חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הפרודה שוברת שתיקה ומשיבה אש:"אני רוצה שכולם ידעו מי זאת אביבית"

הפרודה שוברת שתיקה ומשיבה אש:”אני רוצה שכולם ידעו מי זאת אביבית”

השמועה אומרת...

נראה שהאקשן ביממה האחרונה לא מגיע מתוכניות הדגל או הריאלטי של הזכייניות המובילות אלה דווקא מחילופי הדברים ברשתות בין יוצאת “האח הגדול”, אביבית בר זוהר לבין אשתו\פרודתו של בן זוגה הנוכחי. אחרי שאביבית סיפרה אמש בערב איך אשתו בנפרד של בן זוגה “פוצצה אותה במכות”. הפעם לפרודה יש מסר משלה בסיפור.

שתפו

אתמול בשעות הערב, נראה שלמהדורות החדשות ששידרו באותה השעה היה קרב על הרייטינג דווקא עם אביבית בר זוהר שכיוונה את העוקבים שלה בדיוק לשעה 20:30 ואז פתחה במשך קרוב ל-10 דקות שלמות את הצד שלה בסיפור המלחיץ והקשה בהקשר למאורעותיה עם פרודתו של בן זוגה, קווין צרפתי.

לצד התיאורים הקשים איך אשתו של בן זוגה הגיעה לדירתה. הפתיעה אותה ואז פוצצה אותה במכות לצד התיעודים על הנזק הפיזי שנגרם לה, היא סיפרה גם שאיחלה לה שתהיה בהריון ותמות בלידה יחד עם הילד שלה. וגם חשפה תיעודים ממצלמות האבטחה כיצד בן זוגה חוטף ממנה מכות לטענתה. בהחלט דברים קשים ובלתי נתפסים.

על פי נתונים שהגיעו מפי מקורבים, צילומי המסך שאביבית העלתה לסטורי שלה ממצלמות האבטחה(ונמחקו זמן קצר לאחר מכן), קרו לפני כחודש. מה שמאשש שהסיטואציה האלימה ככל הנראה התרחשה וזאת בעקבות העזיבה של קווין את הדירה המשותפת עם הפרודה בשביל אביבית?

 

עוד טענו המקורבים כי היא לא ידעה שהוא בקשר עם אביבית ובן זוגה אמר לה שמדובר בנסיעות עסקיות בלבד ולא זוגיות חדשה שנרקמת. ועכשיו גם הפרודה החליטה לשתף את גרסתה אחרי הדברים של אביבית אמש.

הפרודה שוברת שתיקה ומשיבה אש:"אני רוצה שכולם ידעו מי זאת אביבית"
אביבית בר זוהר ותקרית הגבר הנשוי בספטמבר האחרון, אז הסיפור קיבל תפנית אחרת

הפרודה מסרה לתקשורת את הדברים הבאים:“אני אמרתי את כל האמת ויש לי עורך דין מאוד טוב אז אני שומרת על שתיקה. אני רוצה שכולם ידעו מי היא. היה לה את אותו סיפור בדיוק בספטמבר. אני מקווה שהכל יגמר בקרוב כי זה זמן מאוד קשה לי ולמשפחה שלי”.

 

רק אתמול טענה הפרודה בשעות היום לפני שפורסמו דבריה של אביבית כי אביבית “גנבה לה את הבעל. יום אחד הוא הודיע לי שהוא עוזב ואחר כך הבנתי שזה בשביל אביבית”. אביבית הגיבה לכך מאוחר יותר:“אני לעולם לא אגנוב גבר של אף אישה, קווין בתהליך גירושים הרבה לפני שהכרנו. היא מסרבת לתת לו גט” ויותר מאוחר פירטה במשך קרוב ל-10 דקות את כל הסיפור בינה לבין קווין ואשתו. טלנובלה של ממש.

הפרודה שוברת שתיקה ומשיבה אש:"אני רוצה שכולם ידעו מי זאת אביבית"
אחד מהתיעודים ממצלמות האבטחה בביתו של קווין שהעלתה אביבית בסטורי. יותר מאוחר מחקה את התיעודים.

 

באיזה גרסה אתם מצודדים?

Subscribe
Notify of
guest
59 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קרן
קרן
2 שנים

כמה אהבות חיי היו לך כבר?? אהבת חיי זו אהבה אחת!!!

ענת ביטון
ענת ביטון
2 שנים

אביבית היא נטו טראש.ככה בול! טראש

איריס
איריס
2 שנים

חחחח לא להאמין שאביבית נחשבת לסלבס במה היא עובדת עדיין לא הבנתי ? כאילו כלל עולמה זה גברים ! שינתה את המראה טוטאליייי בשביל גברים …האישיות שלה בנויה בשביל כברים …וואלה באמת מסכנה בת 40 עד שמצאה מישהו הוא גם נשוי . היא בונה מציאות שלא קיימת ןגם מאמינה לה בסוף..