טום אביב חושף בכאב לראשונה:”הכל היה פוזה, הרגשתי לוזר”

השמועה אומרת...

שמו של השף הצעיר, טום אביב מתנוסס לא מעט במדורי הרכילות ואתרי החדשות בימים האחרונים בעקבות התקרית בינו לבין יעקב דגו, אותו האשים בהתעללות פיזית בכלבו, החטיף לו אגרוף לפנים ולקח את בעל החיים תחת חסותו. אחרי המעצר והראיונות השונים בתקשורת מגיע עכשיו ווידוי לא פשוט של השף אותו החליט לחשוף לראשונה.

שתפו

זה היה סופ”ש רווי אירועים בגזרתו של אביב. אחרי אירוע ההתעללות בכלב מחוץ למסעדתו בתל אביב שעבר אינספור סקירות ואף ביקורות מכאן ומכאן ונגמר במעצר לאחר שנלקח באזיקים לתחת המשטרה. טום הומלך לגיבור למען בעלי החיים ומנגד ספג ביקורות מהציבור ומחבריו לתעשייה לאחר עימות טלוויזיוני עם יעקב דגו שהשמיע את גרסתו בסיפור.

טום אביב חושף בכאב לראשונה:"הכל היה פוזה, הרגשתי לוזר"
טום אביב והכלב “ג’וקר”. לא מתכוון להחזיר אותו ליעקב דגו

טום אף נכנס לעימות חזיתי עם מנחה התוכנית “הצינור”, גיא לרר כאשר רמז שגם הוא בעד חינוך שגובל באלימות כפי שלטענתו, יעקב דגו התנהג עם כלבו. נכנס לעימות גם עם חבר הפאנל, סמיון גרפמן וזכה לביקורות ברשתות החברתיות מזוכת “האח הגדול”, תקוה גדעון וגם מחברתו הטובה, טיטי איינאו.

 

גם מנחה תוכנית הפייסבוק “TV GRAM”, ויוצא “האח הגדול” גילי כהן יצא בצורה חריפה במיוחד נגד טום אביב בעקבות הראיון בתוכנית “הצינור” ואמר:“אם אני לרר ואתה רק רומז שאולי גם אני מרביץ לילדים שלי, אני מטגן אותך בשמן עמוק י’חתיכת שמוק!”

 

והוסיף:“יש לך אולי קצת כסף, אבל השם שלך. השם שלך יותר מסריח מהבשר שמוציאים אצלך לפעמים במסעדות! טום אביב תבין, אתה נכנסת לתפקיד הילד הרע של התעשייה. אתה לא באמת ילד רע, אתה סך הכל ילד שנושם מהתחת. אתה יכול לעשות את גל גברעם, אתה יכול לעשות את מורן אטיאס אבל אתה לא יכול לעשות עלינו סיבוב. אוטוטו יה חביבי, אתה תבשל ותכין את מה שהכנת, ותאמין לי שאנחנו נתענג על זה”.

היום בערב יעלה ראיון עם טום אביב בתוכנית “סלבריישן” ברשת 13, אבל הפעם זה יהיה קצת שונה ממה ששמעתם לאחרונה. בראיון, המנחה צחי קומה צפוי להסיר לטום את השיריון וחושף נפש פגועה וגדושה בצלקות.

 

טום ידבר על אמו שעזבה אותו בגיל צעיר להתמודד לבד עם העולם, על חוסר הביטחון, חרדת הנטישה, תחושת הלוזר והכשלון שמלווה אותו, על הסמים וההתמכרויות וגם על הציבור שלא ממש יודע אם לשנוא או לאהוב את השף גדוש הקעקועים. אז מה באמת מסתתר שם? צפו בקטע בלעדי לתוכנית שתשודר הערב >>

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירה
1 שנים

תום אביב
אתה גועל של אדם אין לך טיפת תרבות
תתבייש איך שהתנהגת בצינור ואיך שדיברת לסמיון זה רק מראה את הפרצוף הדוחה שלך שהכרתי עוד בתוכנית שעלית בה להיות שף שלא הגיע לך בכלל לזכות הכל זה פרוטקציה
אז מי אתה בכלל!!!

יעל
1 שנים

חלאת אדם.מעורר גועל בחילה ורחמים.המיץ של הזבל.

יעל
1 שנים

טינופת מהלכת.להקיא ממנו.שום בחורה לא תתקרב אליו.צריך טיפול פסיכיאטרי דחוף.