הסוף לשמועות למותו של כוכב הרשת: המתיחה שיצאה בשליטה ועוררה סערת ענק!

הסוף לשמועות למותו של כוכב הרשת: המתיחה שיצאה בשליטה ועוררה סערת ענק!

השמועה אומרת...

סערה אדירה מתחוללת בשעות האחרונות ברשתות החברתיות בעקבות שמועות למותו של אחד מכוכבי הטיקטוק והיוטיובר המוכר בשם גוועלד. אחרי כוכב הרשת עוקבים מאות אלפי צעירים וילדים שבעקבות סדרת מסרים אותם העביר חשבו שהוא “התאבד”.

שתפו

אם להחשיב את זעם הטוקבקיסטים בשעות האחרונות זו כנראה המתיחה הכי אכזרית ברשתות החברתיות לשנה הנוכחית. כוכב הרשת גוועלד שמונה יותר מ-350 אלף עוקבים ומעריצים בעמודיו ברשתות השונות, החליט להוביל למתיחה את כל קהל מעריציו שבמהלכה חשבו כי הוא “התאבד”.

 

רק לאחר מספר שעות בהן התרוצצו שמועות על כך שהכוכב שם סוף לחייו במאות פוסטים, קטעי טיקטוק ושרשור בני נוער באתר סטיפס. פרסם כוכב הרשת סרטון יוטיוב עם שיר בו הוא מככב בשם “מת” ובו חשף את פניו ללא המסכה המזוהה עמו לראשונה יחד עם מסר שממנו עוקביו וחבריו הבינו שעניין ה”התאבדות” היה מתיחה בלבד.

הסוף לשמועות למותו של כוכב הרשת: המתיחה שיצאה בשליטה ועוררה סערת ענק!
גוועלד עם המסיכה כפי שהיה מזוהה עד היום. מתוך ערוץ היוטיוב של גוועלד.

גוועלד העלה שורה של סטוריז עם הסברים על המעשה בחשבון האינסטגרם שלו לאחר חשיפה השיר ובין היתר שיתף:“היה לי בחירה, להתאבד או לשקר שאני מתאבד כדי לחשוף את האמת על החברה שלנו כדי שיבינו כמה המצב חרא כמה אנשים סובלים כמוני.”

 

באחד הסטוריז התנצל וכתב:“מתנצל ששמתי את היקרים בחושף, באמת. כאב לי אבל חשוב להבהיר, it’s not about you. זה בשביל צדק, זה בשביל שינוי חברתי, זה בשביל שאנשים לא ימותו לבד כי כולם תקועים ברשת ולא טורחים להתסכל ולבדוק אם חבר שלהם בסדר. אני לא הייתי בסדר. הייתי ככה קרוב מהתאבדות, אתם לא מבינים כמה קרוב.”

 

והוסיף:“מה שהציל אותי היה המוות של טאי, המוות שלה עזר לי להבין שיש נושא מאד רגיש שאף אחד לא מוכן לדבר עליו”. אחת מחברותיו הקרובות של גוועלד, כוכבת הטיקטוק אבי אבישג שהייתה המומה מהמעשה העלתה בסטורי:“עשית את זה כדי לקבל את הבמה שאנחנו ניתן לך בסטורי בתגובה למעשה”. והוסיפה בסטורי נוסף:“כששמעתי שאתה מת עזבתי הכל כדי לתת לך כבוד אחרון. תהיה בטוח שזה הכבוד האחרון שתקבל ממני“.

הסוף לשמועות למותו של כוכב הרשת: המתיחה שיצאה בשליטה ועוררה סערת ענק!
כוכבת הטיקטוק אבי אבישג מזועזעת מהמעשה. מתוך הסטורי שלה באינסטגרם

 

הסוף לשמועות למותו של כוכב הרשת: המתיחה שיצאה בשליטה ועוררה סערת ענק!
וגם לא מקבלת את ההתנצלות.

כוכב הרשת אור אלקיים זוטי כתב בתגובה לאחד הפוסטים שסיקרו אתה המעשה:“אני מבין הומור מאוד, אבל יש דברים שלא מצחיקים ולא צריכים לתת להם יד ועל הפנים כל מי ששיתף פעולה. אנחנו + אנשים אשכרה היינו לחוצים ודאגו לבנאדם ויש גם ילדים אובדניים שיחשבו שזה לגיטימי ודרך לפיתרון, על הפנים.”

 

הזמר חן אהרוני כתב באותו פוסט:“עשה מהלך כדי להעביר את הנקודה של השיר שהוציא. וזה אכן מזעזע. אבל יצא עקום. באסה”. שדרן הרדיו דניאל ציוני חתם בתגובה:“בושה שאין לתאר.”

צילום מסך מתוך אתר סטיפס בשרשור בנושא

וזה השיר שחשף את כל מה שעמד מאחורי המהלך אותו שחרר גוועלד לרשת לאחר השמועות על מותו:

7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
בדוי
1 שנים

הכתבה הזו חשפה לי הכלל

אני.
1 שנים

יוטיובר זה לא מקצוע. עצוב לראות לאן העולם הולך. מזל שעוד כמה שנים אני אעזוב את העולם הזה. פיכסה אליכם.

אליאור
1 שנים

משהו יכול להסביר לי אבל זה קליפ לא ? לא הבנתי כול כך כמה ימים אני לא בטלפון מפני שהוא התקלקל לי והייתי צריכה להחליף לטלפון נוקיה מישהו הסבר אני מבינה שזה קליפ וזה לא אמיתי הכל הפקה השיר מוזר אבל לא הבנתי מה לא בסדר ?