מיכל הקטנה הגיבה לשמועות על משבר בנישואים וחטפה:"מוכיח שמה שרואים באינסטגרם זה בלוף"

מיכל הקטנה הגיבה לשמועות על משבר בנישואים וחטפה:"מוכיח שמה שרואים באינסטגרם זה בלוף"

השמועה אומרת...

לאחר שמועות שהציפו את הרשת על כך שכוכבת הילדים, מיכל הקטנה שרק לאחרונה ילדה את בתה השישית נמצאת במשבר זוגי עם בעלה, ניר ויצמן ושהשניים אף גרים כל אחד בנפרד כמספר שבועות. החליטה מיכל להגיב ולפתוח את הנושא ויש מי שהחליטו להרים גבה.

שתפו

אחד הזוגות המפורסמים שמשדרים יציבות בביצה המקומית כבר לאורך 14 שנים ולהם שישה ילדים משותפים, מיכל הקטנה וניר ויצמן נמצאים ביממה האחרונה תחת גל של שמועות שמתרוצצות להן בהקשר למשבר בחיי הזוגיות של השניים. על פי הפרסומים, ניר כבר אינו ישן בדירה המשותפת של השניים שבתל אביב אך על ברשתות החברתיות הכל נראה כאילו לא קרה שום דבר דרמטי במיוחד ביניהם.

מיכל הקטנה הגיבה לשמועות על משבר בנישואים וחטפה:"מוכיח שמה שרואים באינסטגרם זה בלוף"

למרות שבילו יחדיו במספר אירועים מתוקשרים לאחרונה. כל זה קרה כאשר השניים גרים בדירות נפרדות, לרבות אירוע היום ההולדת הנוצץ של מיכל במסיבת ענק שכללה לא מעט מוזמנים, הזוג כלל לא עורר חשד שישנו משבר על פי התיעודים השונים ברשתות החברתיות.

 

מיכל הקטנה החליטה להגיב לגל השמועות בהקשר לפרידה והמגורים בנפרד מבעלה ולספק הסבר לדברים בחשבון האינסטגרם שלה:"היום הוא בוקר מאוד מיוחד עבורי, זהו יום הולדתם הרביעי של ריף וריי החיים שלי – ובמקום להיות כל כולי ברגע, יצא שההתמודדות קצת אחרת… כי בכנות רגע… האם זה באמת אפשרי לחיות חיים שלמים לצד אותו אדם, לנהל זוגיות, קריירה, ילדים ואהבה מבלי עליות וירידות? תאמינו או לא, אני וניר מאוד קנאים לפרטיות שלנו, מעדיפים שלא להכניס את כל העולם ואישתו לתוך הצלחת וגם כשהמצב 'קשה' אנחנו שם אחד למען השנייה ולא הופכים לזרים ברגעי קושי."

מיכל הקטנה הגיבה לשמועות על משבר בנישואים וחטפה:"מוכיח שמה שרואים באינסטגרם זה בלוף"

והוסיפה:"אנחנו חברים הכי טובים, תמיד היינו, תמיד נהיה. ואולי בגלל שאנחנו כל כל חשופים, המשבר נראה לעיני חוץ כל כך גדול כרגע אבל זה בהחלט לא עוזר כשכל מדינת ישראל לוקחת חלק בזה. אנחנו רק בני אדם, בדיוק כמו כולם. רבים, מתווכחים, כועסים, נפגעים, באים, הולכים, נשברים רק שאם השנים למדנו איך להתווכח, איך לריב נכון, איך לכעוס, מה כל אחד צריך בשעת משבר, מתי לקחת מרחק, מתי להתקרב, מתי לדבר ואיך לזקק את מה כל אחד צריך ולמצוא את מה שבאמת מפריע ובעיקר, לעבוד על זה קשה ולתקן ולשפר."

 

וסיימה בדברים:"כשיש אהבה זה הבסיס להכל! אז תודה רבה לכולם על הדאגה, זו רק המציאות וחלק בלתי נפרד מהחיים. ניר ואני ביחד, פותרים הכל, בזמן שלנו, בכבוד ובאהבה גדולה והכי חשוב, היום זה לא היום הנכון להתעסק בדברים האלה כי זהו היום של ריף וריי , הנס הפרטי שלנו, אנחנו מתרגשים בכל יום מחדש להיות הורים. להיות משפחה."

לתגובתה של מיכל אומנם היו לא מעט תגובות מחבקות ותומכות אך בפורומים אחרים עלתה דווקא ביקורת מצד גולשים על ההתנהלות הכל כך חשופה שלה ברשתות החברתיות:"רק מוכיח שמה שרואים באינסטגרם זה בלוף" כתבה אחת הגולשות.

גולש נוסף הוסיף ביקורת מנומקת:"לא היום הנכון להתעסק בדברים האלה אבל מצאה לנכון לשבת לרשום מכתב לעולם, כאילו שזה יפחית את ההתעסקות בנושא. מה שבמציאות יקרה זה לגמרי ההפך, רק עוד ידיעות על התגובה של מיכל על המשבר. מה שמביא אותי לצמד המילים המסבירות הכל לכאורה – יחסי ציבור. במיוחד כשמדובר בחברתו הטובה של מר בידור. מיכל לא טיפשה ואמנית בלהשאר בתודעה יחסית לכוכבת זעטוטים. רק תחשבו כמה ידיעות ״שערוריתיות״ קראתם בשנה האחרונה עליה וכמה מהן באמת התעסקו בעיסוק שלה."

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אילנה
1 שנים

שלא תפרסם על כל פלוץ שזה מפליצה…. אז לא נהיה חלק בזה…..

יעל
1 שנים

אוייי תנוחי…..

מ.
1 שנים

לא מעניין. לכל זוג צרות משלו