רני רהב עולה שלב במתקפה נגד אסתי גינזבורג:"את ובעלך צריכים לתת דין"

רני רהב עולה שלב במתקפה נגד אסתי גינזבורג:"את ובעלך צריכים לתת דין"

השמועה אומרת...

איש יחסי הציבור רני רהב יצא ביממה האחרונה למתקפה חסרת תקדים ברשתות החברתיות כנגד מי שהייתה חברתו הקרובה במשך שנים, הדוגמנית אסתי גינזבורג שנמצאת בהריונה השלישי:"כשאנשים חייבים כל כך הרבה כסף לאנשים אחרים הם לא מרחיבים את המשפחה לפני שמחזירים את החובות!"

שתפו

ארבעה פוסטים כנגד אסתי גינזבורג ובעלה עדי קייזמן עלו לעמוד האינסטגרם של רני רהב ביממה אחת בלבד. רהב החליט לשלוף האשמות כבדות אותם הטיח בזוג המפורסם שירד מהארץ: "יש גבול לכל בדיחה, אי אפשר לחיות על חשבון אחרים! בושה. אני במקומך לא הייתי יוצא מהבית עד שהייתי מחזיר הכל עד הגרוש האחרון. מזל טוב!"

רני רהב עולה שלב במתקפה נגד אסתי גינזבורג:"את ובעלך צריכים לתת דין"

אסתי שלא נשארה חייבת לאחר שלושת הפוסטים הראשונים של רני נגדה הקדישה לו בסטורי:"קארמה אומרת, אל תתחרט על כך שהייתה אדיב וכיבדת את האנשים הלא נכונים. ההתנהגות שלך אומרת הכל עליך, וההתנהגות שלהם אומרת די והותר עליהם." לצד תיוג קארמה איז אה ביץ'. אך נראה עכשיו שרני החליט להעלות שלב במתקפה נגדה לאחר תגובתו ואלו הדברים שהיו לו לפתוח:

 

"גברת גינזבורג היקרה, את מדברת על קארמה…אז בואי ואלמד אותך דבר אחד או שניים על קארמה. 1. את האחרונה שיכולה לדבר על קארמה. 2. את שותפה מלאה למעללי בעלך (זה שאינך חתומה על כלום אינו מנקה אותך מאחריות כי את 50% ממנו וככזו כל חשבונות הבנק שלכם בארה"ב הם על שמך כאזרחית אמריקאית), ואינך יכולה להסתתר מאחורי הסינר ולהגיד שלא ידעת. 3. את ולא אחרת ידעת את הכל כולל הכל!"

"4. עשרות אנשים מסתובבים ללא דירה ואיבדו את חסכונותיהם. 5. הרבה אנשים נשארו בהלם מכך שלא דאגתם שהכסף יחזור למי שדאג לכם מכל הלב. 6. לא נכנסים לחנות של שאנל, ולא עושים חגיגות, לא גרים בוילה יקרה עם מטפלת ועוזרת, נוסעים בג'יפ ריינג' רובר ופורשה יוקרתית…ולא חיים על חשבון אחרים כל עוד חייבים הרבה כספים להמון גורמים. 7. כשתוציאי לפועל את סעיפים 1-6 הקארמה שלך תהיה טובה!"

 

"8. אסתי, די לסיסמאות! את ובעלך צריכים להחזיר את כל חובותיכם ולתת דין וחשבון לכל מי שנשאר פעור פה ויפה שעה אחת קודם. 9. לכל יפי הנפש שהעירו לי שלא מתעסקים עם הריונות, אנא תצללו לכל הפרשה ותבינו שהגברת חיה בלה לה לנד, בסופר לנד ובדיסני לנד ביחד, ולכן אין מניע מלעסוק גם בהריונה, וזאת לאחר ששיתפה את הציבור בנושא. אדם שחייב כסף אמור לחיות בצנעה ולא לנקר עיניים, ולעבוד יום יום שעה שעה כדי להחזיר את כל חובותיו"

 

"10. לכל יפי הנפש שהיה להם מה לומר…אז באם זה היה קורה לכם, שהיו גונבים מכם, אין לי ספק שלא הייתם שותקים. ולכן כל מילה מיותרת, תקראו את הכתבות שפורסמו בנושא. אלו היו 60 שניות על קארמה וחברות. אסתי גינזבורג – הדף הרשמי – Esti Ginzburg"

14 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רחלי
1 שנים

צודק בכל מילה שנכתבה

א.
1 שנים

חבל היית אהודה

חגי
1 שנים

צודק