חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"כדאי להתאבד? אין לי מקום בעולם" מה ענה אסיף אלקיים בתגובה לאחת העוקבות שלו?

“כדאי להתאבד? אין לי מקום בעולם” מה ענה אסיף אלקיים בתגובה לאחת העוקבות שלו?

השמועה אומרת...

אחרי שעבר לדירה שכורה במושב אותה החליט להעביר שיפוץ מאסיבי ולייפות עם מעצבת בשביל הנפש. החליט יוצא “האח הגדול” והסופר אסיף אלקיים להתפנות במסגרת “נוהל שבת” לענות לעוקביו על שלל שאלות ודילמות. אחת העוקבות פנתה לאלקיים עם דילמה קשה במיוחד ומחשבות אובדניות והוא החליט להשיב לה לעיני כל.

שתפו

לפני כשבוע בלבד, בסביבות שנה מאז הפרידה המתוקשרת מבת זוגתו לשעבר של אסיף אלקיים, מעיין אדם. החליט אסיף אלקיים לעבור לעשות ריסט ולעבור למושב שקט בנווה ימין שבדרום השרון שם הוא שוכר דירה בה השקיע בשיפוץ ועיצוב מחדש. וגם אם לא מדובר בדירה משלו זה בדיוק מה שהוא רצה בשלב זה בחיים ושימותו הקנאים.

"כדאי להתאבד? אין לי מקום בעולם" מה ענה אסיף אלקיים בתגובה לאחת העוקבות שלו?
אסיף אלקיים בתמונה מתוך עמוד האינסטגרם שלו.

בסוף השבוע האחרון החליט אסיף לנהוג על פי נוהל המוכר ע”י רבים מחבריו לתעשייה והעלה סשן שאלות ותשובות לעוקביו בסטורי. מבין השאלות המסקרנות בהחלט כמו איך פינוי גוש קטיף השפיע עליו, שאלות אישיות והמלצות לגבי ענייני מערכות יחסים.

 

אך מבעד לשאלות השכיחות הגיעה גם שאלה אחת כבדת משקל מאחת העוקבות שעוררה דרמה גדולה:“כדאי להתאבד?” שאלה, ואסיף לא התבלבל וענה לאותה העוקבת בצורה הבאה:

 

“שאלה שעברה לי פעם בראש מאותה סיבה בדיוק. ואת יודעת מה הבנתי? שמה שאנחנו קוראים לו ‘עולם’ הוא לרוב מרחב מצומצם של כמה קילומטרים ועשרות אנשים לכל היותר. אין לך מקום בעולם שלך? תמצאי עולם חדש.” כתב אסיף.

"כדאי להתאבד? אין לי מקום בעולם" מה ענה אסיף אלקיים בתגובה לאחת העוקבות שלו?
אסיף אלקיים לצד חברים. צילום: אור גפן

והוסיף:“יש כל כך הרבה הזדמנויות בכדור הארץ – וראית אולי אולי אולי אחוז, כך שרק בשביל הספק שווה לחיות עוד. אם את מרגישה שהגעת לשלב שאין לך מה להפסיד – זה בדיוק הזמן להתחיל להרוויח.”

 

וסיכם את התשובה:“יאללה כוסאומו, תעברי למנהטן, או לבורמה, או להודו, או לתאילנד. זה לא שאין לך מקום, אין לך אומץ, ואומץ נרגש ומהר משאת חושבת.” לאחר מכן אסיף הוסיף סטורי נוסף ובו הוסיף מספרי טלפון של מוקדי חירום לצד הדברים:”וחשוב להוסיף – אם המילים הסבירות שלי לא מספיקות אני ממליץ בחום להיעזר באנשי מקצוע”

Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אמא ל3
אמא ל3
2 שנים

צמרמורת… כל הכבוד שענה לה..

גילי
גילי
2 שנים

וואו! לא נראה לי שהיא ציפתה לתשובה כזאת רצינית

נסיכה
נסיכה
2 שנים

אחד האנשים הנדירים. חכם ורגיש, אותנטי ופתוח. שאפו