המכתב המרגש של אילנית לוי לבנה ליאם:"לי לא נותר אלא לשחרר את החבל"

המכתב המרגש של אילנית לוי לבנה ליאם:"לי לא נותר אלא לשחרר את החבל"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

קרוב לחודשיים חלפו מאז שאילנית לוי ילדה את בתה השלישית, אריאה ונראה שחופשת הלידה הקצרצרה שלקחה מהקריירה ומהמסך כבר בסיומה והיא כבר הספיקה לחזור לעניינים. עכשיו היא התפנתה גם לעניין אחד לא פחות חשוב לו הקדישה את מלוא תשומת הלב וריגשה בענק.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

ליאם גולן, בנה הבכור של מנחת הטלוויזיה ומלכת היופי לשעבר, אילנית לוי מנישואיה הקודמים עם אייל גולן הגיע לגיל בגירות ממש היום ונראה שאמו מאוד התרגשה מהמעמד והגיל המיוחד שבו בנה הפך מנער לגבר של ממש, היא החליטה להעניק לו ברכה ולסגור מעגל של ממש ואת כל זה שיתפה כמובן ברשת החברתית.

 

אלו הדברים שהקדישה אילנית לבנה ליאם ברשת האינסטגרם:"הילד שלי בן 18!!! לחבק אותך בפעם הראשונה זאת הייתה חוויה שאין שווה או דומה לה ומאז לא הפסקתי אלוהים איך גדלת לי ככה, מתינוק לילד,לנער והנה אתה כבר גבר!! למרות שאין לך ברירה, תמיד תהיה גור של אמא."

"כשהיית קטן לקחתי אותך ואת אחותך איתי לכל מקום והחברות שלי תמיד צחקו ואמרו לי ״יש לך מלא זמן עד שיגדלו,קחי קצת אוויר״. אבל אני ידעתי שיש לי רק 18 שנה לגדל, לחנך, ולהפנים ערכים. ידעתי שהן יעברו כל כך מהר,שזה מפחיד. וצדקתי. מסתכלת עליך ומנסה להבין, הקטנצ׳יק ההוא זה אתה? אז כן, ועליי להשלים עם העובדה, שלזמן יש כזאת חוצפה לרוץ כל כך מהר, הרי עבר רק רגע."

 

"אבל רגע ועוד אחד מצטרפים לכל כך הרבה רגעים והנה אתה כבר בן 18!!! בחור לפני צבא, שכבר יש לו רישיון, (שכשאני מנגנת על המצפון גם עושה בשבילי נסיעות),תעודת בגרות, חשבון בנק משלו, סכין גילוח משלו, בושם משלו (שנגמר מהר מידי) טעם משלו- באוכל, בבנות, במוסיקה, באופנה. אני כבר לא יכולה לקפוץ על הדרך לקנות לך ג׳ינס או חולצה, או להזכיר לך מה אתה אוהב לאכול. גבר עם קול עמוק ועם יותר קבוצות ווטסאפ ממה שיהיו לי אי פעם."

"ולי לא נותר אלא לשחרר את החבל, כי ככה זה בטבע-סתם כותבת לך את זה כבר איזה 3 שנים אבל לא באמת מצליחה וגם לא רוצה!! אני אמשיך לדאוג, לברר מה אתה עושה, גם אם אני ממש עומדת מולך ורואה אותך צורח לסוני. אם קר או חם לך, אם אתה עצוב או שמח, ואולי אתה רעב (גם בשעות שהקיבה לא אמורה לעבוד) ולהבין מיד, גם אם לא הוצאת הברה."

 

"ובכלל אמשיך להיות הכתובת לכל הבקשות,פניות,תלונות ואמן גם חיבוקים ונשיקות. גאה בך על הדרך בה אתה בוחר לחיות את חייך ומאושרת לראות כמה טוב לך בעולם הזה. אתה שמח, צוחק, מבסוט מעצמך,ומודה על מה שיש לך. אני כל כך גאה בך, סומכת עלייך ומאמינה שהחינוך שקיבלת זה מה שישאר לך אחרי שתשכח את כל מה שלמדת בבית ספר. (על מי אני עובדת, כבר שכחת מזמן). שמור תמיד על האופטימיות ולא פחות חשוב על הצניעות היפה שלך."

 

"שתדע תמיד לאהוב, ושתמיד יהיה לך מה לתת ולא תהיה גאה מידי לקבל. אל תפחד לשגות ואל תנסה תמיד להיות בצד הנכון והצודק- זה הרבה פחות מעניין. באוניברסיטה של החיים, מה שזוכרים בסוף אלו דווקא הלקחים שלמדנו מטעויות, רק ככה אפשר באמת להצליח. אני מבטיחה לפרוש לך רשת ביטחון מתחתיך ולרכך לך את הנפילות. בתקופה הזאת, שאני מרגישה לפעמים כמו אמא חדשה ותוקף אותי פחד, האם אני עושה נכון? האם אני בכלל יודעת מה אני עושה? אני אמא טובה?"

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריתוש
6 חודשים

את אמא נהדרת אישה מקסימה ועם לב גדול ורחום….אישה יפה מבחוץ אך עוד יותר מבפנים. גידלת שני ילדים לתפארת מלאי נתינה עזרה חום ואהבה..יודעים לכבד ולאהוב…

עדי
6 חודשים

מרגש ממש גרמת לי לבכות ..

מיטל
6 חודשים

את אמא מדהימה…גידלתי ילדים מדהימים עם ראיה יפה לחיים צנועים ומקסימים.את אישה מיוחדת אני מתפעלת ממך כל פעם מחדש.החיוך המדהים לכל אדם באשר הוא בענווה שלך הצניעות …סמל להרבה