"לא אחכה לעוד גבר שיגיע": יוצאת האח הגדול החליטה שינתה את השם!

"לא אחכה לעוד גבר שיגיע": יוצאת האח הגדול החליטה לשנות את השם!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

הצופים זכו להכיר אותה בעונה הראשון של "האח הגדול" בזכיינית רשת. לצד כוכבים נוספים כמו מריה דומרק וזוכה העונה, ישראל אוגלבו. ועכשיו, 3 שנים לאחר שזוהתה בציבור בתור לירז אסייג, החליטה לירז לשנות את שם משפחתה ויש סיפור כואב במיוחד מאחורנית.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

כוכבת "האח הגדול" שיתפה את עוקביה במהלך היום בשינוי הדרמטי והמשמח שעברה. שינוי הזהות שלה והחלפת של משפחתה הקודם אותו היא נושאת עוד מגיל 19 לאחר נישואיה הקודמים, כמעט 20 שנה אחרי:"מתרגשת ברמות של רעידות. נולדתי מחדש בשעה טובה ובסימן טוב".

 

חודש אחרי הפרידה מבן זוגה, שחר לבנגרונד. החליטה לירז אסייג להחליף את שם משפחתה ל-ברניס. שם משפחה אותו בחרה לגמרי בעצמה ויש גם הסבר מאוד מפורט מדוע בחרה דווקא בשם הזה שהוביל לצעד מרחיק הלכת הזה.

"מתרגשת ברמות של רעידות. נולדתי מחדש בשעה טובה ובסימן טוב"

אלה הדברים שהחליטה לשתף לירז את עוקביה לאחר שינוי שם משפחתה בחשבון האינסטגרם שלה:"יש שיחשבו שמדובר בפסימיות באיזה ייאוש …כשיסתכלו על התמונה .. אבל זה רק בגלל שתיכנתו אותנו להאמין במשהו אחד . בגיל צעיר התחתנתי התחתנתי כי רציתי שיהיה לי בית משלי שלא אצטרך לחזור לבית ההורים במעמד הנישואין קיבלתי את שם משפחתו כשעבר הזמן (לא הרבה בכלל) גיליתי שאני בחרתי לא נכון."

 

ופתחה את הנושא הכאוב:"אלימות הייתה מנת חלקי ברחתי הצלתי את עצמי כל עוד נפשי בי.. עברה שנה ורציתי להיפטר מהשם הנורא הזה שהיווה עבורי תזכורת לתופת שעברתי ואני תוכנתתי גם … האמנתי שיגיע הנסיך אתחתן ואקבל את שמו ובית בריא וחדש … כך עברה שנה ועוד שנה והתפילה מתחזקת והנאיביות איתה."

"לא אחכה לעוד גבר שיגיע": יוצאת האח הגדול החליטה שינתה את השם!

"ושנאתי כל רגע שהשם הזה היה מוצמד לשמי הפרטי עד ששברתי את הדפוס לא אחכה עוד לגבר שיגיע אברא שם חדש עם משמעות מבורכת עבורי כך נולד היום נר שלישי של חנוכה יום שלישי פעמיים כי טוב חג של אור ניסים וישועות בחרתי שם משפחה חדש ברניס משמעותו ,מביאה ניצחון ובנוסף בשם עצמו מופיעות המילים בר נס ניצחתי כל כך הרבה אתגרים בחיים אני גאה בי ניצחתי גם את התכנות הזה.."

 

לירז סיימה בדברים הבאים:"אנחנו בוראות חיים גם את שלנו האחריות עלינו אני מתרגשת כל כך ומודה לקדוש ברוך הוא על הכל !!!!! בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, שֶׁהֶחֱיָנוּ וְקִיְּמָנוּ וְהִגִּיעָנוּ לַזְּמַן הַזֶּה."

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רוני
5 חודשים

הבחורה לא אפויה !

אור אור
5 חודשים

עשית את הדבר הכי טוב שיכולת לעשות.
זה גם הגביל אותך כי נתקעת באותה משבצת
אך הכל לטובה וכל דבר בזמנו ובעתו
ולא יכולת לפני, כי לא היית מוכנה
כעת בע"ה יבוא הבחור שתוכלו לצעודיחד לזוגיות טובה ומלאת אור אהבה שיתוף ושמחה אמן בית כשר ושמח אמן

דור
5 חודשים

בהצלחה