סערת ענק ברשת: אחרי שהסלבס יצאו נגדו גם גיא לרר סוגר חשבון עם טום אביב!

סערת ענק ברשת: אחרי שהסלבס יצאו נגדו גם גיא לרר סוגר חשבון עם טום אביב!

השמועה אומרת...

לצופים אמש ב”רשת 13″ כנראה ש”הישרדות VIP” הייתה רק מנת הפתיחה למה שקרה יותר מאוחר באותו הערב בתוכנית “הצינור”. בראיון בו עלו לעימות ראש בראש: השף טום אביב ויעקב דגו שהואשם באלימות בכלבו מחוץ למועדונו של טום בתל אביב ואף חטף מטום אגרוף. הרוחות בערו והראיון כמעט שיצא משליטה. דבר שהביא תגובות קשות מהצופים וגם מכמה סלבס מוכרים שיצאו נגד השף והדברים שיצאו מפיו.

שתפו

אחרי שהשף הצעיר, טום אביב יצא גיבור בלא מעט מדורי רכילות לאחרונה בעקבות התנהלותו מול יעקב דגו, אדם שלכאורה התעלל באופן אלים לכלבו. בתוכנית “הצינור” אמש הציגו את הצד של דגו שטען שלא התנהג באלימות לכלבו כלל, אלא רק מנע ממנו להתפרץ לכיוון כלבה אחרת ועצר אותו עם הרגל. דגו אף עבר בדיקת פוליגרף כדי לטעון לחפותו ויצא דובר אמת מוחלטת.

סערת ענק ברשת: אחרי שהסלבס יצאו נגדו גם גיא לרר סוגר חשבון עם טום אביב!
טום אביב והכלב של דגו בביקור אצל הוטרינר.

במהלך העימות הטלוויזיוני , טום ביקר בתחילת הראיון את גיא והמערכת שהציגו ראיות מנוגדות וטען:“יעקב דגו מרביץ לכלבו ומרביץ לכלבו באופן כולל. כמו שזה נשמע, הוא פשוט קורא לזה חינוך, זה האמונה שלו.” ובהמשך טען:“אני חושב, ואני אגיד את זה ברצינות גיא. אני באמת חושב שעשיתם פה עבודה עיתונאית נחותה ולצערי לצערי.. זה כנראה למען רייטינג, יש פה בן אדם שאסור לו להחזיק כלב.”

 

בהמשך הראיון טען טום בפני גיא:“אתה מאוד מתלהם ואני מבין שאתה תופס צד אחד וזה נחמד מאוד. וכנראה שגם אתה מקל ראש בהתעללות בבעלי חיים. יעקב דגו זה בן אדם שכנראה גם יכה את ילדיו כי ככה הוא רואה חינוך” והוסיף בנושא יותר מאוחר בראיון לכיוונו של גיא:“אם אתה עושה את האייטם הזה, כנראה שגם אתה בעד חינוך קשה”

סערת ענק ברשת: אחרי שהסלבס יצאו נגדו גם גיא לרר סוגר חשבון עם טום אביב!

כשגיא שאל אותו בהקשר הזה:“גם אני מרביץ לילדים שלי?” טום הגיב:“יכול להיות.. אני לא יודע”. ונראה שבעקבות חלק מהדברים הקשים האלה שנאמרו בראיון, יצא גיא לרר בציוץ חריף משלו בטוויטר בתגובה לטום:“גם אחרי בדיקת הפוליגרף שבה יצא דובר אמת, אני עדיין לא יודע אם יעקב דגו תקף את כלבו או לא פשוט כי לא הייתי שם. כן הייתי בעימות בינו לבין טום אביב (שתקף אותו באלימות למרות שהודה שלא ראה מה קרה) וכן ראיתי את הגזענות והיהירות נשפכת מהאוזניים של שף הבשרים שהפך אביר ההגנה על בעלי חיים”

 


 

גם יוצאות “האח הגדול” תקוה גדעון וטיטי איינאו הגיבו לסערה המתחוללת בעקבות הראיון והעימות בין השף טום אביב ליעקב דגו. תקוה תחילה העלתה סטורי חריף במיוחד עם ביקורת לטום ובו בין היתר כתבה:“הוא יושב בראיון אתמול, זחוח ומגמגם בצורה מתנשאת. ואומר שאותו בחור ‘יכה את ילדיו’ בגלל ההיסטורי שלו. אז בוא אני אזכיר לך כי כנראה שכחת. בתור שף מצליח עם חתיכת היסטוריה, אתה האחרון שיכול לשפוט בן אדם לפי ההיסטורי שלו. להפך. עצוב שזאת המציאות שלנו.”

סערת ענק ברשת: אחרי שהסלבס יצאו נגדו גם גיא לרר סוגר חשבון עם טום אביב!

טיטי לעומת זאת יצאה בשרשרת של סטוריז והביאה טענות חדשות שלדבריה, הכלב אכן חוסן בניגוד לטענותיו של אביב. ואף טענה שיעקב דגו זכה ליחס שזה כולל המצב הנוכחי אליו נקלע בעקבות צבע עורו:

 


114 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אהובה
1 שנים

צריך להחרים את המסעדה של תום אביב בגלל הדברים שאמר אתמול לגיא לרר ויעקב אדם מתנשא

רחלי
1 שנים

טום אביב אדם לא ראוי ולא נורמלי.
לא שווה בכלל התייחסות.
גיא לרר היה צריך להוריד אותו לאלתר מהשידור.

אורי
1 שנים

לא הבנתי איך נרקומן משתמש בסמים ראוי לתגובה
הבן אדם גזעני
לא שינה טפוס התנהגות
היכה אדם ליד שוטרים איך הוא לא עצור מעמוד לדין
השתלחות באדם בפומבי לשון הרע גמור פראייר יעקוב דגו שלא צבוע אותו
חבל שלא נפלתה לי בידיים כי בטוח שבשנה הקאובה לא הייתה יכול לבשל
בקיצור את זבלה של אדם מתנשא מגעיל