לאחר עידן ג'קי: ישראל אזולאי שוב הגיע לאירוע לצד בת זוגתו הצעירה!

לאחר עידן ג’קי: ישראל אזולאי שוב הגיע לאירוע לצד בת זוגתו הצעירה!?

השמועה אומרת...

נראה שסאגת ההתנגחויות בין כוכבת “הישרדות VIP” ג’קי אזולאי לבן זוגה לשעבר, ישראל נמצאת תחת רגיעה מתונה לפחות בימים האחרונים. ובזמן שג’קי משתפת בעיקר את עוקביה ברומנטיקה ובזוגיות החדשה שלה עם דניאל בוסי, גם ישראל נצפה שוב צמוד לאותה בחורה צעירה מיום הולדתו.

שתפו

חלפו כחודשיים מאז יששראל אזולאי נחשף בפעם הראשונה לצד בחורה צעירה ויפיפייה ביום הולדתו האחרון ומאז השניים לא נחשפו בשנית במדורי הרכילות או אפילו בסטורי משותף. דבר שגרם לרבים לתהות האם היה מדובר בדייט חד פעמי או בזוגיות של ממש.

 

אך בסופ”ש האחרון זה קרה שוב. ישראל אזולאי(36) ואוראל עגיב(24) נפגשו שוב במועדון השלוותה התל אביבי כדי לחגוג יום הולדת יחד עם הגולדן בוי, נדב גדג’, שחגג יום הולדת 23 לצד בת זוגתו הצמודה – גילי גרינשטיין. למי שקיווה למפגש של הזוגות החדשים בפעם הראשונה אז ג’קי אזולאי ובן זוגה דניאל בוסי לא הגיעו הפעם למאורע החגיגי.

שוב במסכים. ישראל ואוראל בתחילתו של קשר זוגי או רק חברים טובים?! צילום: אור גפן.

למרות שמקורבים טוענים שבהחלט היה נראה באירוע שישראל ואוראל נראים צמודים ומתוקים יחדיו ואף רוקמים משהו שנראה כמו תחילתה של זוגיות צמודה. ישראל אזולאי הגיב לשמועה באופן בלעדי על הפרסומים לזוגיות עם אוראל וצינן את ההתלהבות:“אני ואוראל חברים טובים מאד!! לא בזוגיות..”.

 

ליום ההולדת של גדג’ והמסיבה החגיגית במועדון ה-שלוותה שהתרחשה עד השעות הקטנות של הלילה בניצוחו של המפיק שון בלאיש הגיעו כמובן: נדב גדג’ והצמודה גילי גרינשטיין. אימו של נדב – ענבר סלם, אחיו אלדד, קובי מחט, שירה אטיאס, מאיה ג’ריס, ישראל אזולאי ועוד רבים וטובים.

חתן יום ההולדת: נדב גדג’ ובת זוגו גילי גרינשטיין. צילום אור גפן

 

לאחר עידן ג'קי: ישראל אזולאי שוב הגיע לאירוע לצד בת זוגתו הצעירה!
מאיה ג’ריס מככבת שוב במועדון השלוותה. צילום: אור גפן

 

לאחר עידן ג'קי: ישראל אזולאי שוב הגיע לאירוע לצד בת זוגתו הצעירה!
ישראל אזולאי והמפיק שון בלאיש. צילום: אור גפן

 

לאחר עידן ג'קי: ישראל אזולאי שוב הגיע לאירוע לצד בת זוגתו הצעירה!
ג’קי אזולאי בהישרדות אמש. הפכה לדמות הכי פחות אהובה בעונה על פי סקרים ברשת?

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רעות
1 שנים

ישראל!אחרי שנחשפנו להתנהגותה הברברית של גקי חייבת להגיד לך- אתה השורד האמיתי!!

וו
1 שנים

גקי דמות שלילית ואסור היה להכניס אותה להישרדות בגלל שאלפי ילדים צופים בתכנית. והיא נותנת דוגמא מזעזעת.חוסר תרבות ואלימות זאת גקי

אריק
1 שנים

ישראל אל תצא עם כל דבר שזז.תשאר מכובד בעיקר בפני הילדים שלך.אתה זה מה שנשאר בבקשה.צעירה לא מהווה תשובה לטיםשות של אישתי שנגאלת ממנה.תכבד את עצמך.רד מהזרקורים..
חשבת מאיזו טלטלה הילדים עוברים מה מדברים עליהם
כבד את עצמך.