חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"מאז ומעולם הייתה אדם קטן עם פה גדול" אסיף אלקיים משיב אש לתקוה גדעון!

“מאז ומעולם הייתה אדם קטן עם פה גדול” אסיף אלקיים משיב אש לתקוה גדעון!

השמועה אומרת...

רק לפני כשנה בדיוק היה נראה שמי שיצאו יחדיו מגמר “האח הגדול”, תקוה גדעון ואסיף אלקיים בדרך לסולחה לאחר שעבר ביניהם חתול שחור נוסף רגע לפני שהמצלמות בבית המפורסם כבו. אך בסופ”ש האחרון התפרסם ראיון עם תקוה שהצליח להצית שוב את האש בין השניים ואסיף החליט שלא לשתוק.

שתפו

לגולשינו שהספיקו לשכוח: בעונת “האח הגדול” בה השתתפה המנצחת ד’אז, תקוה גדעון לצד הפיינליסט, אסיף אלקיים באמצע שנת 2020. היה נראה לאורך כל הדרך שהשניים אומנם הגיעו לשיחות עומק מאוד מעניינות ושיש שם בסיס לחברות ממש טובה, אבל משהו שם לא בדיוק עבד בדינמיקה או ביחסי הכוחות והשניים יצאו מבית כשהם לא בקשר.

 

לאחר פרידתו של אלקיים מבת זוגתו לשעבר, מעיין אדם בסוף השנה הקודמת, תקוה יצרה קשר עם אלקיים ושלחה לו הודעה לבבית. משם היה נדמה שהשניים חוזרים לקשר חברים לדבר אלקיים:“תקווה שלחה לי הודעה שהערכתי. אני מאוד מעריך אנשים שלא מייחסים חשיבות לאגו, ולכן ההודעה הזו שינתה בי משהו. שוחחנו מאז, ניפגש בקרוב, נריב מכות ונשחרר את הרעל”

"מאז ומעולם הייתה אדם קטן עם פה גדול" אסיף אלקיים משיב אש לתקוה גדעון!

אך נראה שבסופ”ש האחרון, שמו של אלקיים שוב עלה בפאן פחות חיובי במסגרת ראיון שנתנה גדעון במגזין סוף השבוע של מאקו. שם נשאלה בין היתר לחזיתות הפתוחות שלה עם אנשים בתעשייה כדוגמת טיטי איינאו ונטלי דדון:“רוב הסלבס לא אוהבים אותי, חוששים ממני.” והוסיפה:“יודעים שאני בן אדם דעתן שפותח את הפה. יצאתי על נטלי דדון, זה לא היה רק עליה, אבל כתבתי בין היתר גם את המשפט ‘אישה לאישה מלכה’. אני לא יודעת למה היא חושבת שהיא המציאה את המשפט הזה. כל אחד לוקח בעלות.”

 

דדון הגיבה לדבריה של תקוה בראיון בסטורי שלה:“מאז שיצאת מבית האח את מתפרסמת ביקורת על נשים אחרות בעוקצנות וברמיזות…תני לי לבשר לך שהמצאתי את הסלוגן ‘אישה לאישה מלכה’ ששגור היום בפי נשים רבות שאף מיישמות אותו ואני גאה בי ובהן.…להבא תני קרדיט כשאת משתמשת במשפט ואף ממליצה לאמץ לעצמך אותו. נסי להעצים את עצמך בזכות היותך, את מספיק מדהימה גם בלי כל הרמזים והקטנת נשים אחרות. שמחתי לעזור ותמיד מוכנה לתת לך יד על מנת להעצים נשים אחרות”.

"מאז ומעולם הייתה אדם קטן עם פה גדול" אסיף אלקיים משיב אש לתקוה גדעון!
לא רק קלאש עם דדון. “רוב הסלבס לא אוהבים אותי” סיפרה תקוה.

באותו ראיון הוסיפה תקוה גם את אסיף אלקיים למשוואה בהמשך לאותו משפט שכיוונה לדדון:“גם אסיף עם ‘יאללה כוסאומו’. שומע? אני אומרת את זה מאז שהייתי ילדה בת שתיים. לא הבנתי. בסופו של דבר, וואלה, אם את מזדהה עם פוסט ביקורת כללי שכתבתי מבלי שאמרתי את השם שלך, אז זה שלך. זה אומר שעל ראש הגנב בוער הכובע”

 

אסיף החליט להתייחס לדבריה של תקוה בראיון לרבות טענתה שאסיף לא טבע את המונח “יאללה כוסאומו” איתו הוא מזוהה. ועל כך השתמשה מאז שהייתה ילדה בת שתיים.

 

אלקיים הקדיש לתקוה סטורי חריף ועוקצני על רקע שחור בהקשר לדברים שאמרה בראיון:“ראיתי, קראתי, מאז ומעולם היא הייתה אדם קטן עם פה גדול. לא שווה את ההתייחסות שלי. ברשותכם אתעסק בדברים חשוב באמת.”

מתוך הסטורי של אסיף אלקיים באינסטגרם

פנינו לאסיף כדי לנסות להבין מה בדיוק קרה שם שגרם לו לצאת ככה על תקוה אבל לא ממש קיבלנו נימוק.

שמועה:”מה ‘הדליק’ אותך בעצם, שתקוה פתחה על ה’יאללה כוסאומו’?”

 

אסיף:“אין לי עניין להתעסק בזה”

"מאז ומעולם הייתה אדם קטן עם פה גדול" אסיף אלקיים משיב אש לתקוה גדעון!

Subscribe
Notify of
guest
12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
יעל
2 שנים

תקוה בהמה.פה מזוהם.להקיא ממנה.

רוני
רוני
2 שנים

תקוה די לקנאה מי את חושבת שאת באמת אבל מי ? בחורה עם פה גדול יורקת אש רק מקנאה נטו תתעסקי בעצמך ותפסיקי להכנס לחיים של אנשים את פשוט לא נסבלת בלשון המעטה חבל שאת מתבגרת ולא משנה בך כלום

יעקב דוד
יעקב דוד
2 שנים

יש לה פה מסריח. כנראה חינוך לקוי או שהיא עברה טראומות והיא מוציאה את זה על אנשים כמובן שאם קרה לה דבר שכזה זה לא מצדיק בשום צורה את אופן הדיבור הנגוע שלה