רעידת אדמה: אודליה סויסה ובעלה אבי מתגרשים ולא תאמינו לתגובות ברשת!

רעידת אדמה: אודליה סויסה ובעלה אבי מתגרשים ולא תאמינו לתגובות ברשת!

השמועה אומרת...

אחרי תקופה לא קצרה שעוקביה של כוכבת "הישרדות VIP" שמו לב שמשהו השתנה בנוף האינסטגרמי שלה. והכוונה לבעלה אבי שכבר לא הוזכר בעדכונים האחרונים שלה ברשתות החברתיות, הגיעה הבשורה המרה: השניים נפרדו ונמצאים בהליך של גירושים.

שתפו

אתמול בערב פורסמה ידיעה מרעישה במיוחד שבמרכזה כוכבת הריאלטי אודליה סויסה, והפעם לא סערה סביב תוכנית הריאלטי "הישרדות VIP" אלה החיים האמיתיים. היא ובעלה אבי סויסה בתהליך של גירושים לאחר 13 שנים וארבעה ילדים משותפים.

 

זו תהיה הפעם השנייה בה אודליה תעבור את התהליך הלא פשוט הזה שכזכור, אודליה שיתפה בעבר את תהליך הגירושין הקודם בחייה שהיה קשה במיוחד ובין היתר חששה שתהיה מסורבת גט לאורך שנים. אך נראה שלא זה יהיה המקרה הפעם, אלה הדברים ששיתפה אודליה בדבר הפרידה מאבי:

רעידת אדמה: אודליה סויסה ובעלה אבי מתגרשים ולא תאמינו לתגובות ברשת!
לאחר 13 שנים וארבעה ילדים משותפים הגיעו הגיע הפרידה שהפתיעה רבים. אודליה ואבי סויסה בתמונה משפחתית

"החלטתי לשתף אתכם במשו אישי שלי. אין לי ספק שאתם חלק ממני ואני בן אדם כן ושקוף גם שמדובר במקום הפרטי שלי. חשוב לי מאוד שזה יבוא מהמקום שלי ושלא יתפרסם מבחוץ עם שמועות שהן לא נכונות. קיבלתי מלא שאלות איפה אבי? אתם כבר לא ביחד? אז אני ואבי כרגע בתקופת פרידה או יותר נכון בהליך של גירושים."

 

והוסיפה:"אנחנו בטוב וחשוב לנו לעשות הכל על הצד הכי טוב מבלי לפגוע באף אחד! יש לנו 4 ילדים מדהימים ואנחנו רוצים בעיקר בטוב שלהם. אבי בן אדם מדהים ומיוחד אבל עדיין החלטנו יד ביד בדרך הכי טובה להמשיך כל אחד בדרכו שלו בשלום ובטוב! נכון יהיו שיגידו איך?? אתם מדהימים ביחד."

רעידת אדמה: אודליה סויסה ובעלה אבי מתגרשים ולא תאמינו לתגובות ברשת!
אודליה ואבי בימים זוגיים יותר

וחתמה את הדברים:"אבי תמיד יהיה החבר הכי טוב שלי. אבל בסוף הכי חשוב גם האושר שלכל אחד בפינה ובדרך שלו. אל תמהרו לשפוט! בין בני זוג אף אחד לא יכול לדעת מה קורה. שנדע ימים ובשורות טובות אמן".

 

בדבר הפרידה שלה ברשת עלו לא מעט תגובות מצד אנשים ומכרים. חברה לבית "האח הגדול" אדם אליוף כתב:"נשבר לי הלב". זוכה "הישרדות VIP" אסי בוזגלו כתב:"לא מאמיןןן" ואילו יוצאת "הישרדות VIP" נוספת, ליטל סמדג'ה כתבה לה:"אין לדעת מה קורה בבינו לבינה אז תפסיקו להגיד פירסום .. רק לכם זה ניראה זוהר מי שנכנס לתעשייה מבין ויודע שהתעשייה לא נוצצת ובטוח שלא היה הורס את הבית שלו כי ״עלה לו״ אז דיי עם הרוע והמרמור … ואודליה יקירתי מאחלת לך הצלחה ורק טוב! את מהממת ❤️"

רעידת אדמה: אודליה סויסה ובעלה אבי מתגרשים ולא תאמינו לתגובות ברשת!
אודליה סויסה מדברת על הגירושים הראשונים בבית "האח הגדול".

אך נראה שלא מעט מגיבים ברשת החליטו לבקר דווקא את אודליה עצמה וכתבו תגובות לא פשוטות. יוצא "האח הגדול" אלון וולקוביצקי כתב:"רדיפת הפירסום זו מחלה איומה ונוראה שגורמת לאנשים להשתנות תוך כדי שהם מתחילים באמת להאמין שהשמש זורחת להם מהישבן והם מתעוררים בדר״כ מהחלום כשהם מבינים שהכסף למכולת נגמר…מקווה בשבילה שתתעורר לפני כן.".

 

מגיבה נוספת כתבה:"דיי….אם זה נכון השתן עלה לראש..וחבל היו זוג ייפה(לכאורה..לפי מה שניראה). חבל שכל מי שמקבלת קצת פרסום מפרקת בית . קרה גם לג'קי ולרבות לפניה"

רעידת אדמה: אודליה סויסה ובעלה אבי מתגרשים ולא תאמינו לתגובות ברשת!
אודליה סויסה מאשרת את דבר הפרידה בסטורי.

לגמרי המומים מדבר הפרידה? בואו לכתוב לנו מה אתם חושבים בתגובות למטה!

26 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אתי
1 שנים

אני לא המומה וגם לא אתפלא אם היא תוותר על הילדים שלה לטובת מגורים במרכז, אבי גבר תומך ומפרגן אצלה זה פרק ב עצוב שהיא לא ידעה להעריך את מה שיש לה בבית היא עוד תצטער

ימית
1 שנים

עוד משועממת שמפרקת בית!!
בטח מרוב ריאלטי איבדה את- האיזון!!

רוני
1 שנים

הריאליטי הרס לה את חיי המשפחה. זוכר שהתגאתה בבעל שלה. עוד שנה שאף אחד לא ישים עליה ויהיו כוכבים חדשים היא תבין איזו טעות עשתה.