אודליה סויסה מגיבה להאשמות כלפיה בקשר לגירושים:"מה נסגר אתכם!?"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

פחות מיממה עברה מאז הפרסומים ברשת על כך שכוכבת הריאלטי "בואו לאכול איתי", "הישרדות VIP" ו-"האח הגדול", אודליה סויסה נמצאת בהליך גירושים מבעלה אבי לאחר 13 שנות זוגיות ולצד ארבעה ילדים משותפים ונראה שחזית התקפה רצינית והאשמות נוקבות לסיבת הפרידה הופנו דווקא אליה. עכשיו היא החליטה להגיב.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

לילה טעון במיוחד עבר על כוכבת הריאלטי אודליה סויה שהשיקה רק לאחרונה את מותג התכשיטים שלה "מודו תכשיטים" אך במקום לפרסם אותו בנחת היא נמצאת תחת מתקפה ברשתות החברתיות לאחר שפורסם דבר הפרידה שלה מבעלה אבי ותהליך הגירושים שבדרך.

 

אפשר לומר באופן כמעט גורף שלא מעט טוקבקיסטים החליטו להפנות את האצבע המאשימה לאודליה מהסיבה המרכזית שהפרסום והריאלטי היה גורם משמעותי לפירוק הקשר הזוגי שלה. "הריאליטי הרס לה את חיי המשפחה. זוכר שהתגאתה בבעל שלה. עוד שנה שאף אחד לא ישים עליה ויהיו כוכבים חדשים היא תבין איזו טעות עשתה." כתבה הגולשת רוני לצד לא מעט תגובות דומות.

אודליה סויסה מגיבה להאשמות כלפיה בקשר לגירושים:"מה נסגר אתכם!?"
אודליה סויסה והתהילים ב"הישרדות VIP"

מנגד היו לא מעט תגובות מגוננות לאודליה שתמכו בגרסתה על כך שאף אחד לא יודע מה באמת גרם להם לסיים את חיי הנישואים והשפיטה המהירה הזאת חוטאת למטרה:"למי אכפת? שכל אחד יחיה את החיים שלו, עזבו אותה בשקט. 13 שנה ביחד זה לא דבר של מה בכך, ואם החליטו לסיים יש להם את הסיבות שלהם. די כבר עם השפיטה!!" כתבה גולשת אחרת.

 

ואז הגיעה תורה של אודליה בעצמה להגיב לשלל המגיבים שהאשימו אותה בסיבת הפרידה והיא החליטה לצאת עליהם בסטורי ועקצה חזרה:"מדהים, איך כולם פתאום נהיו יועצי זוגיות. מגשרים. איזה מקסימים אתם באמת. רק שלא תוציאו לי חשבוניות אחר כך על תשלום, על ייעוץ, על הכוונה."

 

וחתמה את התגובה:"שכל אחד יתעסק בחיים שלו. עד שאתם לא נכנסים לנעליים של האחר, אל תשפטו. תלמדו לדון לכף זכות, לא לשפוט.. באמת! מה נסגר אתכם? תדעו לכם שאתם רק מחזקים אותי, אני לא מתרגשת מאף תגובה שלילית ורעה, סורי אבל זה לא מזיז לי" והוסיפה גיחוך.

@shmua.comאודליה סויסה מגיבה בחריפות למתקפה עליה:"מה נסגר אתכם!?" ##foryou ##fory ##שמועה

מה דעתכם על התגובה של אודליה לכל מי שביקר אותה על הליך הגירושים מבעלה? דברו אלינו בתגובות למטה! אנחנו תמיד מקשיבים.

אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותו

21 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ציפי
6 חודשים

אודליה את מקסימה ותעשי רק מה שטוב לך

תקוה
6 חודשים

כל אחד שיתעסק בעניניו, הכי בריא

אלישע
6 חודשים

שכל אחד יעשה מה שטוב לו