חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

מבלה יצאה נגד טום אביב וקוקו במבינו:”700 ש’ח לבקבוק ערק פשוט?! מקום גזלני, מאיים ושפל!”

השמועה אומרת...

יממה בלבד לאחר סערת המעצר של השף טום אביב מחוץ למסעדתו שבתל אביב, מגיעה עכשיו סערה נוספת. מעצבת שמלות מוכרת שהגיעה לבלות במסעדתו של אביב, הקוקו במבינו יצאה משם עם ביקורת חמורה במיוחד לאחר שלטענתה, נחסך ממנה המידע שעבור בקבוק ערק תצטרך לשלם במסעדתו של השף כ-800 ש”ח, מה שניפח מאוד את החשבון הסופי. “אותנו לא יראו שם לעולם! ולא בשום מקום שקשור באיש הרע הזה!”

שתפו

רק אתמול פורסם כי השף המפורסם, טום אביב יצא גיבור לדעת לא מעט אנשים לאחר ש”לקח את החוק לידיים” והציל כלב שעבר אלימות פיזית מצד בעליו מחוץ למסעדתו בתל אביב. אביב שהחטיף אגרוף למתעלל לנוכח השוטרים שהגיעו למקום, נלקח למעצר למספר שעות ולאחר מכן שוחרר.

 

אך לצד הפרסום ההירואי, התעוררה לאחרונה סערה נוספת סביב השף ברשתות החברתיות בעקבות פוסט חריף של בליינית במקום, מעצבת השמלות גילי גילונה שיצאה ושיתפה בפומבי דברים קשים במיוחד נגד השף ומסעדתו ה-“קוקו במבינו” בטענה שהיא וחבריה שיצאו לשם לבילוי משותף בחמישי האחרון חוו גזלנות, איומים, שפל וניצול.

מבלה יצאה נגד טום אביב וקוקו במבינו:"700 ש'ח לבקבוק ערק פשוט?! מקום גזלני, מאיים ושפל!"
העלתה סטורי זועם במיוחד באינסטגרם לצד פוסט מנומק בפייסבוק.

גילונה שיתפה את החוויה מאותו הערב בפוסט מפורט ותיוגים ללא מעט ערוצי תקשורת לצד תמונת הקבלה מהמסעדה:“כשירות לציבור—- למען יראו ויזהרו! חמישי בערב 2/12/21 קוקו במבינו- בניצוחו- ניצולו- וגזלו- של תום אביב Tom D Aviv כפי שאתם רואים לא חסכנו בדבר! … אך מאיתנו נחסך המידע עבור תשלום בקבוקי ערק עלית פשוטים שנמכרים ב35₪!!! עליהם חוייבנו בכ800₪!!!! עבור כל בקבוק!!!!”

 

והמשיכה בטענותיה: “אחרי נסיון להבין אם קרתה טעות- אולי בטעות נלחצו עוד אפסים לחשבון !?! הבנו שאכן שום דבר לא קרה במקרה! זה הסכום נאמר לנו! בקור רוח וגסות! של מנהל משמרת ובר שחוץ מלדחוף אותי פיזית מהמקום- עשו כל דבר לגרש אותנו בבושת פנים (שתויות יש לומר :-)) את כל האויר הוציאו לנו!!! אבל באו לקראתנו!!! עשו לנו הנחה של 100₪ לבקבוק!!! 1400₪ עבור 2 בקבוקי ערק עלית רבותיייי!!!! איזה דיל!!!!”

מבלה יצאה נגד טום אביב וקוקו במבינו:"700 ש'ח לבקבוק ערק פשוט?! מקום גזלני, מאיים ושפל!"
גילונה והחשבון שהעלתה בסטורי שלה בחשבון האינסטגרם

עוד המשיכה והחמירה את טענותיה בפוסט:“אבל מכיון ששאלנו מראש מחירו של הבקבוק ועליו נאמר לנו מחיר!! לאחריו הוזמנו 2 בקבוקי ערק!!!! ויודעים מה ההזיה!?! שבאו אלינו בטענה- למה לא שאלתם?!?!?!!??!! הזמנתם מרצונכם 2 בקבוקי ערק עלית!!!! אהההה וואלהההה?!?!? כי בחלומות הכי הזויים שלי!!! גם אם יגבו ממני פי 10 על בקבוק שעולה 35₪!!!! לא חלמתי שיגנבו אותי בפאקינג 700₪ לבקבוק!!!!”

 

“ההרגשה, השיח מולם, הם איימו עליי במשטרה!!!! ובזה שיש להם את הפרטי אשראי שלנו בפיקדון ואותו עם יחייבו אם לא נשלם את החשבון ברגע זה ונסתלק מהמקום!!!! שולחן של 6300₪!!!! ב ז י ו ן!!! אותנו לא יראו שם לעולם! ולא בשום מקום שקשור באיש הרע הזה! אבל משתפת!!! כדי שתהיה מודעות לבדוק חשבונות!!!! הניצול של חבר׳ה שמחים! שבאו לחגוג לשתות לעוף ולהינות!!! במקום גזלני! מאיים! ושפל! שמנצל את מצבם של מבלים… ודוחף להם עוד כמה אפסים בחשבון!!!”

מבלה יצאה נגד טום אביב וקוקו במבינו:"700 ש'ח לבקבוק ערק פשוט?! מקום גזלני, מאיים ושפל!"
לגיטימי או לא? מחיר בקבוק ערק 200 מ”ל שהעלתה בצילום מסך המתלוננת לצורך ההשוואה בסטורי שלה

“מקום שגבר מאיים על אישה במשטרה!!! ובחיוב האשראי!!! כי סהכ שאלתי- איך זה הגיונייייי לגבות מאיתנו 700₪ על בקבוק ערק עלית פשוט!?! קח 200! קח 300! סבבה! אבל פאקינג נסיון של 800₪ ואחרי עירנות שלנו עשו לנו הנחה!!!! מאחלת למקום הזה להסגר לאלתר! שלא יראה אור לקוחות יותר בחייו! עד שיבין!!!! שמאיתנו הלקוחות העסקים האלה צומחים, מתקיימים ומפרנסים מהכסף שלנו!!!! שלא נגזל ונגנב מאחרים! אלא מפאקינג עבודה קשה!!!”

 לדעתכם מדובר בביקורת ופוסט מוצדק או שלדעתכם אין פה מקום לבוא בטענות על משהו שהיה אפשר למנוע מראש? דברו אלינו בתגובות למטה!

Subscribe
Notify of
guest
18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שגיא
שגיא
2 שנים

סוף סוף אנשים מקבלים שכל מול אנשים גברתנים ואלימים שחושבים שהשמש זורחת להם מ####

ארסנל
ארסנל
2 שנים

תכננו לחגוג בשבוע הבא יום הולדת בקוקו במבינו(6 חברה),לא יקרה…
כולנו אומרים לא לנצלנים!

נעמי
נעמי
2 שנים

פוסט מוצדק ביותר