הלו פאפי: מה גרם לשיתוף הפעולה בין אייל גולן, דניאל גרינברג וג'וזי זירה?

הלו פאפי: מה גרם לשיתוף הפעולה בין אייל גולן, דניאל גרינברג וג’וזי זירה?

השמועה אומרת...

כולנו התרגשנו מהבשורה על הולדת בנם השני של הזוג הנוצץ, אייל גולן ודניאל גרינברג שהציפה את מדורי הרכילות בחודש ספטמבר האחרון. ומתברר שזו לגמרי סיבה למסיבה עם עוד 1,500 מוזמנים ואורח מכובד ומוכר שהולך לתת בראש ולשלוט על הביט.

שתפו

יורש העצר החדש למשפחת גולן, רון או רונצ’ו כפי שמכנים אותו הוריו בסטוריז. הגיח לעולם בחודש ספטמבר האחרון, הצטרף לאחות הגדולה מיאל ולמשפחת גולן המורחבת. באוקטובר חגגו הזוג גולן את מסיבת הברית עם מספר מצומצם של אורחים וחברים קרובים בביתה המפואר של לאה שנירר.

 

אך עכשיו נראה שמסיבת הברית הצנועה הייתה רק מנת הפתיחה לאירוע גדול ומפואר ככל האפשר אותם ירים הזוג בקרוב.. כבר מחר! למסיבה הגרנדיוזית שתערך באיזור המרכז יגיעו לא פחות מ-1500 אורחים וזאת בעיקר בעקבות היעדר הגבלות מגפת הקורונה נכון לרגע זה.

הלו פאפי: מה גרם לשיתוף הפעולה בין אייל גולן, דניאל גרינברג וג'וזי זירה?
אין הגבלות יש שמחה. דניאל ואייל בדרך למסיבת הענק

מטרת המסיבה היא כמובן כדי לחגוג את הולדת בנם המשותף בן החודשיים וחצי של הזוג: רון. ונראה שהולך להיות מאוד מעניין כי לא מדובר בעוד אירוע זמר סטנדרטי שכולל הופעות חיות אלה בקונספט שונה עליו ינצח יוצא “האח הגדול” והדיג’יי, ג’וזי זירה.

 

ג’וזי על פי הערכות הולך להרים לזוג גולן ול-1500 אורחיהם מסיבת טכנו שתתחיל בערב ותמשיך לתוך השעות הקטנות של הלילה. לא בטוח עדיין אם רונצ’ו הקטן יהיה חלק אקטיבי מהמסיבה בוייב המחוספס אבל מה שבטוח, זאת כנראה שגם הזוג וגם המוזמנים לא ישכחו.

הלו פאפי: מה גרם לשיתוף הפעולה בין אייל גולן, דניאל גרינברג וג'וזי זירה?
ינצח על 1500 מוזמנים במסיבת טכנו. ג’וזי זירה

Subscribe
Notify of
18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ציונה
1 שנים

גוזי אלוף אין עליו הגדול מכולם 👑👑👑💥💥💥

גלי
1 שנים

בהצלחה לג’וזי אלוף

ריי
1 שנים

אין על ג׳וזי♥️♥️♥️