הפרודה שוברת שתיקה ומשיבה אש:"אני רוצה שכולם ידעו מי זאת אביבית"

הפרודה שוברת שתיקה ומשיבה אש:"אני רוצה שכולם ידעו מי זאת אביבית"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

נראה שהאקשן ביממה האחרונה לא מגיע מתוכניות הדגל או הריאלטי של הזכייניות המובילות אלה דווקא מחילופי הדברים ברשתות בין יוצאת "האח הגדול", אביבית בר זוהר לבין אשתו\פרודתו של בן זוגה הנוכחי. אחרי שאביבית סיפרה אמש בערב איך אשתו בנפרד של בן זוגה "פוצצה אותה במכות". הפעם לפרודה יש מסר משלה בסיפור.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אתמול בשעות הערב, נראה שלמהדורות החדשות ששידרו באותה השעה היה קרב על הרייטינג דווקא עם אביבית בר זוהר שכיוונה את העוקבים שלה בדיוק לשעה 20:30 ואז פתחה במשך קרוב ל-10 דקות שלמות את הצד שלה בסיפור המלחיץ והקשה בהקשר למאורעותיה עם פרודתו של בן זוגה, קווין צרפתי.

לצד התיאורים הקשים איך אשתו של בן זוגה הגיעה לדירתה. הפתיעה אותה ואז פוצצה אותה במכות לצד התיעודים על הנזק הפיזי שנגרם לה, היא סיפרה גם שאיחלה לה שתהיה בהריון ותמות בלידה יחד עם הילד שלה. וגם חשפה תיעודים ממצלמות האבטחה כיצד בן זוגה חוטף ממנה מכות לטענתה. בהחלט דברים קשים ובלתי נתפסים.

על פי נתונים שהגיעו מפי מקורבים, צילומי המסך שאביבית העלתה לסטורי שלה ממצלמות האבטחה(ונמחקו זמן קצר לאחר מכן), קרו לפני כחודש. מה שמאשש שהסיטואציה האלימה ככל הנראה התרחשה וזאת בעקבות העזיבה של קווין את הדירה המשותפת עם הפרודה בשביל אביבית?

 

עוד טענו המקורבים כי היא לא ידעה שהוא בקשר עם אביבית ובן זוגה אמר לה שמדובר בנסיעות עסקיות בלבד ולא זוגיות חדשה שנרקמת. ועכשיו גם הפרודה החליטה לשתף את גרסתה אחרי הדברים של אביבית אמש.

הפרודה שוברת שתיקה ומשיבה אש:"אני רוצה שכולם ידעו מי זאת אביבית"
אביבית בר זוהר ותקרית הגבר הנשוי בספטמבר האחרון, אז הסיפור קיבל תפנית אחרת

הפרודה מסרה לתקשורת את הדברים הבאים:"אני אמרתי את כל האמת ויש לי עורך דין מאוד טוב אז אני שומרת על שתיקה. אני רוצה שכולם ידעו מי היא. היה לה את אותו סיפור בדיוק בספטמבר. אני מקווה שהכל יגמר בקרוב כי זה זמן מאוד קשה לי ולמשפחה שלי".

 

רק אתמול טענה הפרודה בשעות היום לפני שפורסמו דבריה של אביבית כי אביבית "גנבה לה את הבעל. יום אחד הוא הודיע לי שהוא עוזב ואחר כך הבנתי שזה בשביל אביבית". אביבית הגיבה לכך מאוחר יותר:"אני לעולם לא אגנוב גבר של אף אישה, קווין בתהליך גירושים הרבה לפני שהכרנו. היא מסרבת לתת לו גט" ויותר מאוחר פירטה במשך קרוב ל-10 דקות את כל הסיפור בינה לבין קווין ואשתו. טלנובלה של ממש.

הפרודה שוברת שתיקה ומשיבה אש:"אני רוצה שכולם ידעו מי זאת אביבית"
אחד מהתיעודים ממצלמות האבטחה בביתו של קווין שהעלתה אביבית בסטורי. יותר מאוחר מחקה את התיעודים.

 

באיזה גרסה אתם מצודדים?

Total: 1,768 Votes

43 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קרן
5 חודשים

כמה אהבות חיי היו לך כבר?? אהבת חיי זו אהבה אחת!!!

ענת ביטון
5 חודשים

אביבית היא נטו טראש.ככה בול! טראש

הדר גרינברג
5 חודשים

אביבית צריך לזרוק אותה מהארץ מה זה החרא הזה בנאדם חלאה אביבית תדביישי לך כבר הכל בישביל כסף ושישמעו עלייך בעעעע אלוהים יחזיר לך.