אייל גולן VS עומר אדם: מי מרוויח יותר במופע החנוכה? הסכומים נחשפים

השמועה אומרת...

חג החנוכה הגיע ואיתו גם אירועי התרבות וההופעות בנוהל כמדי כל שנה. והפעם, במופע חדש וייחודי על במה אחת. שלושה אמנים מהמבוקשים ביותר בארץ מאחדים כוחות(לצד אומנים נוספים). עומר אדם, אייל גולן ושרית חדד. אבל רק אחד מהם נמצא בראש טבלת המרוויחים מהאירוע – מי זה אתם שואלים? התשובה בהמשך.

שתפו

ביום חמישי האחרון, עלה לאוויר מופע החנוכה הנוצץ: “NEXT” שהוא לא רק מופע מוזיקלי אלה גם “שואו עוצר נשימה” שאסור לפספס. במאורע הנוצץ משתפים פעולה בהופעה חד פעמית וחסרת תקדים: אייל גולן, יובל דיין, יובל סמו, מארינה מקסימיליאן, עומר אדם, עידן חביב, רביב כנר ושרית חדד.

 

אך נראה שמלבד הרגשת האחדות על הבמה והפאן על במת ה-360 הענקית עליה עלו האומנים הגדולים במופע החנוכה המשותף. חלק מהם קיבלו יותר דמי חנוכה אשר מהאחרים והסכומים התפרסמו ממש היום ב”ערב טוב”. אז מי נמצא בטופ המרוויחים – אייל גולן, עומר אדם או שרית חדד?

אייל גולן VS עומר אדם: מי מרוויח יותר במופע החנוכה? הסכומים נחשפים
עומר אדם לצד אייל גולן ושרית חדד במופע חנוכה “NEXT”

בראש טבלת המרוויחים: עומר אדם, שמלבד השתתפותו במופע הוא גם שותף פעיל. עומר צפוי להרוויח כ-800,000 ש”ח. במקום השני בתיקו: אייל גולן ושרית חדד שעל פי ההערכות צפויים להרוויח בין 400,000 ל-500,000 ש”ח על השתתפותם במופע.

 

עוד פורסם כמה ירוויחו שאר הזמרים המשתתפים במופע. יובל דיין, עידן חביב, מארינה מקסימיליאן בלומין ורביב כנר צפויים לקבל בקרוב ל-200 ש”ח על השתתפותם.

אייל גולן VS עומר אדם: מי מרוויח יותר במופע החנוכה? הסכומים נחשפים
תרוויח כמו אייל גולן: בין 400 ל-500 אלף ש”ח.

כצפוי, לאחר פרסום הסכומים אותם יגלגלו האמנים לכיסם מהמופע. עלו תגובות ברשת שיצאו לקטילת ראש המרוויחים במצעד: “לא הבנתי את זה שעומר מקבל יותר מאייל, עם זיופים כמו שלו עדיף שיקנה מערכת 800 שקל בace ויעשה קריוקי בבית”.”עם כל האהבה לעומר אדם מביך שהוא מקבל יותר משני זמרים שאוכלים אותו בלי מלח”

עומר אדם נקסט
המרוויח הגדול של המופע. עומר אדם

אך כמובן שלצד הקטילות עלו גם תגובות שיצאו להגנת לאדם:“אם ראית בהופעה עומר אדם היה חצי הופעה על הבמה ואייל רק שליש”. “לא מבין מה אתם נידחפים לפרנסה שלו שלכם בעזרת השם פרנסה בשפע לכולם ❤️❤️”

 

צפו בקטעים נבחרים מתוך מופע החנוכה: “NEXT” בכיכובים של הטאלנטים הנבחרים:

30 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אחרימוני
1 שנים

הוא מרוויח כל כך הרבה כי יש מספיק אנשים שמוכנים לישמוע אחד ש”שר” כל כך לא יפה. לדעתי הקול שלו ממש ממש לא יפה. ההופעה שלו זה תנועות שקשה לי ליראות. בקיצור גם אם ישלם לי אסרב ליראותו. ברדיו אני מכבה כשהוא מנסה לשיר. שישלם מי שרוצה

יעלי
1 שנים

בושה וחרפה שמשלמים להם לאנשים אין אוכל והם חוגגים אבל לא על חשבוני גם אם תהיה הופעה בחינם לא אלך לראות בזבוז זמן

ב.
1 שנים

אייל גולן היה צריך להרוויח את המקום הראשון בסכום
בושה פעם הבאה הולכים להופעה רק של אייל גולן זמר מס’1