חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“מעניין כמה שרות את זה על אייל” אלין גולן העלתה קטע עם אילנית לוי ושברה את הרשת!

השמועה אומרת...

בתם המשותפת של הזמיר אייל גולן ומלכת היופי לשעבר, אילנית לוי ממשיכה לדהור גלי ההצלחה והתהילה ברשת הטיקטוק. אך הפעם, בסרטון משותף עם האמא אילנית. נראה שחלק מהמלל הגס מתוך השיר הקדישה אלין לאדם מסתורי. הפתיעו מאוד את אילנית שלא ידעה מה

שתפו

בזמן שכולם מחכים לראות מי יהיה יורש או יורשת העצר במשפחת גולן שינסו להיכנס לנעליו הגדולות של אבא אייל בתחום המוזיקה. אלין בת ה-15 לגמרי מושכת לכיוון בצעדים אומנם קטנטנים אך כבר בקרוב יופק לה שיר חדש בשיתוף עם היוצרים, רון ביטון ואיתי שמעוני שאחרים על המגה להיט “מיליון דולר”.

 

אך עד שיורש או יורשת העצר המוזיקליים יצוצו מבין ילדיו של גולן: ליאם, אלין, יאן, מיאל ורון. נראה שלבתו הגדולה של גולן כבר יש לא מעט מעריצים ברשת הטיקטוק(330 אלף) שמסתפקים גם בקטעים בהם היא עושה ליפסינקים קצרים(לא שרה באמת).

אלין גולן טיקטוק
אלין גולן מתוך אחד הקטעים בטיקטוק

בקטע שעלה לחשבון הטיקטוק לפני כ-7 שעות בלבד וזכה ליותר מ200,000 צפיות!! נראית אלין בקטע ליפסינק יחד עם אמוש אילנית לוי כאשר היא מקדישה שיר עם מלל גס במיוחד לאחיה ליאם תחת הכיתוב:“אני ואמא חושבות על כמות הבנות ששרות את זה על ליאם:”.

 

מילות השיר עצמן הפתיעו מאוד את אילנית שהייתה בסוג של שוק מבחירת הליריקה של בתה הצעירה. בתרגום חופשי לשיר:“לך תזד**ן, וגם אמא שלך, ואחותך, והעבודה שלך, והאוטו המעפן שלך.”

 

@alin_golan

לצד לא מעט תגובות נדהמות ומשועשעות מבחירת השיר אותו הקדישה אלין לבנות ששרות זאת לאחיה:“נראה לי שליאם לא רוצה להגיב כאן”. הגיעו גם תגובות עקיצה שניסו לשייך את המילים האלו בשיר דווקא בהקשר לאביה אייל:“חח מעניין כמה שרות את זה על אייל חח :))))” כתבה אחת המגיבות לצד תגובה דומה נוספת:“זה שיר שכל הבנות הקטינות שזמר מסיום לכאורה חגג עליהן שרות”

"מעניין כמה שרות את זה על אייל" אלין גולן העלתה קטע עם אילנית לוי ושברה את הרשת!
אלין עם אבא אייל גולן: ברשת לא מפסיקים להעלות תגובות עוקצניות

אם הנימה העוקצנית\משעשעת לא הספיקה לאלין בקטע הקודם, אז היא העלתה קטע נוסף ובו שיתפה שיר נוסף וטרנדי ברשת הטיקטוק עם שפה עסיסית לא מצונזרת תחת כיתוב עם מסר לחבר או חברה שכנראה כבר לא ברדיוס שלה:“נצלנים נשארים נצלנים נכון …..?”. אווץ’.

 

@alin_golan

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
רות
2 שנים

אלין מקסימה ומוכשרת כמו הוריה💖

גילי
גילי
2 שנים

הכוונה טובה אבל התפקששה, זה רק מראה את אהבת האחים

ימית
ימית
2 שנים

די עם הסרטונים המטופשים האלה!!!