מאיה ורטהיימר יוצאת נגד המיזם של אייל גולן:"מעודד הרגל לא בריא"

מאיה ורטהיימר יוצאת נגד המיזם של אייל גולן:"מעודד הרגל לא בריא"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

עשר שנים עברו מאז שהזמיר, אייל גולן החליט להשיק מוצר בעל ניחוח ייחודי משלו. אז זה היה הבושם בצורת המיקרופון: EGO – לגבר ולאישה. ועכשיו הגיעה תורה של הסיגריה האלקטרונית שהחליט גולן להשיק. וכן, יש לה גם וי כחול אך היא מביאה עמה גם לא מעט ביקורות שצצו ברשתות.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

בזמן שכוכבים בני זמננו שמונים בין היתר את נועה קירל, סטפן, עדן אלנה, עדן מאירי, אוראל צברי, ליאל אלי ועוד יוצאים בקמפיין לצעירים בפלטפורמת היוטיוב עם שיר חדש נגד עישון בחסות משרד הבריאות, נראה שגולן החליט ללכת נגד הזרם ולהשיק את הסיגריה האלקטרונית שלו שנראית לגמרי מזמינה להצטרף לחגיגה(לפחות לפי העיצוב שלה) גם את החבר'ה צעירים.

 

אתמול חשף גולן את הסיגריה האלקטרונית החדשה שלו ביום הולדתו של הזמר ליאור נרקיס וחילק בין היתר את המוצר שלו לאורחים הנכבדים ששמחו לקבל את המתנה מהזמיר. מה שמייחד את המוצר של גולן מבחינה ויזואלית הוא ההקבלה לוי הכחול באינסטגרם(וגם שם השיר החדש של גולן). שכן בתחתית המוצר אפשר למצוא אותו והוא מואר באור כחול בעת השימוש.

מאיה ורטהיימר יוצאת נגד המיזם של אייל גולן:"מעודד הרגל לא בריא"
סיגריה אלקטרונית עם וי כחול, אינסטגרם יודעים?

למרות ההבדלים המשמעותיים בין סיגריה רגילה ותהליך העישון לעומת תהליך האידוי שקורה בסיגריה האלקטרונית, שתיהן נחשבות למסוכנות בריאותית ונראה שגולן כבר החל לקבל ביקורות מהגולשים וגם מעמיתיו לתעשייה.

 

השחקנית מאיה ורטהיימר החליטה לצאת נגד המיזם החדש של גולן ולהביע את דעתה על המוצר שהשיק:"מה דעתנו? שזה מעודד באופן ישיר הרגל לא בריא. חבל כבר חשבתי יהיה פה עוד מישהו שימצא שפתון חדש"

 

תגובה זאת נבלה אומנם ע"י אחת ממעריצותיו של גולן שהגיבה למאיה:"מתבאסת שלא חשבת על זה לפניו?😂😝 רק בגלל אייל גולן אז עכשיו כל מי שלא מעשן יתחיל לעשן 🤦🏻‍♀️ נו דיי תרגיעו… הבן אדם ביזנס מן ויש מלא מעשנים גם בלעדיו…"

 

ואילו איש האינסטבלוק מושיק גלאמין החליט להגיב בציניות לדעת רוב לנוכח השקת המוצר החדש של גולן:"לא משתמש בשום בושם אחר חוץ משל אייל גולן".

אייל גולן והשקת הבושם EGO בשנת 2011 אך כיום כבר לא ניתן למצוא אותו, גלאמין נתן מכה מתחת לחגורה?

24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פרח
6 חודשים

האמת למה למה להביא סגריה אלקטרונית שידוע כבר שהיא לא בריאה. בושם זה בסדר בגדים ודברים כאלה לא סיגריה.

תמיר הדר
6 חודשים

לא בריא! גם ילד שלא מעשן מתחיל להכניס זבל לריאות .

ברקוביץ עצמונה
6 חודשים

כל הדור הזה מעשן סמים כבדים בבתי ספר יסודי תפנו למערכת החינוך.אויויויו ממש הסיגריה של אייל תהרוס לנו את הדור החוצפן הזה שעושה חרמות על ילדים חלשים.ומלגלג אם לא ראיתם לילד עם תסמונת טורט.הייתי מחנכת את ההורים שלהם.בקיצור תעזבו את אייל גולן הבן אדם עילויי