כוכבת "האח הגדול" הצטלמה בעירום וחטפה:"תתביישי לך, הלכת לעשות כסף קל"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

נראה שטרנד תמונות העירום של המפורסמים ברשתות החברתיות הופך ליותר ויותר פופולרי לאחרונה. אחרי בן זוגה לשעבר של ירדן הראל, עומרי ושלום שחשף את הקעקוע החדש בעירום מלא, וכוכבת "אהבה חדשה", נעה כסיף שהעלתה מסר חשוב גם היא ללא בגדים. וכמובן מייקל לואיס שהעלה מחדש את אתגר המטוטלת הגיעה גם תורה של יוצאת "האח הגדול" שזכתה ללא מעט תשבחות לצד ביקורות.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

ביום שלישי האחרון החליטה כוכבת העונה האחרונה של "האח הגדול", מלכת היופי לשעבר, טיטי איינאו לצאת נגד מנצחת העונה ה-10 של "האח הגדול", תקוה גדעון לאחר שזו העלתה פוסט ובו יצאה נגד תחרות מלכות היופי וכתבה בין היתר "הטקס הזה בעיניי הרבה יותר חמור מכל פילטר או ריטוש. טקס מיושן שמתעקש להראות ולהנציח אידיאל יופי ספציפי בלבד".

 

טיטי שלא נשארה אדישה לדבריה של תקוה והתייחסה בין היתר לעניין הקריטריונים הנדרשים לתחרות שעל פי תקוה נשמעו לא רלוונטים:"כן, יש קריטריונים לתחרות בדיוק כמו שיש קריטריונים לכל דבר, אם זה בהייטק, ברפואה, בריאליטי ובדוגמנות." והוסיפה:"דווקא בתוך כל תרבות הפילטרים והפוטושופ של האינסטגרם, התחרות שומרת על הערכים שלה לאורך כל השנים, תמיד מכבדת את המועמדות, נותנת להן כלים נכונים שעוזרים להן להגשים חלומות ולהצליח בתעשייה מאוד מורכבת".

כוכבת "האח הגדול" הצטלמה בעירום וחטפה:"תתביישי לך, הלכת לעשות כסף קל"
טיטי איינאו וקולאג' בלעדי לשמועה מתוך הסט האחרון והחושפני במיוחד.

נראה שהתגובה לדבריה של תקוה לא עצרו את מלכת היופי לשעבר מלהמשיך ולהעלות תכנים נועזים אודותיה והפעם זה נגמר בחשיפת גופה החטוב בעירום מלא לעיני הרשתות החברתיות. החברים בברנז'ה כמובן פרגנו ללא יוצא מין הכלל לצד לא מעט תגובות נדהמות.

כוכבת "האח הגדול" הצטלמה בעירום וחטפה:"תתביישי לך, הלכת לעשות כסף קל"
בחגיגות יום ההולדת ה-40 לאורן חזן היום

אך היו מספר גולשות ועוקבות אדוקות שפחות התחברו לחשיפה הזאת של טיטי והחליטו לצאת עליה בביקורות בתגובות:"זה תמונה לא צנועה לא אהבתי אותה אבל אם זה מה שאת אוהבת תעשי זה קצת סוטה התמונה" כתבה אחת המגיבות. כותבת נוספת יצאה בביקורת חריפה:"לא הצלחת לקחת מיליון באח הגדול..הלכת לעשות כסף קל..תתביישי לך האתיופית הראשונה שראיתי שלא שומרת על כבודה.. יש לכם כבוד וצניעות בעדה שלכם..חבל".

 

מה דעתכם על החשיפה הזאת של טיטי? לגמרי עפתם או שאתם מצטרפים לביקורות? דברו אלינו בתגובות למטה. אה וכמובן התמונה החושפנית:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by טיטי איינאו (@titiayenew)

 

כוכבת "האח הגדול" הצטלמה בעירום וחטפה:"תתביישי לך, הלכת לעשות כסף קל"
באבי מפרגן לתמונות החושפניות? טיטי איינאו ובן הזוג

155 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חבל
6 חודשים

חבל!
מה רצית להראות? לא חכם מצידך, חבל!!!
לא מכבד אותך!!!
אני חילונית אבל יש מוסריות שלא עוברים אותה.
זו הדוגמה שאת מראה לבנות ישראל?
במעמדך את צריכה לחשוב צעד קדימה.

בנצי
6 חודשים

הדור הזה גמורררר

שרה לינדזו
6 חודשים

זה נועז ולא מכבד. זה זול ולא צנוע. תלמדי מתקווה איך שומריםמעל צניעות בעדה שלכן. מה לא עושים בשביל כסף.