מכיר אישית . היו עוד כמה פרשיות על מפורסמים שאני לא מכיר אישית. לפעמים טועים בדיבור ,לפעמים עושים מעשה שטות, זה לא אומר שצריך ישר להוציא את האדם להורג . אסכם במשפט , להכניס אנשים שטעו ,שאינם לוחמים להלחם בתוך כלוב זה לא הדבר הנכון לעשות!"

7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מ.ד
7 חודשים

לידיעת הכותב, פרשה מפורסמת משנת 2006, ג'קו אייזנברג העדין וסופר רגיש שנרמס ורוסק עד עפר בגלל כתבה מסולפת בעיתון, לפני הכח העצום של הרשתות החברתיות.יתכן שהמקרה היה השיימינג התקשורתי הראשון. זה חייב להיפסק!!!!

אייל
7 חודשים

אחד שמתגאה בזה שהוא אוהב כלבים אמור לאהוב בני אדם אבל להרוס להם את החיים וגם למשפחות שלהם זה בסדר העיקר אוהב כלבים מה עם מוסר ואהבת חינם אה סליחה אנחנו לא כלבים צודק

דויד
7 חודשים

לא היתי התגאה שהם חברים שלך חיילים שהמשכורת שלהם בין כו וכו נמוכה אתה גם בא ולוקח להם בלי טיפה של רגשות אשם יהודי לא עושה ככה ליהודי ששומר עליו גועל נפש