"רוסלנה שיקרה לגבי השפתיים שלה": טענות ברשת מעוררות סערה חדשה!

“רוסלנה שיקרה לגבי השפתיים שלה”: טענות ברשת מעוררות סערה חדשה!

צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

נראה שלא רק הסכסוך הבלתי נפסק בין ה”גולסטאריות” ליהיא גרינר לרוסלנה רודינה ובו השתיים אפילו לא אמרו שלום אחת לשנייה אמש בהשקה העונה החדשה של הריאלטי עורר סערה לאחרונה ברשת, אלה נושא הקשור לדוגמנית והשחקנית המצליחה, רוסלנה בפרט או יותר נכון לנושא ה”טבעיות” של זוג שפתיה.

שתפו

רק אתמול התראיינה רודינה על הפרשה שהסעירה את הביצה לאחר שגרינר שיתפה צילום מסך מתוך קבוצת הוואצאפ של ה”גולסטאריות” ובו רוסלנה כתבה משפט הקשור לבין זוגה לשעבר, אייל גולן והגיבה בנושא:“יש גבול שמבחינתי הוא נחצה, קו אדום. כשאת באה במטרה לפגוע ברמה האישית ועוד מדליפה החוצה ומנסה לעשות סכסוך שלא קיים ביני ובין אייל, אז אני יודעת לענות.”

 

והוסיפה בדרך מרומזת מסר לגרינר:“יצאתי מהקבוצה, ואני לא אחזור. איך אפשר כשאתה לא סומך על מי ששם? זה לא הומור, זה לרדת לפסים אישיים. חלק מזה וחבל שזה הגיע לרמה הזאת, אבל אתה מבין בסוף מי הבנאדם”.

"רוסלנה שיקרה לגבי השפתיים שלה": טענות ברשת מעוררות סערה חדשה!
צילום: אור גפן

אך היום כבר עלתה סערה נוספת בהקשרה של רודינה שלא קשורה כלל לסאגה עם ליהיא גרינר, אלה לזוג שפתיה הבשרניות. רוסלנה ענתה לאחרונה במסגרת שאלות ותשובות לשאלת עוקביה “האם זה השפתיים שלך?” ובתגובה מסרה שהיום שפתיה הן לגמרי שלה וללא טיפול קוסמטי:“לפני שלוש שנים הלכתי לזרח התותח כי אחרי הלידה הן ירדו לי בנפח ורציתי לשחזר את המראה”

 

והוסיפה:“עשינו מסגרת ומאז זה ירד ולא חידשתי זה מספיק יפה בעיני ככה. אבל כמובן שבעתיד אם יהיה משהו שיפריע לי וארצה לעשות אעשה אצלו”. אך לאחר פרסום התגובה הזאת של רוסלנה עלו טוענות סותרות ברחבי הרשת.

רוסלנה והתגובה שלה לגבי השפתיים במסגרת שאלות ותשובות באינסטגרם

בקבוצת הפייסבוק “כמעט מפורסמים” שקשורה לפודקאסט מרדיו תל אביב לא ממש קנו את הטענה של רוסלנה. לקבוצה הוסיפה אחת הגולשות תמונת “לפני ואחרי” אם תרצו של רוסלנה בשנת 2016 לעומת תמונה עדכנית מ2021 וכתבה “על מי את באה?”

"רוסלנה שיקרה לגבי השפתיים שלה": טענות ברשת מעוררות סערה חדשה!
רוסלנה בתמונה משנת 2016 לעומת 2021 – ההשוואה שעוררה סערה

ברשתות לצד התמונה של רוסלנה אז והיום בהקשר לטענות על שפתייה עלו לא מעט תגובות ברשתות החברתיות. אחת הגולשות כתבה:“היא מהממת וברור שזה לא השפתיים שלה. 🙄היה עדיף שלא היתה עונה על השאלה הזו”. גולשת נוספת הוסיפה:“והעיניים הפכו לירוקות מהלידות 😂😂למה לשקר את מהממת ואין בעיה עם הזרקות”.

"רוסלנה שיקרה לגבי השפתיים שלה": טענות ברשת מעוררות סערה חדשה!
רוסלנה מודל 2012. מרחבי הרשת.

לצד הקטילות עלו גם מספר לא קטן של גולשות להגנתה של רוסלנה והגיבו בהקשר לעניין:“מה אכפת לכם מה עשתה אי לא עשתה ? לא הבנתי. זה חיים שלכם או דלה רדו לה מהחיים”. גולשת נוספת הוסיפה:“ידוע שהשפתיים מתנפחות בהריון.. כמו כל איבר אחר בערך בגוף חחח כנראה התכוונה שאהבה את השפתיים שהיו לה בהריון וזה ירד לאחר הלידה…”.

Subscribe
Notify of
guest
14 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אזרחית
אזרחית
2 שנים

תאמינו לי שאני ממש פעורת פה למה אתם שואלים ?
תגידו בכנות באמת שהשפתיים של רוסלנה מעסיקה את מי שמתעסק בהבלה העולם הזה ?!?!? שומו שמים תתעוררו תראו איזה צרות צרורות יש לנו כאן העולם נראה כאילו עומד להתפרק והשפתיים של רוסלנה זה הצרות שיש לנו ?!?!? אני ממש בשווווק זהו נשרף לי השכל

חן
חן
2 שנים

לא מובן לי איך ליהיא נהנית כל כך מהריבים האלה, זה מתיש וילדותי. משעמם לה בחיים ?! רוסלנה את מהממת, תצליחי ותתעלמי מהרוע

יפוש
יפוש
2 שנים

רוסלנה המתוקה.שימותו הקנאים .תמשיכי להיות מי שאת יפה חכמה ומדהימה..מה שבא לך תעשי זה הגוף שלך ורק שלך..טרנדים נחמדים במרכאות עם יד על המקלדת..חמסה עלייך…