חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"אם רק ביבי היה נשאר ראש ממשלה" התגובה של דניאל גרינברג לכותרות על אייל גולן!

“אם רק ביבי היה נשאר ראש ממשלה” התגובה של דניאל גרינברג לכותרות על אייל גולן!

השמועה אומרת...

הזוג המתוקשר של הביצה: אייל גולן ודניאל גרינברג יצאו השבוע לחופשה רומנטית ושקטה בלונדון ונראה שהכותרות במדורים המקומיים על עלייתה מחדש של פרשת “משחקי החברה” כולל תגובתה של רוסלנה רודינה בדבר גולן גרמו להם להגיב בצורה קצת שונה ומשעשעת אם תרצו -השקט הופר או נשמר? תלוי איך מסתכלים על זה.

שתפו

 בזמן שאייל גולן ודניאל גרינברג השאירו שוב את הילדים רונצ’וק ומיאל הקטנים בביתם והלכו לנפוש הפעם בלונדון האירופאית. נראה שסביב שמו של גולן עלו לא מעט כותרות ביממה האחרונה וזאת בעקבות תלונות חדשות של שתי מתלוננות בפרשת “משחקי החברה” נגד עשרה גברים המקורבים לזמר אייל גולן בחשד לעבירות אונס.

 

ואם זה לא הספיק, גם בת הזוג לשעבר של הזמיר, רוסלנה רודינה הגיבה לליהיא גרינר בקבוצת וואטסאפ משותפת של יוצאות התוכנית “גולסטאריות” הודעת טקסט שעוררה סערה לא קטנה:“נשמה אם לא אני אייל היה מסיים קריירה בואי אם יש משהו שאת לא יכול לקבל ולקחת ממני זה את מה שאני עשיתי עוד 100 כמוך לא יעשו”.

"אם רק ביבי היה נשאר ראש ממשלה" התגובה של דניאל גרינברג לכותרות על אייל גולן!
הלכו לנקות את הראש בלונדון – הצליח?

אך נראה שלמרות הכותרות השליליות בישראל, הזוג שבלונדון החליט להתייחס תחילה לדברים בצורה משעשעת בסרטון. או אם תרצו אולי צינית ואמר:“איך לונדון?.. תענוג נכון? שקט. שקט!” אך יותר מאוחר אשתו של הזמיר, דניאל גרינברג החליטה להעלות תגובה משלה ואף להשוות את הנרדפות התקשורתית לבעלה לבין זו שעובר ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו.

גרינברג כתבה בסטורי שהצליח להצית אש רבה בתקשורת:“אם רק ביבי היה נשאר ראש ממשלה אולי הרעש היה מתחלק לשניים” לצד סמיילי צוחק. והוסיפה:”בנתיים אמשיך להנות לי מהשקט והקפה ברחובות לונדון עם בעלי אהובי”.

 

גולן שיתף את הסטורי המשעשע או אם תרצו מקומם הזה של גרינברג וההשוואה לביבי והוסיף כיתוב:“אלופה שלי אישתי”. לגיטימי לגמרי או מוגזם? תחליטו אתם.


"אם רק ביבי היה נשאר ראש ממשלה" התגובה של דניאל גרינברג לכותרות על אייל גולן!
דניאל גרינברג והתגובה לכותרות על בעלה שצצו מחדש בהקשר לפרשת משחקי חברה. צילום מסך אינסטגרם.

 

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אנונימית
אנונימית
2 שנים

אין על דניאל,, אישה מאלפת אייל צריך להתגאות בה

הלן
הלן
2 שנים

שירדו מהגב של אייל גולן די

ליז
ליז
2 שנים

דניאל תותחית. הכלבים נובחים השיירה עוברת. תעשו חיים. לכול המסביב די די דנו בבית משפט היה מאסר די . נמאסתם כולל כולם שום דבר לא השתנה רק בצע כסף . מול עיניכם.