"זה כאילו ילדת את אייל!" כך הגיבו הגולשים לחשיפת בנם של אייל גולן ודניאל גרינברג

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

הרגע שרבים חיכו וחיכו בסבלנות סוף סוף התממש היום(חמישי) בבוקר. הזוג המלכותי של הביצה: אייל גולן ודניאל גרינברג החליטו לחשוף את פניו של בניהם בן החודש רון גולן ומבול התגובות וההשוואות לא אחרו לבוא!

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

חודש וחצי חלף מאז שדניאל גרינברג ילדה את רון, בנם השני והמשותף לה ולאייל גולן. וזאת לאחר תקופה זוגית לא פשוטה של ההורים במהלך ההריון ובה פרידה וגם "גירושים" עלו באוויר. אך לאחרונה נראה שהשניים מבלים יחדיו, מצטלמים יחדיו ולגמרי זוגיים.

 

רון נחשף לראשונה בתמונה ממחלקת היולדות בבית החולים כאשר אמוג'י מסתיר את פניו בנוהל של שמירת פרטיות מובן ביותר. ומאז ועד היו עלו לא מעט תהיות לגבי מראהו החיצוני של הבן המתוק: האם הוא דומה כמו מיאל לאבא אייל או שאולי הפעם הגנים של אמא הצליחו לפגוע במטרה? ובכן התוצאה המתוקה להפליא לפניכם.

לאחר פרסום תמונותיו של רון הקטן בפנים חשופות בעמוד האינסטגרם של דניאל גרינברג, העוקבות שחיכו בסבלנות רבה לרגע הזה לא יכלו להתאפק ואופן גורף העלו תגובות על הדמיון הרב לאבא:"שכפול של אבא שלו.. מה יהיה דניאל הגנים של אייל שולטים" כתבה אחת הכותבות. ונוספת הוסיפה:"הוא דומה לאייל כאלו הוא עשה אותו לבד"

 

כזכור, גם כשמיאל נולדה ונחשפה לראשונה היו תגובות דומות לדמיון לאייל. בהחלט נראה שהגנטיקה שלו היא השולטת. 2-0? העיקר הבריאות. תגובות נוספות שהיינו חייבים לשתף בפוסט של דניאל:"זה כאילו ילדת את אייל הוא נסיך מהמםםם". "דומה למיאל ואייל קופי. חמוד ו2 הילדים דומים קופי לאייל"

אז מי לקח בסיבוב השני: אייל או דניאל? למי רון הכי דומה לדעתכם – אייל, מיאל,יאן? או בכלל חושבים שלדניאל למרות התגובות? כתבו לנו בתגובות למטה!

21 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תמר
6 חודשים

חד משמעית דומה לאייל ומיאל

ציפי
6 חודשים

מתוקים רון ומיאל היפים .דניאל תשמרי על הזוגיות שלך עם אייל

זוליט
6 חודשים

מושלמים תגדל אותם בנחת חמסה 5 קילו דגים