"תכננתי את ההתאבדות שלי. הייתי בדרך לחוף הצוק ואז עשיתי אחורה פנה"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

יובל המבולבל הגיע לראיון חושפני במיוחד עם צחי קומה לתוכנית סלבריישן כדי לדבר באופן יוצא דופן על פרשיית הסמים, החברים שנטשו אותו בעקבות הפרסומים השליליים באותה התקופה ועל הרגעים בהם שקל לשים קץ לחייו.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

כוכב הילדים האהוב שמככב בימים אלו על המסך הגדול בתוכנית הריאלטי "הישרדות VIP" ברשת 13, פתח לא פעם את נושא פרשיית הסמים בה היה מעורב לפני כשניים כולל על איי הפיליפינים כאשר שיתף:"אני שמח שזה התפוצץ" ואף חשף ששקל לשים קץ לחייו. עכשיו הוא פותח את הכל בראיון נוקב מול צחי קומה בתכנית סלבריישן שתשודר הערב(שישי).

יובל המבולבל והפציעה במהלך ההופעה היום. מתוך האינסטגרם

חלק מהדברים אותם שיתף יובל שם טוב בראיון:"באותה תקופה הייתי במצב רגשי מאוד מאוד עדין. הגעתי למצב אפילו שחשבתי על להתאבד. הייתה כתבה אחת שממש ריסקה אותי." והוסיף:"ואז יום למחרת אמרתי אני קם בבוקר ואני הולך להתאבד."

 

"נכנסתי כבר לאוטו, תכננתי לנסוע לחוף הצוק ולהכנס לים ולטבוע.. וכשחשבתי על הילדים שלי ועל מיכל אז עשיתי אחורה פנה. והיום אני שמח שלא עשיתי את זה. כי כשבן אדם נמצא במצב נפשי כזה שהוא מוכן אפילו להתאבד, אי אפשר להבין את זה, אי אפשר להבין את זה… גם כל דבר שתגיד לא יעזור. אתה שם, אתה כבר הרגשי הזה. בבור העמוק הזה. אתה לא רואה כלום."

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גילי
6 חודשים

תודה לאל שבסוף לא התאבדת

יוס
6 חודשים

עם כל הכבוד ויש כבוד ואני אוהב אותו. למשטרת ישראל יש עדויות רבות שיובל גם סחר בסמים אומנם בכמות קטנה, אבל הוא סחר. מדוע הוא לא נענש על זה? איך מישהו שסוחר בסמים קשים לא מואשם ולא נקנס ?? מטורף!!!