חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אחרי הקאמבק: ג'וזי זירה וקארין עליה החליטו להיפרד והפעם זה לתמיד

אחרי הקאמבק: ג’וזי זירה וקארין עליה החליטו להיפרד והפעם זה לתמיד

השמועה אומרת...

העוקבים והמעריצים של זוג יוצאי “האח הגדול”, קארין עליה וג’וזי זירה כבר היו בטוחים שהפעם זה לנצח. אחרי שטסו יחד לחופשה רומנטית במגרש הביתי של הפאפי בפריז. נדמה היה שהזוג כבר לא ישנה את הסטטוס הזוגי פעם נוספת אך עכשיו מתברר שהפנטזיה הזו כבר לא הולכת להתממש וזה נגמר באופן סופי. באסוש!

שתפו

עד החופשה הבאה בחו”ל? גו’זי וקארין שהכירו עוד כשהיו בבית המפורסם במדינה חשפו באופן מפתיע אחרי לא מעט שמועות לפני קרוב לשלושה חודשים שהם אכן זוג והצליחו לעלף אותנו עם תמונות וסרטונים משותפים בביקור המשותף שלהם במיאמי שנמשכו גם לאחר החזרה ארצה.

אחרי הקאמבק: ג'וזי זירה וקארין עליה החליטו להיפרד והפעם זה לתמיד

אבל מאז אותה יציאה מהארון הזוגי, הקריירה הרומנטית של השניים נקטעה והם הספיקו להיפרד, להסיר עוקבים ואפילו להגיע לחסימות ברשתות החברתיות. ואז כשהיה נדמה שהקשר הזוגי אבוד. השניים הסירו את החסימות, החזירו את העוקבים וחזרו שוב למתכונת זוגית ושוב חזרו להציג לעוקבים אהבה פוטוגנית מעבר לים, והפעם בחופשה רומנטית בפריז לצד משפחתו וחבריו של הפאפי.

אך עכשיו נחשף שהחופשה הרומנטית והמשעשעת של הצמד בצרפת לפני כשבועיים הייתה כנראה האחרונה שלהם במשותף. נחשף ע”י מקורבים כי מעט אחרי חזרתם לארץ, הבידוד ובדיקות הקורונה המשותפות והמתועדות. השניים החליטו להפריד כוחות ולעשות סוף לקשר שלהם “והפעם זה לתמיד”. עד כמה נופתע אם השניים יעשו קאמבק נוסף? כנראה שלא ניפול מהכסא.

אחרי הקאמבק: ג'וזי זירה וקארין עליה החליטו להיפרד והפעם זה לתמיד
בעמוד המעריצים של הזוג כבר סופדים לזוגיות של השניים?

Subscribe
Notify of
guest
16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיקה
מיקה
2 שנים

דייי הם פאתטיים!! וכל מי שתומך בזוגיות ההזויה הזאת.

נעמי
נעמי
2 שנים

גוז’י המלך שלי קראין מלכה שלי

רני
רני
2 שנים

יאללה ג’וזי יא נסיך! ברוך שפטרנו משפתי הברווז הזו