אייל גולן חוגג וגונב את ההצגה: לצד מי בילה במסיבה הגדולה?

צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

רגע אחרי שהזמיר, אייל גולן נחת מחופשה רומנטית ו”שקטה” עם אשתו דניאל גרינברג בלונדון. ולמרות הרעש התקשורתי סביב פרשת “משחקי החברה” שחזרה לכותרות והמשפט של בת זוגתו לשעבר, רוסלנו רודינה שטענה:”אם לא אני אייל היה גומר את הקריירה”. הוא יצא לבלות ובהפקת ענק לחברו הטוב מהתעשייה.

שתפו

עברו כבר 7 שנים מאז שהודיעה הפרקליטות על סגירת תיק הפרשה נגד אייל גולן, לאחר שהמתלוננות חזרו בהן מההאשמות כלפיו. אך הפרשה שוב עלתה לכותרות השבוע לאחר ששתיים מהמתלוננות הגישו תלונה נוספת על מעורבים נוספים בפרשה בה קשור שמו של גולן, וזאת בזמן שאייל בילה עם אשתו בחופשה הרומנטית בלונדון.

צילום: אור גפן

נראה שהכותרות סביב הזמר לא ממש הפריעו את שלוות הנפש שלו וגם על זמן האיכות עם בחגיגות עם החברים הטובים מהתעשייה. אתמול(רביעי) חגג הכדורגלן לשעבר וכוכב הריאלטי בו משתתף גם גולן(“גולסטאר”), ג’ובאני רוסו את יום הולדתו ה-49 וזאת בהחלט הייתה סיבה למסיבה בכיכובם של לא מעט פנים מוכרות מהתעשייה.

צילום: אור גפן

באירוע יום ההולדת המושקע והנוצץ של ג’ובאני שהתקיים במסעדת “מסה” היוקרתית בתל אביב בניצוחו של המפיק שון בלאיש היה אפשר לראות שמי שגנבה את ההצגה הייתה דווקא אשתו של רוסו מאיה פישל שהשיא היה: ריקוד לצד אייל גולן עצמו שנהנה מהשואו והאווירה הטובה:

אשתו של גולן, דניאל גרינברגל אומנם לא נכחה באירוע אך לא מעט מפורסמים באו לברך ולעשות שמח באירוע, ואלה חלק מהשמות: מעיין אשכנזי, שימי תבורי ויהודית באומן, ישראל אזולאי שהגיע בסוליקו, אירית רחמים ועמוס לוזון, אסי ועדי בוזגלו.

צילום: אור גפן

עוד נכחו באירוע: יוסי בניון, דודו אוואט ובת הזוג אביגיל, אירה דולפין, נאווה בוקר, דנה לפידות ובעלה יוסי ברנס, פולה בליק, שקד קוממי, אסי ועדי בוזגלו,  שרית פולק, נטלי דדון, ישראל אוגלבו, שייע פייגנבוים, פיני בלילי, דורון מירן, אבי נימני, שני גולדשטיין, ג’ני צראווני ובן הזוג גיל גרוסמן, רגב הוד,  אביבית בר זוהר, מעיין חודדה, ישראל אור, מלכת היופי במיל’ תהילה לוי, קובי מאור והרשימה עוד ארוכה.

צילום: אור גפן
צילום: אור גפן
צילום: אור גפן
צילום: אור גפן

 

אייל גולן חוגג וגונב את ההצגה: לצד מי בילה במסיבה הגדולה?
גנבו את ההצגה: אייל גולן ומאיה פישל. צילום: אור גפן

Subscribe
Notify of
guest
14 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אביב טליה
אביב טליה
2 שנים

שיבושם להם
ושהיה רק בשמחות
אהבת חינם לא הורגת איש

רותי
רותי
2 שנים

כל הזבל והרפש של ה”סלב”עדר של צבועים

צבי
צבי
2 שנים

יחססססס מגעילים