רמי ורד טוען:”האח הגדול עשו לי רצח” והוא לא כבר מתכוון להתנצל!

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” והקומיקאי רמי ורד החליט לפתוח עוד קלפים כנגד הפקת הריאלטי בה השתתף בתחילת השנה הנוכחית והפעם גם בלי פילטרים, צנזורים והתנצלות:”אני אפילו לא מתכונן להתנצל על זה שהתפרצתי פעם או פעמיים בארבעה חודשים של התעללות פסיכולוגית”.

שתפו

לראיון שנערך באולפן של “כאן חדשות” שיתף ורד לא מעט דברים על בנו האוטיסט בן ה-24, אסף. על איך חייו נראים בתור בגיר על הספקטרום לצד חיי המשפחה שנלחמים עליו. אך גם פתח את נושא “האח הגדול” בפעם נוספת והפעם מציג את מה שעבר שם בתוך “התעללות פסיכולוגית” שבעקבותיה הוא לא מוכן להתנצל על התנהגותו בבית המפורסם. התגובות כמובן לא איחרו לבוא.

 

כשהמנחה גאולה אבן טענה בפני ורד שהדימוי השלילי שנוצר לו בבית “האח הגדול” לא מסתדר לה עם האמפתיה שהרגישה בראיון מכיוונו של רמי לעתיד בנו הובילה אותו לפתוח את הדברים:“מה המסקנה? את ראית ריאליטי. יש עריכה, יש זה… כן, כן.. הם עשו לי שם סוג של רצח”

עוד פתח רמי על הריאלטי בו השתתף:“תשמעי, אין לי מילה אחת טובה להגיד לא על התוכנית, לא על העורך שלה. לא חברת ההפקות ולא על הערוץ ששידר את זה. זה אוסף של חוסר מוסריות. אני יכול להגיד לך שאתה פוגש פסיכולוג פעם בשבוע שמשקר לך, שהוא מתמרן אותך. אתה מקבל מידע חסר. ומשדרים בעיקר את מה שצהוב, משדרים את הרבע שנייה שאתה מתעצבן”

 

רמי הוסיף ביקורת קשה ועל אי כוונתו להתנצל:“אני אפילו לא מתכונן להתנצל על זה שהתפרצתי פעם או פעמיים בארבעה חודשים של התעללות פסיכולוגית. הם קיבלו תמונות לשלוח של הבן שלי. לא העבירו לי, הם שיגעו גם את גרושתי, הם שיגעו גם את המשפחה שלי. הם חשפו את הבת זוג שלי. הם עשו דברים איומים מבחינה מוסרית. איומים, ואני אני לא אסלח אבל זה לא אעזור שאני לא אסלח להם”

ובינתיים
ובינתיים ההרשמה לעונה הקרובה של “האח הגדול” נפתחה

התגובות ברשת נגד הדברים של רמי מפי הטוקבקיסטים והצופים האדוקים לא איחרו לבוא:“אדם שלא יודע לקחת אחראיות על המעשים שלו !!! אמרו לו שהוא מתנהג בצורה מזעזעת והיחסים שלו ושל לינור לא נראים טוב והוא התעלם מזה !!! בעייה שלו 🔥” כתבה אחת המגיבות.

מגיבה נוספת חיזקה ונימקה:“מה שקורה כשמישהו לא מסוגל לקחת אחריות על המעשים שלו !! משליך הכל על ההפקה. שקרן מי שאומר שהוא לא ידע לאן הוא נכנס ברור ומובן שבטלויזיה יש עריכות אבל אף אחד לא שתל לו את המשפטים שהוציא מהפה שלו עצמו ואף אחד לא עשה במקומו את המעשים הנוראיים והאלימות המילולית ואפילו הפיזית הטיל אימה בכל דרך שיכל אדם בגילו עם כל מה שעבר צריך לדעת מה הוא איפוק ובעיקר מה זאת טלוויזיה אז בסדר שיש עריכות אבל קח אחריות כי להסתתר מאחורי ילד עם צרכים מיוחדים שלא עשה שום דבר וכל פעם לספר סיפורים על היותו מלאך כי בנו עם צרכים מיוחדים זה לא בסדר!”

 

ההרשמה לעונה החדשה של “האח הגדול” כבר נפתחה וזאת הולכת להיות עונת אנונימיים. מי שיהיה אחראי על הליהוק לעונה החדשה יהיה אסף גרינבויים שליהק את הדיירים בעונה הרביעית של הפורמט. באותה עונה השתתפו כזכור, הזוכה קותי סבג, אביבית בר זוהר ויאנה יוסף.

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
הריאלית
הריאלית
2 שנים

כנראה שהקהל לא מגיע להופעותיו, אז הוא משליך את התיסכולים שלו על ההפקה, אדם פתטי ונמוך

חן
חן
2 שנים

איזה בכיין, קח אחריות זו ההתנהגות שלך והם עוד תעזרו הרבה מאוד. תגיד להם תודה במקום להתלונן…

מירי
מירי
2 שנים

אולי סוף סוף יחליפו את ההפקה והאח הגדול. בתקוה שנראה פחות בריכות וגם הפסקות שידור בלתי פוסקות