חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אייל גולן ודניאל גרינברג הגיעו לאירוע והחליטו להתעלם מאחד האורחים!

אייל גולן ודניאל גרינברג הגיעו לאירוע והחליטו להתעלם מאחד האורחים!

השמועה אומרת...

אתמול, ליל ראשון בערב חגג כוכב הריאלטי והכדורגלן לשעבר איציק זוהר את יום הולדתו ה-51. לאירוע הנוצץ הגיעו לא מעט אורחים מוכרים ומכובדים. מי שהצליחו לגנוב את פוקוס צלמי הפפארצי היו שני זוגות שביניהם נרשמה התעלמות ברורה לעין: אייל גולן ואשתו דניאל גרינברג לבין מנהלו לשעבר של גולן – בני פרץ ואשתו.

שתפו

נראה שמלבד הסכסוך המשפטי ארוך השנים בין הזמיר אייל גולן למנהלו לשעבר, בני פרץ. גם הסכסוך האישי ביניהם מסרב להסתיים. ואת זה אפשר להרגיש גם אחרי הידיעות על כך שגולן החליט לעזוב את מנהלתו האישית לפני כחודשיים לאחר שלפי דיווחי מקורבים לא אהב את נוכחתו של פרץ בחתונתה. גם העובדה שפרץ הגיע לשבעה של אביו של גולן לא הובילה לסיום הסכסוך ביניהם.

 

נוכחים סיפרו שאפילו קריאת שלום-שלום מינימלית לא הייתה בין גולן לפרץ שישבו בריחוק האחד מהשני, כל אחד עם אשתו. אך אם נבודד רגע בצד את הסכסוך המתוקשר הזה ביניהם מהאירוע עצמו. אייל גולן ודניאל גרינברג הגיעו אמש במתכונת זוגית באווירה טובה במיוחד, ללא הילדים המתוקים מיאל ורון שנשארו בבית הפעם עם הבייביסיטר.

למרות התעלמות היו מלא חיוכים באוויר. צילום: אור גפן.

השניים נראו מחויכים ביותר ובהחלט עשו שמח לשדרן הכדורגל וכוכב הריאלטי, איציק זוהר שחגג יום הולדת 51 במסעדת ה”פופה”(לשעבר מסעדתו של אורן אסידו) בתל אביב.

 

גם פרץ היה נראה שלא מתרגש מההתעלמות מגולן ופעל באותו המטבע כשהוא מבלה לצד אשתו, חן אילוז, האורחים וחתן היום הולדת וחברו הטוב איציק זוהר. לאירוע עצמו הגיעו לא מעט פנים מוכרות נוספות: אביבית בר זוהר, דודו כהן מעפולה, אוראל צברי, רומי נסט, פיני בלילי, תמיר ויצמן, דורון מירן, חיים שועי, מני ממטרה, עדן מאירי, דוד רביבו, שון בלאיש, שימי אטיאס, עדי לאון, רגב הוד, רוני מאנה, עידו חג’ג, מלכת היופי תהילה לוי ועוד.

אייל גולן ודניאל גרינברג הגיעו לאירוע והחליטו להתעלם מאחד האורחים!
חתן יום ההולדת איציק זוהר לצד בני פרץ. צילום: אור גפן.

 

צילום: אור גפן.

 

למרות ההתעלמות הייתה חגיגה גדולה. צילום: אור גפן.

בלטה בחסרונה החברה הטובה – אופירה אסייג, שנמצאת בימים אלה בחו”ל במילאנו שבאיטליה. על החלק האמנותי באירוע נצחה להקת “חתולי רחוב” שעשו שמח ברחבה והופיעו עד השעות הקטנות של הלילה.

צילום: אור גפן.

 

בני פרץ ואשתו חן אילוז. צילום: אור גפן.

 

אוראל צברי, מני ממטרה ועדן מאירי. צילום: אור גפן.

 

דודו כהן מעפולה ודורון מירן. צילום: אור גפן.

 

איציק זוהר ובת זוגתו לאורה לנטינו. צילום: אור גפן.

קטע בונוס בלעדי לשמועה! צפו בחגיגות:

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מד
מד
2 שנים

כולם צבועים

איר
איר
2 שנים

אירוע של פוזות ושופוני ומלא תככים העחקר להיות בתודעה אך זאת תודעה שלילית פשוט גועל נפש העיקר שמראים אןתי בוז אחד גדול