חשיפה בלעדית: שי אביטל מדבר לראשונה מאז שהתפוצצה הפרשה!

השמועה אומרת...

פרשת המתלוננות נגד שי אביטל הפכה לסערה הגדולה ביותר בתעשייה המקומית לשנת 2021 כאשר בחודש יולי האחרון עלו עדויות ראשונות על הטרדות מיניות כנגד סוכן הדוגמניות המצליח. כיום כבר הוגשו נגדו 26 תלונות על עבירות מין ואביטל נדרש לחקירה בארץ. ובצעד מפתיע, הוא החליט להתראיין לראשונה ובבלעדיות עם עיתונאית צעירה ופחות מוכרת.

שתפו

זאת ללא ספק אחת הפרשות המרעישות, הכאובות והסבוכות ביותר שידעה התעשייה בשנים האחרונות. סוכן הדוגמניות שי אביטל ששוהה כיום בחו"ל בעקבות התנהלות הדברים נגדו נדרש לחקירה בישראל וזאת לאחר שהוגשו נגדו לא פחות מ-26 תלונות על עבירות מין חמורות כולל תלונה של הדוגמנית ויוצאת "האח הגדול", גל גברעם.

 

שי שטרם הסכים לדבר או להתראיין בעניין הפרשה המתנהלת נגדו מאז פרצה לפני כארבעה חודשים החליט לפתוח את הכל לראשונה בראיון מפתיע מאוד שהתרחש בוינה שבאוסטריה לפני כשבוע וחצי ובאופן סופר חשאי. כך נמסר בלעדית לשמועה בידור.

נתן לעיתונאית הצעירה חן עשור ראיון ראשון ובלעדי בוינה

עוד נחשף לשמועה כי את הראיון החליט לתת באופן בלעדי לעיתונאית ואשת התקשורת חן עשור. וזאת לאחר שבמשך 3 חודשים התנהלה מול אביטל באופן פרטי עד אשר החליט לתת לה את הראיון תחת התנאים הבאים: שתגיע לבד, ללא עורך, צלמים ומצלמות אלא עם צלמים מקומיים בלבד.

 

אביטל הסכים לתת את הראיון הראשון והבלעדי עמו בוינה שבאוסטריה לעיתונאית הצעירה חן עשור. בין היתר כדי לסייע בהצלחתה בתחום בתור עיתונאית מתחילה. כך נמסר מפי מקורבים לשמועה. הראיון עצמו היה מאוד מאוד מפתיעה. חן סיפרה בראיון נוסף בתוכנית "הצינור" ששי אומנם היה מוקף בישראלים במיקום בו פגשה אותו אך לא הרגיש מאוים מהסביבה. נכון לרגע זה הראיון נשמר תחת מעטה סודיות ויתפרסם בזמן הקרוב ביום שישי באחד מהערוצים המוכרים. יש בהחלט למה לצפות!

חן עשור, נחשפה לראשונה בשמועה כאנונימית וכיום תקחירנית ועיתונאית מוערכת

קטע מתוך ראיון בתוכנית "הצינור" על החשיפה הבלעדית באתר שמועה:

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גילי
1 שנים

משהו בראיון ממש פ נראה לי

קרן
1 שנים

היי, יש טעות קטנה במקום אוסטרליה – אוסטריה.;)

רון
1 שנים

אתם

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי רון