"עונש מוות לגברים אלימים ומחבלים": אור שפיץ מעוררת סערה ברשת!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אחת הידיעות המטלטלות שפורסמה היום באמצעי התקשורת הייתה בהקשר לתושב מדינת צפון קוריאה שהפיץ עותקים לא חוקיים של סדרת הטלוויזיה המצליחה "משחק הדיונון", נתפס וקיבל עונש מוות שיבוצע ע"י כיתת יורים על המעשה. הקונדיטורית ויוצאת "האח הגדול", אור שפיץ יצאה בתגובה חריפה לידיעה והצליחה לעורר סערה ברשתות החברתיות.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

זה קרה אתמול, לא מעט נשים מפורסמות מהביצה המקומית הגיעו יחד לאירוע חשוב למען קריאה לאיחוד נשים על מנת לחתום על אמנה לקיום חברה מתוקנת. והטיימינג כמובן לא מקרי. מכיוון שמחר יצוין יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים.

 

שפיץ שנכחה גם באירוע כרווקה מבוקשת כשהיא לבושה בשמלה לבנה שמזכירה מאוד את משימת הכלה בבית "האח הגדול" החליטה כנראה שזה הזמן להעביר מסר הקשור בנושא הבוער של מאבק באלימות נגד נשים.

אור שפיץ
צילום: אור גפן

באחד הפוסטים המובילים באינסטגרם לידיעה על עונש המוות שקיבל הצעיר שהפיץ עותק לא חוקי של "משחק הדיונון" בצפון קוריאה כתבה שפיץ בתגובה:"ובמדינת ישראל עדיין אין עונש מוות לגברים אלימים ומחבלים……"

 

התגובה של שפיץ עוררה עשרות תגובות שחלקן קיבלו תמיכה בהצעה שלה וחלקן פשוט קטלו אותה:"אנחנו מדינה דמוקרטית להזכירך. אין צורך לקחת דוגמאות מצפון קוריאה. אלוהים ישמור, מה נסגר איתך?!" כתבה אחת המגיבות. ומגיבה אחרת הוסיפה:"תורידי את התגובה. לא רלוונטית ולא מתאימה. אנחנו לא צפון קוראיה ברוך השם. רוצה מדינה עם עונשי מוות? מוזמנת לעבור.."

"עונש מוות לגברים אלימים ומחבלים": אור שפיץ מעוררת סערה ברשת!
אדם נידון לעונש מוות בעקבות הפצת עותקים של משחק הדיונון בקוריאה הצפונית. צילום מסך מהטריילר לסדרה בנטפליקס.

מנגד גולשת אחרת נתנה תמיכה לעונש המוות שהומלץ ע"י שפיץ:"נו דיברה גם על גברים אלימים נו , מי שלא סבלה תקיפה מגברים לעולם לא תבין את נפש הפצועה שנשארת לתמיד . לאחר מכן זה מגיע לרצח אז כן אולי אם יהיה חוק כזה גברים יחשבו פעמיים אם בכלל לגעת באשה , כנל כלפי נשים , אין חמלה ." אך נבלמה ע"י גולש אחר שכתב:"את באמת צפון קוריאה אם הכנסת גברים אלימים.. איזה חוסר פרופורציה. הידעת? יש גם לא מעט נשים אלימות. חלאס עם ההתייפיפות הזו של השמאל הבאמת דביל.,"

"עונש מוות לגברים אלימים ומחבלים": אור שפיץ מעוררת סערה ברשת!
אור שפיץ לצד שרון חזיז ואירה דולפין

ואילו גולשת אחרת הצליחה לעורר את תגובתה של שפיץ לאחר שכתבה לה:"לא את לא אפויה נשמה. לכי תלמדי קצת מהעוגות שלך.". שפיץ הוסיפה תגובה לאותה עוקבת:"זה שהדעה שלך שונה משלי לא אומר שאני לא אפויה 👀" והוסיפה טיעון נוסף בתגובה:"מתנצלת גבר שרצח את האישה שלו זה גם מתנגד לתורה – אבל לרצוח אותו זה נגד התורה לא הבנתי".

 

התגובה של אור הייתה מוגזמת ביותר או לגיטימית? ספרו לנו מה אתם חושבים בטוקבקים למטה!

11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פלוני
5 חודשים

אולי הניסוח קשה אבל העיקרון נכון ומחוייב

מד
5 חודשים

אור,יקרה ,לא להרוג לסרס אותם מי שלא חווה לא יודע,מאחת שחוותה,יישר כוח

אור אפויה מכולם
5 חודשים

ימשיכו ככה ממש להרתע מזה שאמרו שצריך להרוג רוצחים גבר שמכה את האישה הוא רוצח אותה אבל בדרך אכזרית ואטית כי ידוע שזה לא רק האלימות הוא הרי פאקינג גר איתה זו אלימות מילולית ומנית ותקפתית ונפשית אז הוא עושה את זה עד שהיא תמות או עי מכות או עי "עצמה"
ומחבל הוא רוצח מתועב לא משנה מה סיפרו לו