חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
בתו של כוכב "האח הגדול" הותקפה באכזריות:"מהדקה הראשונה איימו עליה"

בתו של כוכב “האח הגדול” הותקפה באכזריות:”מהדקה הראשונה איימו עליה”

השמועה אומרת...

תופעת האלימות במגרשים היא תופעה מוכרת במיוחד במדינת ישראל כבר שנים רבות. לרוב היא מזוהה עם אוהדים שמתפרצים, זורקים אבוקות ואפילו תוקפים שחקנים על המגרש עצמו. אך הפעם מדובר באלימות קשה במיוחד שהובילה לפציעה חמורה בין שחקנית אחת לשחקנית אחרת שבמקרה גם בת של יוצא “האח הגדול” המפורסם.

שתפו

רק לפני מספר חודשים פורסמה ידיעה שטלטלה את ענף הספורט בארץ כאשר אוהד שהתפרץ למגרש כדורגל במשחק בין מכבי פתח תקווה והפועל תל אביב תקף שני שחקנים של הפועל כאשר אחד מהם אף הורחק רק בגלל שהגן על עצמו.

 

אך הפעם הדבר קרה במסגרת משחק כדורסל נשים בליגת הנערות. כולנו זוכרים את המפגש המרגש באח הגדול בין רונן פייגנבוים לבין בתו שלא פגש במשך שנים, לירן גלזר. אך מסתבר שיש לו בת נוספת שפחות הכרנו בכותרות הצהובונים, נטע פייגנבוים, שחקנית כדורסל בהוד השרון בליגת הנערות שהייתה קורבן אמש לאלימות קשה על המגרש במהלך משחק מול מכבי חיפה.

רונן פייגנבוים שיתף את התמונות הקשות של בתו נטע לאחר המשחק האלים אמש כאשר היא חבולה באופן מזעזע ומדממת מאיזור הראש ומעל ארובת העין בעקבות החבלה האכזרית שנגרמה לה ע”י אחת השחקניות.

 

רונן הוסיף וכתב פוסט חריף בנושא:“זה הספורט בארץ. משחק של הבת שלי הוד השרון נגד מכבי חיפה. מדקה ראשונה איומים עליה במגרש , כניסות והסוף מרפק לפנים. עד שמישהו לא יתעורר אין מה לחפש בספורט.”

 

אחת העוקבות שכנראה הייתה מאורעת בדברים שקרו על המגרש יצאה נגד הפוסט ואף טינפה כנגד האב ההמום, הוא לא נשאר חייב לשיגר לה איום מפורש:“החכמה שקיללה פה ומחקה הכל , כל התגובות צולמו . מחר תקבל תביעה של החיים”.

וזו התוצאה הקשה של האלימות והמרפק שחטפה במהלך המשחק בתו של רונן, נטע פייגנבוים

 

אך נראה שרוב העוקבים ההמומים דווקא שלחו חיזוקים וגם שגרו תגובות כועסות במיוחד על המקרה המזעזע:“הקנאה אכלה ושרפה אותה,לא ידעה מה לעשות אז פיצצה את נטע המסכנה!!
החלמה מהירה נסיכה שלנו🙏🙏🙏 ומקווה שמי שעשתה את המעשה המחריד הזה תיענש בחומרה!!!!”.

נטע פייגנבוים לאחר התקיפה הקשה שעברה על המגרש

כותבת נוספת הוסיפה:“קודם כל שתרגיש טוב ! הבריאות קודם אחר כך השאר! זה פשוט בושה וחרפה זה סה״כ ספורט פורפוציות איפה הספורטיביות והתשוקה למשחק?? מי שאלים לא ראוי לשחק, שמצידי תלך שנה שלמה תשב בחוץ ותחשוב על מה שעשתה ככה מחנכים ומרתיעים שאין הרתעה כזו זה ימשך.” רק בריאות!

 

Subscribe
Notify of
guest
109 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שרה
שרה
2 שנים

בושה אין לי מילים לתאר מעשה נפשע זה.מצד שני,אני לא מתפלאת שהרי במדינה שלנו המשחקים הופכים לזירת קרבות.גועל נפש ישראל.

אמא
אמא
2 שנים

להשעות אותה מהמשחקים.

רבקה פ
רבקה פ
2 שנים

דיייייי לאלימות
אין לאףףףףף אחד רשות לקחת את החוק לידיים