חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

אביבית בר זוהר נגד אשתו של קווין צרפתי:”היא פוצצה אותי מכות ואיחלה לי שהילד שלי ימות בלידה!”

השמועה אומרת...

דרמת הענק סביב כוכבת “האח הגדול”, אביבית בר זוהר ובן זוגה קווין צרפתי מגיעה לשיאים חדשים לאחר שממש ברגעים אלו, החליטה בר זוהר לפתוח את כל הצד שלה על אשתו של בן זוגה, בלי פילטרים ומה שאתה הולכים לשמוע ישאיר אתכם לגמרי בשוק.

שתפו

אביבית בר זוהר הבטיחה היום לעוקביה בחשבון האינסטגרם שבשעה 20:30 בערב תגולל את כל הסיפור סביב הזוגיות שלה עם הבחור הנשוי, קווין צרפתי וההתעללות הקשה שעברה מאשתו, סלי שלצד הטענות שגרמה לפירוק הבית שלהם. היא הגיעה לדבריה לדירתה של אביבית ופוצצה אותה במכות. הבטיחה וגם קיימה. זה הסיפור ההזוי והקשה שפתחה אביבית:

 

“גם אני זכיתי לעבור תחת ידה של סלי צרפתי, הלא היא פרודתו של בן זוגי האהוב קווין. שהגיעה לפה לבית. עשתה לי כיפה אדומה והתחבאה. דפקה בדלת, לא זיהיתי שזאת היא ופשוט פיצצה אותי מכות!”

לא מסתתרים : אביבית הגיעה להשקה עם בן הזוג "מאוד מאושרת ומאוהבת"

והמשיכה בסיפור הטראומטי:“אחרי שהבנתי שזאת היא והיא התחילה להחטיף לי מכות בפנים. פשוט לקחתי את הידיים שלי ושמתי עלי והגנתי על עצמי ואז היא פוצצה לי את כל היד, שגם זה יהיה לכם תמונות עוד מעט. ניסיתי ללכת לשכנים ממול.. דפקתי על הדלת בבהלה, בפאניקה.. ואז היא פשוט ניסתה לקחת לי את השיער ולגרור אותי על הריצפה!”

 

עוד סיפרה אביבית בהמשך:“אני עוברת מדי יום קללות, ‘אני ז*נה’, ‘אני שרמו*ה’. היא איחלה לה שאני יהיה בהריון והילד ימות! היא איחלה לי שהילד שלי ימות במיטה! שאני אמות בלידה, שאני יתבוסס בדם.. זאת אישה, אני הסתכלתי לה בעיניים שהיא הייתה פה והחטיפה לי מכות. היה לה רוע בעיניים.. אני עכשיו מנסה להבין על מה?..  על מה הרוע?! נפרדתם בלי קשר אלי. אני לא קשורה לסיפור שלכם חמודה!”

אביבית בר זוהר נגד אשתו של קווין צרפתי:"היא פוצצה אותי מכות ואיחלה לי שהילד שלי ימות בלידה!"
ואלה התוצאות מהמקרה האלים בין אביבית בר זוהר לאשתו של קווין לטענתה. צילום מסך מהסטורי של אביבית

עוד הוסיפה אביבית:“את לא רצית אותו, הוא לא רצה אותך. את התעללת בו והיית אישה מאוד, מאוד רעה אליו! נראה לך שהוא ישאר איתך!? נראה לך שהוא ירצה להיות איתך? באיזה פלנטה את חיה!?” והפנתה לסלי את הדברים הבאים:“את יודעת מה תודה? תודה שהתנהגת אליו לא יפה! תודה. עכשיו הוא שלי, הבנת!? את יכולה לקלל אותי עד מחר.. ולהשפיל אותי עד מחר!”

צפו בתיעוד המלא >>

 

אביבית בר זוהר נגד אשתו של קווין צרפתי:"היא פוצצה אותי מכות ואיחלה לי שהילד שלי ימות בלידה!"
אביבית והתיעודים מהאלימות בביתו של קווין אותם שיתפה בסטורי שלה באינסטגרם

 

Subscribe
Notify of
guest
228 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורנית
אורנית
2 שנים

אני לדעתי חושבת שתפסיקי להתעסק עם גברים נשואים לא חסר אלמנים וגרושים..עושה לעצמך רושם גרוע מאד

מלי
מלי
2 שנים

אביבית הגבר הזה עדיין בסטטוס נשוי…טרם התגרש בעיני את לא מוסרית. גולדיגרית מפתה גברים נשואים פרובוקטיבית בלבוש. הכסף מעוור אותך.

גקלין
גקלין
2 שנים

את כזאת דוחה וזה היה מגיע לך יותר מזה