ג’וזי זירה וקארין עליה מעלים הילוך: החופשה הרומנטית במגרש הביתי של הפאפי!

השמועה אומרת...

לא מעט קוראים שעוקבים אחרי הכותרות סביב יוצאי “האח הגדול” ג’וזי זירה וקארין עליה כבר דיי מבולבלים מהסטטוס הזוג של השניים. לאחר שלל פרידות וחזרות בתקופה קצרה ביותר. נראה שהפעם הזוג מרגיש מגובש ומאוהב מתמיד ואיזה מקום מתאים יותר לחופשה רומנטית(ואולי לפגוש את אמא) אם לא פריז?

שתפו

אחרי שהיממו אותנו במיאמי כשיצאו מהארון הזוגי לאחר תקופה ארוכה מאוד של הכחשת הקשר הרומנטי ביניהם, ג’וזי וקארין הספיקו כבר להיפרד. להסיר עוקב ואף את הורידו את התמונות הזוגיות המשותפות שלהם ביחד מהרשתות החברתיות.

 

אך נראה שעכשיו, לאחר קאמבק נוסף – הזוג החליט לעשות את מה שהוא יודע לעשות בצורה הטובה ביותר. להפגין את הזוגיות שלהם בצורה מעוררת קנאה מעבר לים בחופשה רומנטית בפריז שכוללת גם ביקור בדיסנילנד עם הרבה מאוד צחוקים ושטויות כמו שרק הם יודעים לעשות!

הזוג שטס אמש(ראשון) דרך שדה התעופה בן גוריון בטיסה ישירה לפריז הקרירה כבר הספיק לשתף לא מעט תיעודים לרשתות החברתיות של השניים ולהוכיח שהם מפסיקים להתחבא מהפגנת רגשות והעלאת תכנים משותפים לאינסטגרם כפי שהיה בעבר לאחר הקאמבק האחרון.

 

אך האם גולת הכותרת של הנסיעה הזו לפריז לא תסתיים באטרקציות הרומנטיות השונות בעיר והשניים עוד עלולים לעשות את הצעד הבא ולפגוש את אמו של ג’וזי איתה היה בנתק ארוך שנים ומתגוררת בעיר הבירה של צרפת? כנראה שנצטרך לחכות לעדכון בקרוב!

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נעמי
1 שנים

הזוג הכי מושלם, לוהט ומרגש 💖💖💖💖💖

לאה
1 שנים

ג׳וזי די להיות כזה חתיך אני לא עומדת בזה כבר🤨😍😍

שלי
1 שנים

זאת החלטה שלהם בלבד אם להפגש איתה או לא ואני חושבת שלא צריך להתערב להם… בהצלחה חמודים♥️♥️♥️