אביב גפן יוצא נגד עדן בן זקן:"אסור לתת לזה לקרות שוב"

אביב גפן יצא נגד עדן בן זקן:"אסור לתת לזה לקרות שוב" וחזר בו?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אחרי לא מעט פרומואים לריאלטי המוזיקלי "אקס פאקטור" שבסופו יבחר הזמר או הזמרת שייצגו את ישראל באירוויזיון הקרוב. נראה שבסוף מי שעשה עבודת קידום לא רעה לפורמט בסטורי אחד בודד היה אחד משופטי התוכנית, אביב גפן שזרק עקיצה לעדן בן זקן וגרם לרוחות ברשת לסעור.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אחרי פרק השקה נוצץ לעונה החדשה של "אקס פאקטור לאירוויזיון" ששודר אמש ברשת 13. חלק מהצופים כבר הבינו את חלוקת התפקידים של שופטי פאנל העונה הנוכחית: מרגלית צנעני, מירי מסיקה, נטע בזרזילי, רן דנקר ואביב גפן שכמובן היה קשוח ועוקצני במיוחד כלפי המתמודדים או אם תרצו "השוטר הרע".

אביב גפן יוצא נגד עדן בן זקן:"אסור לתת לזה לקרות שוב"
נכנס כבר על הפרק הראשון לנעלי השופט הקשוח. גפן

אך נראה שכבר לפני ששודר הפרק הראשון לעונה אמש, היה סוג של ספוילר מצד אביב גפן להלך הרוח הנוכחי שלו כשופט בתוכנית. גפן החליט להעלות סטורי יחסית דיי פשוט אבל עם משפט קטלני במיוחד כנגד יוצאת העונה ה-1 של הפורמט: הזמרת עדן בן זקן עליה החליט להתבדח בצורה עוקצנית במיוחד.

 

"עדן בן זקן יצאה מאקס פאקטור, אסור לתת לזה לקרות שוב" כתב גפן בסטורי וכמובן, שלא מעט גולשים נשארו אדישים למעשה והגיבו ברשתות החברתיות שסיקרו את אותו המקרה. "לא יגיע לקרסוליים שלה וגם אף אחד לא שומע אותך בכלל אז להפסיק לקנא עדן בן זקן היא אחת הזמרות הגדולות של המדינה מי אתה בכלל שתגיד עליה משהו." כתבה אחת הגולשות בתגובה לעקיצה.

אביב גפן יוצא נגד עדן בן זקן:"אסור לתת לזה לקרות שוב"
פתח חזית: גפן עושה מה שהוא עושה הכי טוב ברשתות?

לאחר גל הביקורות שהגיע לגפן בעקבות המעשה בסטורי על עדן בן זקן, העלה גפן סטורי נוסף ממש ברגעים האחרונים בתמונה משותפת שלו לצד עדן בן זקן והכיתוב:"הומור חברים, הומור..". אז מה אתם אומרים. צחוקים או שבכל צחוק יש אמת? דברו אלינו בתגובות למטה.

אביב גפן בסטורי החדש. הומור או שאולי עקיצה מתוחכמת במיוחד?

37 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דליה
6 חודשים

לא נעים לי להגיד אבל הוא צודק עדן לדעתי לא זמרת היא לא יודעת לשיר. היא חמודה וחתיכה אבל זמרת לא.. ולמי שכתב לאביב שאף אחד לא שומע אותו.. זו שטות גמורה כי לאביב יש מלא מעריצים כמו שיש לכל זמר מצליח.

חן
6 חודשים

הבן אדם הסתלבט!!! תרגעו . איך אוהבים ישר לתקוף במדינה הזאת! עדן בן זקן מוכשרת בטירוף ולא צריכה אישור של אף אחד או אחת .

שי
6 חודשים

מה שצריך לכתוב הוא שאסור לתת לאדם הלא נכון לנצח בתכנית, כזכור עדן בן זקן לא זכתה בעונה שלה!