ג’וזי זירה וקארין עליה: התיאום שחשף קאמבק זוגי אפשרי?

השמועה אומרת...

פחות משבוע עבר מאז הידיעה הרועשת ברשתות החברתיות ומדורי הרכילות על הפרידה בין זוג יוצאי “האח הגדול”, ג’וזי זירה וקארין עליה שיחסיהם על פי פרסומים עלו על שרטון והובילו לפרידה לאחר שלושה חודשים בלבד. ועכשיו, נראה שיש אופק לקאמבק אפשרי כבר בקרוב?

שתפו

הזוג הצעיר והיפה של הביצה, הפאפי הצרפתי ג’וזי זירה והדוגמנית קארין עליה לא הפסיקו להעלות תכנים משותפים ששידרו כלפי חוץ ברשתות החבתיות באופן חד משמעי: השניים מאוהבים, וזה נראה פשוט טוב. אך נראה שלא היה דיי בכך ושלושה חודשים בלבד לאחר מכן הם כבר לא.

 

אתמול כבר עלו שמועות ברשת(שהתבררו כלא נכונות) על בן זוג חדש למלכת היופי לשעבר אליו הייתה צמודה ברחובות תל אביב. מתברר כי היה זה בכלל הסוכן האישי שלה שדאג לשמור על מצב הרוח של עליה שבאותו הזמן ג’וזי בילה בכלל באילת בסופ”ש האחרון.

 

ג'וזי זירה וקארין עליה: התיאום שחשף קאמבק זוגי אפשרי?
קארין עליה צמודה לסוכן האישי אחרי הפרידה מג’וזי. צילום מסך מצילום של אמיר מאירי.

אך היום מעריציהם של הזוג לשעבר שממשיכים לפנטז על קאמבק אפשרי בין השניים מצאו סיבה לאופטימיות זהירה כאשר הצליחו לדבריהם לקרוא בין השורות בכל המתרחש ברשת האינסטגרם של ג’וזי וקארין.

 

ג’וזי וקארין אומנם לא בילו יחד, ולא בטוח גם שזה קרה שוב “מתחת לרדאר” כמו בימים שלפני שהפכו לזוג רשמית, אך נראה שג’וזי החליט להעלות סטורי דיי בצמידות לקארין ובפוזה יחסית דומה + משקפי שמש. תוסיפו את זה שאמא של קארין חזרה לעקוב אחרי ג’וזי ונראה שיש לנו פה ניצנים של חיבור מחודש? המעריצים כמעט בטוחים שמשהו הולך לקרות בקרוב.

ג'וזי זירה וקארין עליה: התיאום שחשף קאמבק זוגי אפשרי?
ג’וזי וקארין בסטורי הכמעט תואם בזמנים ומשקפי השמש. המעריצים מרגישים שהקאמבק בדרך אך האם זו המציאות?

היינו חייבים לשאול את הפאפי מה דעתו בנושא והאם באמת היה סנכרון מכוון בינו לבין קארין בהעלאת הסטוריז. נכון לרגע זה הוא מעט צינן את ההתלהבות:“לא יודע לא מעניין אותי כלכך, יום טוב.”

23 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
❤ עוד מהביצה
1 שנים

דבר אחד בטוח…
העוקבים האובססיבים האלו שלא משחררים מהם יהרסו להם הכל!!!
גם אם הם בעניין של לתקן את מה שנהרס העוקבים הורסים להם בזה שהם פונים לתקשורת!!! תנו להם לצאת בהצהרות ועל תהרסו להם!!!

נעמי
1 שנים

הם היו זוג כל כך יפה ומושלם, הלוואי ויחזרו בקרוב 🙏 ברור שגוזי יענה שכרגע אין כלום כי גם אם יש זה סמוי מן העין.

שירה
1 שנים

שחררו הם בסהכ העלו תמונה עם משקפי שמש מה קשור???