"היה צפוי, הכל בשביל הפירסום": איך הגיבו ברשת לפרידה של ג'וזי זירה וקארין עליה?

“היה צפוי, הכל בשביל הפירסום”: איך הגיבו ברשת לפרידה של ג’וזי זירה וקארין עליה?

השמועה אומרת...

פרידה נוספת בעולם הבידור מכה אותנו ביממה האחרונה. זוג יוצאי “האח הגדול” שהקשר הזוגי שלהם יצא לאור רק לפני כחודש לאחר תקופה שהיו יחדיו מתחת לרדאר, כבר לא ביחד ונראה שלא מעט טוקבקיסטים חזו זאת מראש.

שתפו

מערכת היחסים הזוגית של הפאפי הצרפתי ומלכת היופי לשעבר, קארין עליה גזרה לא מעט כותרות כאשר השניים החליטו לחשוף ולחלוק את הפרפרים שבבטן מהחופים הקסומים שבמיאמי. פוסטים זוגיים שהיו אפילו מעט דביקים ומעוררי קנאה. והיום נודע כי חודש אחרי כל האהבה הגדולה שהתפתחה, זה פשוט לא הצליח.

 

אחרי לא מעט הכחשות לקשר זוגי ודייטים זוגיים שהגיעו לאחר היציאה מבית “האח הגדול”, רבים כבר היו בטוחים שכשהשניים יצאו מהארון הזוגי, זה יהיה ארוך טווח אך מסתבר שרבים אחרים חשוב אחרת. אתמול הגיעו זירה ועליה לאירוע אליו הוזמנו בנפרד ותחילה נמסר מטעמם של השניים כי היה זאת בשל אי תיאום זמנים שלהם אך.. מאוחר יותר, ג’וזי מחק את התמונות המשותפות שלו עם קארין וסגר סופית את הפינה והתהיות לפרידה.

"היה צפוי, הכל בשביל הפירסום": איך הגיבו ברשת לפרידה של ג'וזי זירה וקארין עליה?

לעומת זאת, קארין החליטה שכן להשאיר את התמונה המשותפת עם ג’וזי מתחילת פרסום הקשר הזוגי ובו כתבה “לכי אחרי הלב שלך”. האם יש עוד מקום לקאמבק? רוב התגובות ברשת היו מאוד ציניות או לא מופתעות:”זה היה ברור.. כל הזמן לא הבינו אחד את השניה כשזה לא זה זה לא.” כתבה אחת המגיבות לדבר הפרידה.

 

עקיצות נוספות הגיעו לכיוונה של קארין ע”י אחד המגיבים שכתב:“קיבלה את הכמות עוקבים שרצתה” ומגיבה נוספת שחיזקה וכתבה:“היה צפוי.. הכל בשביל הפירסום”. לעומת זאת היו גם מספר מגיבים שבורי לב ומופתעים שמצפים לקאמבק הזוגי:“דווקא מתאימים מאוד אני חושבת שחבל הם מאודדד הכי חמודים ביחד בהצלחה תתקשר אליה והשלימו לפעמים להוריד את הראש זה מעלה.”

"היה צפוי, הכל בשביל הפירסום": איך הגיבו ברשת לפרידה של ג'וזי זירה וקארין עליה?

יהיה קאמבק(נוסף?) או שלא יהיה קאמבק? ספרו לנו מה דעתכם על הפרידה בתגובות למטה!

42 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אינטיליגנטית
1 שנים

אם היו תחת הרדאר אז איך היו ביחד בשביל הפירסום?! טוקבקיסטים רעים

שקד
1 שנים

נו זה אנשים ממורמרים שחיים בסרט שבגלל שאנשים הם מפורסמים אז אסור שיהיו להם בעיות בחיים, אז בואו נחדש לכם משהו לכולם יש מריבות מלאא זוגות נפרדים אחרי פחות מחצי שנה

גלה
1 שנים

קארין לא אהבה את ג׳וזי פשוט הראתה למישהו שהיא רוצה אבל בלב אוהבת את …אתם יודעים גם באח הגדול אהבה אותו לא לא שם עליה פשוט בקבוק ריק אילון