הלם: הצעד הבא של מיכל הקטנה בעקבות המשבר הזוגי עם ניר ויצמן

הלם: הצעד הבא של מיכל הקטנה בעקבות המשבר הזוגי עם ניר ויצמן

השמועה אומרת...

השבוע נפתח בסערה גדולה לאחר שהרשת הוצפה בפרסומים על משבר בנישואיהם של כוכבת הילדים, מיכל הקטנה ובעלה, ניר ויצמן. ולמרות התגובה שלה לגל הביקורת נראה שכבר היום צצה עוד הודעה דרמטית במיוחד הקשורה ללו"ז של השניים.

שתפו

למרות שעל פי הפרסומים, הזוג שהביא לעולם שישה ילדים משותפים גר בנפרד כבר מספר שבועות. מה שלא עצר את מסיבת יום ההולדת הבומבסטית שהרימה לעצמה מיכל הקטנה לפני קרוב לחודש, כשבעלה היה שותף פעיל באירוע הנוצץ. אך נראה שהפעם לא זה הסיפור והחגיגה הבאה שהייתה צפויה לעלות, בוטלה.

 

מיכל תכננה אירוע יום הולדת גרנדיוזי במיוחד בנוהל המקובל לתאומים שלה ריי וריף בני ה-4 שגדלו בשנה רק לפני מספר ימים. רק שהפעם מתברר שמסיבת הענק שתכננה לילדיה בוטלה. כל זה קרה על פי הפרסומים ממש באותו היום בו עלו הפרסומים על משבר זוגי עם בעלה.

הלם: הצעד הבא של מיכל הקטנה בעקבות המשבר הזוגי עם ניר ויצמן
מיכל הקטנה והילדים. צילום: אור גפן

למרות שזה לא מהלך טיפוסי מצדה של מיכל, בעקבות ביטול מסיבת יום ההולדת יחגגו התאומים את מסיבת היום הולדת במתכונת אינטימית ומצומצמת יותר עם המשפחה הקרובה בלבד לצד מסיבה נוספת בגן בו נמצאים התאומים.

 

מקורבים סיפרו כי מיכל הייתה עסוקה לאחרונה במופעי החנוכה לצד התכנונים לאירוע יום ההולדת של תאומיה אותו הייתה אמורה לסגור לקראת היציאה מתקופת החגים העמוסה. אך עכשיו מתברר שהיא החליטה לקחת פסק זמן ושקט מכל מה שקורה סביב הפרשה בתקשורת מול בעלה:"הבינה שהיא צריכה חופש גם אחרי העבודה הקשה במופע חנוכה שגזל ממנה הרבה אנרגיות וזמן. גם לאור הימים האחרונים סביב פרסום המשבר עם בעלה"

 

מקורב נוסף מסר בתגובה:"לא למיכל ולא ניר יש כוח עכשיו לאירוע עם המוני מוזמנים ותקשורת, שיגיעו ויתחילו לשאול המון שאלות, גם אישיות, ולכן החליטו לוותר על קיום האירוע".

הלם: הצעד הבא של מיכל הקטנה בעקבות המשבר הזוגי עם ניר ויצמן
מיכל וניר בתמונה מזמנים אחרים.

81 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מי אבלה?
11 חודשים

ככה זה שמיכל הקטנה בכלל לא קטנה וצנועה ומרימה מסיבות של האלפיון העליון שכולם צריכים לראות. מיכל עשית לעצמך עין

שרון
11 חודשים

נמאס כבר לשמוע עליה
מה היא לא עושה בשביל תשומת לב

טול
11 חודשים

חגג עם חוגג