"בבקשה תדווחו היא חייבת להיחסם": מה גרם לגולשים לצאת בזעם על נטע ברזני?

“בבקשה תדווחו היא חייבת להיחסם”: מה גרם לגולשים לצאת בזעם על נטע ברזני?

השמועה אומרת...

בוגרת “המירוץ למיליון”, נטע ברזני שהטייטל המרכזי שלה ברשתות החברתיות הפך להיות “כוכבת טיקטוק” כבר הרבה מעבר לעוד יוצאת ריאלטי. מצליחה להדהים לא מעט צופים ועוקבים בתכנים שהיא מעלה ונראה שהפעם היא הצליחה לחצות גבול שגרם ללא מעט מגיבים לדרוש ממנה להסיר סרטון מסוכן במיוחד.

שתפו

מאז ימי הזוהר של נטע ברזני על המסך ב”המירוץ למיליון” יחד עם אחיה עומר, הצליחה להפוך להיות סנסציית טיקטוק מקומית עם מיליוני צפיות ולייקים בסרטונים שלה. אך למרות היצירתיות וכמות הצפיות האדירה שהיא מקבלת לתכניה ברשתות החברתיות, נראה שהביקורת כלפיה בתגובות לקטעיה רק גוברת. ואולי זה מסביר מדוע נחסמה שם לטענתה ממש בשעות האחרונות.

 

אחרי שגררה אחריה סערה תקשורתית באחד הסרטונים שלה ברשת: “יש לי אסטמה” שזכה ל-2.4 מיליון צפיות ובו נראית נטע משתעלת במועדון בצורה מאולצת שגרמה למספר לא מבוטל של מגיבים לצאת עליה בטענה שהיא לועגת למחלה. הגיעו גם סרטונים נוספים שזכו ל”שבחים” בהן נטע עושה שלל דברים ביזאריים כולל שימוש באוכל כמשחק, חשיפת גמישות יתרה שהצליחה להטריד לא מעט גולשים, אך הפעם נראה שנשבר השיא בסרטון חדש שהעלתה דווקא לרשת האינסטגרם וספג לינץ’ של ממש.

"בבקשה תדווחו היא חייבת להיחסם": מה גרם לגולשים לצאת בזעם על נטע ברזני?
ברזני וחלק ממה שקורה אצלה בטיקטוק. למרות התגובות המבזות יש לה הרבה מאוד צפיות ומעריצים.

נטע העלתה אתגר לרילס שלה באינסטגרם בצירוף שאלה לעוקבים “אז איך אתם אוכלים קרמבו?” וציינה שהיא חסומה בטיקטוק. כאשר בסרטון עצמו נראית נטע אוכלת קרמבו שמוברג למברגה חשמלית בעת פעולה שמרגישה מסוכנת במיוחד. דבר שגרם ללא מעט נורות אדומות להידלק ולעוקביה לצאת עליה בדרישה להסיר את הסרטון באופן מיידי.

 

כתב התרבות רן בוקר הספיק להעלות ביקורת חמורה נגד נטע וכתב:“סרטון הזוי, מיותר ומסוכן: נטע ברזני כיכבה ב״מירוץ למיליון״ והייתה גם באח גדול. יש לה 274 אלף עוקבים באינסטגרם. וזה מה שהיא מראה לעוקבים: לאכול קרמבו ממברגה. אני מאוד מקווה שאף ילד או ילדה לא ינסה את הדבר הזה. אגב, טיקטוק כבר חסם אותה. אם הילדים שלכם עוקבים אחריה – תזהירו אותם.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neta Barazani (@netabarazani)

עוד יצאו עוקביה של נטע נגדה בסרטון וכתבו:“אמאאהלההההה מה נסגר עם הבחורה???? מצטער לומר לך אבל כנראה אין לך גבולות לסרטונים! את אחת המשפיעות בקרב בני נוער אם היית יודעת כמה זה מסוכן הבדיחה הלא מוצלחת הזו לא היית לרגע מעלה את זה!”. כותבת נוספת הוסיפה:“אמאאהלההההה מה נסגר עם הבחורה???? 😂😂😂😂😂😂 טוב שלא ראינו אותה משפריצה דם מהפה אלייסטררר”.

 

לדעתכם מדובר בקטע משעשע לכל דבר או שבסרטון מסוכן מאוד שהיכול להוות מודל לחיקוי לבני נוער? דברו אלינו בתגובות למטה!

29 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ירדן
1 שנים

חצתה גבול.היא כל כך ריקה מתוכן שמחפשת בכוח לעורר רעש.העניין הוא שילדים לא מבינים זאת ויכולים להתחקות אחריה ולמות משטות כזו.ואינפנטיליות.

ענת ביטון
1 שנים

עוד כלומניקית ,עילגת ערסית ריקה מתוכן לאוסף שנהפכה לגיבורת תרבות

אבי
1 שנים

תחסמו אותה בחורה בלי שכל